Fortuna I liga: Chrobry 1-1 Podbeskidzie

10 listopada 2019, 12:40 - Głogów (stadion GOS)
Chrobry Głogów 1-1 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Chrobry: 25. Michał Szromnik - 18. Michał Ilków-Gołąb, 3. Michał Michalec, 26. Łukasz Góra, 32. Przemysław Stolc - 87. Damian Piotrowski (81, 99. Damian Kowalczyk), 21. Michał Pawlik (55, 16. Robert Mandrysz), 8. Szymon Drewniak, 19. Marcel Ziemann - 27. Adrian Benedyczak (16, 28. Krzysztof Kubica), 11. Mikołaj Lebedyński.

Podbeskidzie: 1. Martin Polaček - 25. Bartosz Jaroch, 28. Kornel Osyra, 20. Dmytro Baszłaj, 2. Filip Modelski - 8. Karol Danielak, 27. Konrad Sieracki, 7. Rafał Figiel, 90. Adrian Rakowski (63, 10. Desley Ubbink), 11. Łukasz Sierpina - 95. Marko Roginić.

żółte kartki: Góra, Stolc, Kubica - Modelski, Baszłaj.

sędziował: Damian Kos (Gdańsk).
widzów: 596.

19tsp95 - 10 listopada 2019, 14:36:48 - *.beskidmedia.pl
panie Brede czy TY to widziałeś. Może w takich sytuacjach trzeba dokonać korekt w zespole. Tego się oglądać nie dało.

Tuomas - 10 listopada 2019, 14:36:58 - *.elisa-laajakaista.fi
Fajna druga połowa, remis sprawiedliwy. Gramy dalej, za tydzień bardzo ważny mecz z Zagłębiem.

Znafca - 10 listopada 2019, 14:37:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak się nie da wygrać to trzeba chociaż remisować na wyjeździe.
Chrobry ewidentne od października zalicza zwyżkę formy.
Czyli Djurdjevic nie jest takim słabym trenerem

Sdf - 10 listopada 2019, 14:37:07 - *.play-internet.pl
Chrobry z konkretnym młynem a doping to miazga !! Konkretna banda. Nie szło ich policzyć. Ogłuszający doping...istny szał.
😂🤣

antek - 10 listopada 2019, 14:37:12 - *.43.137.26
dziwnie gra Podbeskidzie. tak to wygląda jakby nie byli zainteresowani awansem

Misiek - 10 listopada 2019, 14:40:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Brawo Chrobry Nasz Król!! Piękna kontra Michała Ilkowa!!😊

SdfPatol - 10 listopada 2019, 14:41:03 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Sdf: dowiedz sie o sytuacji a pozniej komentuj błaźnie.

Kura - 10 listopada 2019, 14:43:28 - *.147.103.42.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Dobry mecz, zwłaszcza w drugiej połowie. Podbeskidzie to główny kandydat do awansu, choć dziś nie byli na tyle lepsi by wygrać. Choć zapewne awansują. Dobry punkt, niż nic.

Kol - 10 listopada 2019, 14:44:09 - *.opera-mini.net (*.248.167.186)
Szkoda ze kozaczek nie gral...zamknal by buzke trenerkowi bielska...gbur z Niego jakich malo...z kibicami wchodzic w dyskusje. Amator a nie trener.

Paeasol - 10 listopada 2019, 14:45:28 - *.189.215.1
0 wyjazdowe kibiców tam hehe hehe gdzie do ekstraklasy

Varadi - 10 listopada 2019, 14:45:49 - *.ssp.dialog.net.pl
Trenerzy Nowak i Smółka na trybunie. Czy to coś znaczy dla Chrobrego ?

Kibic - 10 listopada 2019, 14:46:50 - *.play-internet.pl
jak można było zremisować z Głogowem??? No dramat

Znafca - 10 listopada 2019, 14:53:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W tej lidze można przegrać, wygrać lub zremisować z każdym zespołem. To jest polska 1 liga.
A Chrobry był drugim najlepiej punktującym zespołem w ostatnich 5 kolejkach i to potwierdził na boisku.
Zobaczymy jak TSP zagra z Zagłębiem za tydzień, zapowiada się fajny meczyk

Ulrich - 10 listopada 2019, 14:56:19 - *.icpnet.pl
Swietna akcja bramkowa - Drewniak spokojne przyjęcie i dokladne odegranie do Lebedyńskiego , Lebedyński dokladnie i spokojnie do Golaba i Ilków Gołąb konczy to bramką. Brawo. Oby więcej takich składnych akcji. Brawo Chrobry.

tspfan - 10 listopada 2019, 15:22:52 - *.agg2.abe.bdt-fng.eircom.net
Chrobry, Chrobry, byłeś dobry...
Patrząc na ostatnie 5 meczów, to najlepsze drużyny w tabeli to Jastrzębie i Chrobry. Ale to średnie usprawiedliwienie dla Górali. Gdyby wykorzystali wszystkie dogodne sytuacje, to do przerwy byłoby 3-0 i po meczu.

Miki - 10 listopada 2019, 15:28:54 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ Sdf.Miazga to z Ciebie Matole!!

Hs - 10 listopada 2019, 15:30:21 - *.centertel.pl
Zawodnicy Podbeskidzia jako frustracie pukali w plekse ławki rezerwowych, a ktos krzyknął żeby pukali żonę trenera. Pan trener po meczu chciał się chyba bić. Nie wiem, czy nie docenia urody żony, czy może jest jakieś większe dno.

Erkos - 10 listopada 2019, 15:40:21 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jakby kozak grał tego meczu Podbeskidzie by nie zremisowało napewno!!!!

kibic - 10 listopada 2019, 15:44:11 - *.play-internet.pl
cinkie bolki bielskie

Kura - 10 listopada 2019, 15:54:21 - *.147.103.42.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nie ma na wracać do zachowania na ławce trenera Brede, jak ktoś wcześniej wspomniał był sprowokowany. Było, minęło. Nie ma tematu. Natomiast właśnie przeczytałem wypowiedź trenera Brede na konferencji pomeczowej. Tam to już go z fantazją poniosło, jeśli chodzi o pouczanie sędziów. Gwiazdał przecież obiektywnie, panował całkowicie nad meczem. Jak trzeba stosował przywilej korzyści, jak trzeba karał kartką. Piłka nożna te gra kontaktowa i nie gwiżdże się fauli za byle co. Zresztą wtedy to w meczach byłoby po 10 karnych, praktycznie po każdym rzucie różnym.

Dede85 - 10 listopada 2019, 15:57:53 - *.sferanet.pl
Taa na pewno Kozak by mecz odmienił hehe - w Bielsku w tamtym sezonie grał totalny piach i dobrze że go już nie ma w składzie

Misiek - 10 listopada 2019, 16:05:00 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ Dede85.Kozak jest nadal w składzie Chrobrego, tylko nie grał w dzisiejszym meczu.Pisz że zrozumieniem.

Erkos - 10 listopada 2019, 16:24:24 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A dlaczego nie grał kozak bo Bielsko bało się ze im nastrzela bramek w dzisiejszym meczu i zrobili w kontrakcie by nie grał przeciwko swoje u zespołowi napewno jak by dziś zagrał to by odmienił ten mecz

aspius - 10 listopada 2019, 16:33:09 - *.dynamic.mm.pl
Coz w telewizji dokładnie widziałem jak sedzia gwizdał pod gospodarzy. Powtórki w zwolnionym tempie sa bezwzgledne, w meczu to jest ułamek sekundy , a wiec trudno ocenic.

Miki - 10 listopada 2019, 16:39:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ Erkos .Kolego widzę że Sam o nim dobrze Wiesz a piszesz😊

Tomektsp - 10 listopada 2019, 16:43:54 - *.237.91-rev.victor.pl
Akurat sytuacja bodajże z 15 minuty po rzucie różnym była ewidentna ręka i rzut karny należał się Podbeskidziu.

Dede85 - 10 listopada 2019, 16:52:22 - *.sferanet.pl
@ Misiek
Wiem że gra w Chrobrym a nie grał dziś i wiele by nie zmienił nawet gdyby wystąpił - miałem okazję oglądać go w zeszłym sezonie i dla mnie to typowy jeździec bez głowy ;)

Jgmt - 10 listopada 2019, 17:21:31 - *.opera-mini.net (*.0.37.168)
Moze i tak ale od paru meczu jest w dobrej formie i robi roznice w druzynie to nie ten sam zawodnik co byl w bielsku u nas sie rozwinal. Dostaje szanse od trenera i ja wykorzystuje i gra fajna pilke. Duzo wnosi do gry. Dzis brakowalo gry szkrzydlami. Pozd.

B^^^B - 10 listopada 2019, 17:22:47 - *.bielskobiala.vectranet.pl
_________________________ jako kibic Podbeskidzia stwierdzam , iż ten wynik dzisiejszy jest słaby !!!!!!!!!!! nie tyle punktów się zdobywa w meczu z drużyną zajmująca takie miejsce w tabeli jak obecnie Król Bolesław Chrobry Głogów... szkoda bo była szansa odskoczyć od ,że tak powiem YELLOW ZONE

ChG Fan - 10 listopada 2019, 17:31:36 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ B B. Jako kibic Chrobrego życzę Podbeskidziu Awansu do EX ! To Solidny zespół..!

Fan TSP - 10 listopada 2019, 17:42:12 - *.tktelekom.pl
@ChG Fan Dzięki wielkie, a ja jako kibic Podbeskidzia życzę wam utrzymania!

Lig - 10 listopada 2019, 18:09:51 - *.opera-mini.net (*.0.82.180)
Mecz na remis sprawiedliwy. Szkoda kontuzji młodego. Dlaczego nie gral KOZAK dzis? Brakowalo go troche z przodu. Ale zmienicy tez dali rade. Chrobry do boju! Klubie Nasz!

PM - 10 listopada 2019, 18:39:00 - *.dynamic.chello.pl
Chrobry bardzo ambitnie walczy o utrzymanie

SL123 - 10 listopada 2019, 18:47:45 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Zastanawiam się kiedy trener Brede w końcu wystawi w pierwszym składzie jakiegoś kreatywnego, dynamicznego i ofensywnego pomocnika zamiast trzech defensywnych. Poza tym dziś TSP grało chyba w zwolnionym tempie. Myślę że przydałoby się małe przewietrzenie składu. Widać że niektórzy zawodnicy po 60 minutach nie mają siły biegać a trener mimo to nie reaguje i w TSP bez zmian.

tspfan - 10 listopada 2019, 21:59:07 - *.agg2.abe.bdt-fng.eircom.net
Chrobry z taką grą utrzyma się spokojnie. O ile przez pierwsze 15 minut meczu zaczęli trochę nerwowo i Podbeskidzie prawie nie schodziło z ich połowy, o tyle im dalej w mecz, tym bardziej była gra wyrównana. Inna sprawa, że ręka w polu karnym w pierwszej połowie była - na powtórce widać to wyraźnie. No ale trudno - sędzia też człowiek i się myli.

do RAdom - 10 listopada 2019, 22:34:28 - *.bielskobiala.vectranet.pl
za to potrafią sie zachować ,a u Was doping to obrażanie każdego kto przyjedzie przez 3/4 meczu

stary - 10 listopada 2019, 23:12:11 - *.dynamic-ww-01.vectranet.pl
kibic
takiego durnia jak Ty to dawno nie widziałem

ChG - 11 listopada 2019, 1:14:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@Lig - Kozak nie mógł zagrać ponieważ jest wypożyczony z Podbeskidzia. Regulamin jest taki, ze w kazdym zespole taki zawodnik nie moze wystepowac przeciwko "swojej" druzynie z ktorej zostal wypozyczony. Nie tak jak napisal jakis psudo znawca wyzej, ze " ma tak zapisane w kontrakcie". Regulamin obejmuje wszystkich.

Lig - 11 listopada 2019, 6:47:45 - *.opera-mini.net (*.0.36.147)
Dziekuje za info. A ja myslalem Ze kontuzja juz lub kartki. Brakowalo tego chlopaka dzis druzynie i bylo to widoczne. Pozdrawiam. Cały Glogow i nie tylko.

Max - 11 listopada 2019, 9:25:11 - *.248.31.85.in-addr.arpa
Ciekawe co z Benedyczakiem? Jaki uraz? Zdrowia. Wracaj szybko.

OLAF - 11 listopada 2019, 12:35:28 - *.dynamic.gprs.plus.pl
@ Max.Ponoc ma uszkodzony staw skokowy ? Ale na 100 '/, nie jest pewne.

Jim beam - 11 listopada 2019, 13:42:36 - *.centertel.pl
Doliczono się ćpunów...dzień po meczu...rewelacja...magicznej liczby 600 nie dało się przeskoczyć?😉

Kura - 11 listopada 2019, 13:54:58 - *.146.101.149.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A ilu było wczoraj w Lubinie? Stadion na 16 tys, a na meczu 3 tys z czego duża część to kibica Rakowa. Widać cygany sprzedali za mało patelni i dywanów, więc szkoda im było kasy na bilety. Żałosny ten klubik z Lubina, szkoda na was państwiej kasy z KGHMu.

Matiii - 11 listopada 2019, 15:10:20 - *.222.24.149
Liczba widzów dramat! Takie kluby to do A klasy!