8 listopada 2019, 20:22:52 - dagazka
Gol Waldemara Soboty

Waldemar Sobota strzelił gola dla FC Sankt Pauli w zremisowanym 1-1 (1-1) meczu 13. kolejki niemieckiej 2. Bundesligi z VfL Bochum 1848. Była to jego druga ligowa bramka w tym sezonie.

8 listopada 2019, 18:30 - Hamburg (Millerntor-Stadion)
FC Sankt Pauli 1-1 VfL Bochum 1848
Waldemar Sobota 10 - Simon Zoller 5

żółte kartki: Philipp Ziereis - Danilo Soares, Danny Blum.

sędziował: Florian Badstübner (Bawaria).

Sobota rozegrał całe spotkanie. Poza kadrą meczową gospodarzy znalazł się Jakub Bednarczyk.

Zespół Polaków zajmuje ósme miejsce w lidze z 15 punktami na koncie.

Janusz - 9 listopada 2019, 5:44:21 - *.centertel.pl
Ładny gol tuż zza pola karnego. Waldek przełożył jeszcze rywala i strzelił technicznie po dalszym słupku. Piłka weszła w kozioł, co jeszcze bardziej utrudniło skuteczną interwencję bramkarzowi.
Co ciekawe kilka minut wcześniej Sobota oddawał strzał w bliźniaczej pozycji i trafił w słupek.
Na pewno Waldek był najlepszym piłkarzem w pierwszej połowie. W drugiej mecz siadł, więc ciężko kogoś chwalić.

ali - 9 listopada 2019, 6:00:42 - *.centertel.pl