9 listopada 2019, 13:58:28 - AlexArgen
Gol Sebastiana Szymańskiego

Sebastian Szymański strzelił gola dla Dinama Moskwa w wygranym 1-0 (1-0) meczu 16. kolejki rosyjskiej ekstraklasy przeciwko Rubinowi Kazań. 20-letni pomocnik rozegrał cały mecz.

9 listopada 2019, 12:00 - Kazań (Kazań Ariena)
Rubin Kazań 0-1 Dinamo Moskwa
Sebastian Szymański 23

żółte kartki: Aleksandr Zujew, Aleksandr Taszajew, Zuriko Dawitaszwili - Clinton N'Jie, Iwan Ordeć, Siergiej Parszywluk.
czerwone kartki: Aleksandr Zujew (45. minuta, Rubin, za drugą żółtą) - Iwan Ordeć (65. minuta, Dinamo, za drugą żółtą).

sędziował: Jewgienij Turbin (Dmitrow).

Dinamo Moskwa zajmuje jedenaste miejsce w tabeli rosyjskiej ekstraklasy ze zdobytymi 18 punktami.

RTSiak - 9 listopada 2019, 14:07:23 - *.wtvk.pl