[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


5 listopada 2019, 11:15:06 - dkelman
eME: Tomáš Přikryl na liście rezerwowej reprezentacji Czech

Tomáš Přikryl (Jagiellonia Białystok) znalazł się na liście rezerwowej reprezentacji Czech na mecze eliminacji mistrzostw Europy z Kosowem i Bułgarią.

Mecz z Kosowem odbędzie się 14 listopada w Pilznie, a spotkanie z Bułgarią 17 listopada w Sofii.

Do kadry powołany został były zawodnik Wisły Kraków Zdeněk Ondrášek, natomiast Tomáš Necid, niegdyś występujący w Legii Warszawa, znalazł się na liście rezerwowej.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas