[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


7 listopada 2019, 11:29:08 - huberts
eME: Chris Philipps w kadrze Luksemburga

Znajdujący się w kadrze trzecioligowych rezerw Legii Warszawa Chris Philipps został powołany do reprezentacji Luksemburga na mecze eliminacji do mistrzostw Europy z Serbią oraz Portugalią.

Luksemburg zagra 14 listopada o 20:45 z Serbią w Belgradzie, a 17 listopada o 15:00 w Luksemburgu z Portugalią.

Joj - 7 listopada 2019, 12:48:06 - *.static.chello.pl
A Legia dalej go poniża i gnębi w rezerwach.

mietek - 7 listopada 2019, 12:59:07 - *.internetia.net.pl
@Joj: Biorąc pod uwagę to, że ostatnio leczył kontuzję, to fakt - poniżają go straszliwie.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas