9 listopada 2019, 13:50:49 - maciejko
Gol Ariela Borysiuka

Ariel Borysiuk strzelił gola dla Sheriffa Tiraspol w zremisowanym 1-1 (0-1) meczu ostatniej, 28. kolejki mołdawskiej ekstraklasy z Petrocubem Hîncești. Dla Polaka, który rozegrał cały mecz, było to pierwsze ligowe trafienie w tym sezonie.

9 listopada 2019, 12:00 - Tyraspol (Stadionul Sheriff)
Sheriff Tiraspol 1-1 Petrocub Hîncești
Ariel Borysiuk 69 - Iaser Țurcan 6

żółte kartki: Cristiano da Silva - Alexandru Bejan, Cristian Avram.

sędziował: Alexandru Tean (Kiszyniów).

Cały mecz rozegrali Robert Ndip També (były gracz LZS-u Piotrówka) w barwach gospodarzy i Maxim Potîrniche (dawniej Energetyk ROW Rybnik) w drużynie gości. Poza kadrą meczową Sheriffa znalazł się były obrońca Wisły Kraków Matej Palčič.

Sheriff już wcześniej zapewnił sobie mistrzostwo kraju - drużyna Polaka zakończyła sezon z 70 punktami.

ebe - 9 listopada 2019, 13:52:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl