10 listopada 2019, 13:05 - Pruszków (stadion MZOS)
Adam Radwański 41, Daniel Tanżyna 49, Marcin Robak 59 (k), 85, Rafał Wolsztyński 66, Christopher Mandiangu 74

Znicz: 12. Piotr Misztal - 4. Marcin Bochenek, 5. Adrian Rybak, 18. Martin Baran, 19. Marcin Rackiewicz (46, 6. Michał Wrześniewski) - 20. Paweł Tarnowski, 3. Robert Obst, 10. Maciej Machalski, 99. Karol Noiszewski (67, 17. Hubert Handzlik), 7. Arkadiusz Pyrka (89, 14. Mikołaj Szymański) - 9. Dariusz Zjawiński (80, 8. Michał Suchanek).

Widzew: 24. Wojciech Pawłowski - 23. Łukasz Kosakiewicz, 4. Sebastian Rudol, 27. Daniel Tanżyna, 37. Kornel Kordas (46, 6. Marcel Pięczek) - 93. Przemysław Kita (64, 10. Rafał Wolsztyński), 30. Mateusz Możdżeń, 16. Bartłomiej Poczobut, 8. Adam Radwański (60, 20. Christopher Mandiangu), 14. Konrad Gutowski (75, 7. Michael Ameyaw) - 9. Marcin Robak.

żółte kartki: Bochenek - Radwański, Kordas, Tanżyna.
czerwona kartka: Marcin Bochenek (25. minuta, Znicz, za drugą żółtą).

widzów: 860.

ja - 10 listopada 2019, 14:56:21 - *.dynamic.chello.pl
uuu

RTSpiastow - 10 listopada 2019, 14:56:43 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Czekam na komentarze typu, sędzia drukarz,czerwona kartka z kapelusza,Robak karny.

Max - 10 listopada 2019, 14:57:08 - *.146.232.135.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Łódź tylko WIDZEW

RadoRadosn - 10 listopada 2019, 14:57:10 - *.skierniewice.vectranet.pl
Brawo Widzew! Brawo drużyna! Dobre ustawienie, dobra gra, dobre zmiany.

Toto - 10 listopada 2019, 14:57:44 - *.101.74.197
Brawo Widzew!
Wiadomo że kartka ustawiła mecz ale Bochenek to chyba ma coś z głową. Nic się nie dzieje, środek boiska a ten kosi nogami do przodu.
Piotrek Mosór w przerwie powiedział że nie było faulu przy pierwszym faulu. Gutowski powinien zostawić na ziemi i dać sobie urwać nogę.
Terminarz też jest super. GKS gra z przeciwnikiem z którym kolejkę wcześniej grał Widzew. Resovia była przemęczona i GKS prawie to wygrał. Teraz Znicz zniszczony a za tydzień GKS przyjeżdża na gotowe. Kto to układał?

kibic - 10 listopada 2019, 14:58:10 - *.devs.futuro.pl
Dalej pokazujcie bezpłciowy Znicz mendy z TVP. Tyle jest lepszych drużyn i nie są pokazywane!

master - 10 listopada 2019, 14:58:17 - *.adsl.inetia.pl
to juz naprawde staje sie nudne tak bezczelnie ustawiac mecz do czerwonej kartki widzew nie istnial na boisku nagle bach i co widzew wygrywa

q - 10 listopada 2019, 14:58:47 - *.dynamic.chello.pl
sędzia drukarz,czerwona kartka z kapelusza,Robak karny.

ŁKS - 10 listopada 2019, 14:58:57 - *.play-internet.pl
Sędzia drukarz, czerwona z kapelusza, Robak jak zwykle z karnego.

PL - 10 listopada 2019, 14:59:01 - *.243.76.195
wiatowcy spędzili smutny piąteczek, teraz smutna niedziela...

jan - 10 listopada 2019, 14:59:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Znicz mógł jeszcze szerzej te nogi rozłożyć

YaroPT - 10 listopada 2019, 15:00:46 - *.toya.net.pl
Zgasili znicz. BRAWO!

WPR - 10 listopada 2019, 15:02:01 - *.68.142.199
co ten Bochenek... Pięknie zaczął nowy trener. Niby czasu było mało ale dziś przeciwnik nas zniszczył. Po pierwszej bramce wszystko siadło. Może za tydzień będzie lepiej.

Kibic - 10 listopada 2019, 15:02:01 - *.dynamic.chello.pl
Czerwona kartka i karny Robak, w taki sposób wpycha się Reanimacje 2015 do I ligi 😡

k - 10 listopada 2019, 15:03:23 - *.dynamic.chello.pl
Znicz bardzo ładnie się podłożył i to jeszcze w tv.

RTS - 10 listopada 2019, 15:05:39 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Najwiecej do gadania mja wiatowcy z dworca gdzie dostali kolejny gag i oddali jeden strzal za rok bedziecie dostawac po dyniach od RTS

Furmi - 10 listopada 2019, 15:09:21 - *.centertel.pl
Obie żółte jak najbardziej do zaakceptowania. Do tego Bochenek w międzyczasie miał jeszcze jedno ostrzejsze wejście. Po prostu bezmyślne zachowanie zawodnika i sędzia pola manewru tutaj nie miał.
Co ciekawe do tej czerwonej Znicz wyglądał lepiej. Szkoda, że trener zdecydował się odpuścić mecz już w przerwie. Nawet się z tym nie krył przed kamerami, bo powiedział, że będą starali się jakoś bronić. Dziwna taktyka, bo przecież, gdzie jak gdzie, ale w polskiej lidze gra w osłabieniu wcale nie oznacza, że już musztarda po obiedzie.

RTS - 10 listopada 2019, 15:10:30 - *.toya.net.pl
brawo Mosór odejdz

bb - 10 listopada 2019, 15:12:06 - *.adsl.inetia.pl
Z lidera do outsidera. Ze zmianą szkoleniowca lepiej byłoby poczekać do końca rudny. Wszystkie mecze do końca tego roku będą podobnie wyglądały...

WAWA - 10 listopada 2019, 15:12:21 - *.218.124.248
Dopóki znicz miał siłę to Widzew nie istniał
Z takimi zawodnikami jak robak Możdżeń i paru innych to tylko 2 liga zęby bolą od patrzenia na badziwiedz

zzz - 10 listopada 2019, 15:12:41 - *.136.136.50
Po odejściu lewego Znicz nie gra nic :P

Chestero - 10 listopada 2019, 15:13:38 - *.toya.net.pl
Szacunek dla sędziego za podwójne żółtko w krótkim odstępie czasu. Nie każdy miałby jaja żeby tak postąpić.

Widzew10 - 10 listopada 2019, 15:14:56 - *.146.47.98.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Widzew? Brawo piłkarze zrechabilitowalismy się po porażce z Resovia...porazks z Resovia to wypadek przy pracy.. Jedziemy dalej? Kibic was pchali do ex? LKS Sobocinski samoboj Śląsk hahaha

CRIMSON - 10 listopada 2019, 15:15:04 - *.actus-info.pl
Nareszcie zagrali w dawnym stylu - szeroko,ekonomicznie,mądrze vivat WIDZEW !!! vivat NAJJAŚNIEJSZA RZECZPOSPOLITA !!!

elka - 10 listopada 2019, 15:16:55 - *.play-internet.pl
Przy MOSÓRZE jako trenerze Znicz nic nie wygra>MOSÓR nie wiedze nadrabia chamstwem,jak takiemu jełopowi dano licencje.

Ł3 - 10 listopada 2019, 15:17:28 - *.dynamic.chello.pl
Do czerwonej kartki widzew nie istniał,ZERO!Nadgorliwy sędzia ustawił mecz.

Yaro - 10 listopada 2019, 15:17:31 - *.43.114.232.ipv4.supernova.orange.pl
Panie Piotrze, chyba jednak trzeba grać bardziej zachowawczo z czołówką. Na odwazniejsza ofensywę Znicza przyjdzie czas ze słabszymi zespołami

toto - 10 listopada 2019, 15:21:10 - *.62.121.175
@Ł3 - to chyba inny mecze oglądałeś bo tam się nic a nic nie działo do tej czerwonej kartki. Znicz może grał odważniej od Widzewa ale to Widzew był częściej przy piłce i kontrolował grę. Żadnych sytuacji do tej pory nie było dlatego to dziwne co zrobił Bochenek. Nic się nie dzieje a on kosi przy linii środkowej.

EL - 10 listopada 2019, 15:23:55 - *.62.121.175
Po przewrotce Kity zawodnik Znicza zagrał ręką w polu karnym ale sędziowie w meczach z Widzewem ewidentnych zagrań nie gwiżdżą...

kibic - 10 listopada 2019, 15:29:58 - *.146.188.89.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wspaniały debiut Mosóra

Gregor - 10 listopada 2019, 15:48:10 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Poszukuję biletu z tego meczu do kolekcji proszę o kontakt na maila grzegorz.herski@gmail.com

info - 10 listopada 2019, 15:50:11 - *.mbb.telenor.dk
i za tydzień znów meczyk Znicza !!! ktoś z Pruszkowa ma żonę tvp,albo brat ! tej żenującej drużyny nie da się oglądać.zresztą podmiejscy nie lepsi.gdyby Tarnowski strzelił 2 setki na początku a póżniej nie strzelił samobója to podmiejscy śpiewaliby inaczej.

PM - 10 listopada 2019, 15:51:31 - *.play-internet.pl
Przecież było wiadomo, że Widzew napisze "historię". Sposób w jaki to zrobili jednak jest najbardziej nikczemny z możliwych. Podrzucają byłego trenera outsidera IV ligi do Znicza akurat teraz, tymbardziej dziwi to, bo Prawda jakiś poziom utrzymywał. A jeśli chodzi o sam mecz to I połowa wyrównana, ale w II już tylko "widzewiolada". Aż po tym meczu skumałem, dlaczego remis Reski i GieKSy był konieczny.

Lolo - 10 listopada 2019, 15:57:56 - *.agg1.srd.blp-srl.eircom.net
Budowa drużyny w Widzewie marnie wygląda. Nie było pieniędzy ale wtedy było serce do gry, teraz są środki ale serca brakuje. W ten sposób to kolejny sezon zostanie przegrany w końcówce. A jednotrybunowcy też niech siedzą cicho bo robią za worek na powiedzmy śmietanę w tej ekstraklasie.

vv - 10 listopada 2019, 16:01:26 - *.146.57.34.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Więcej niż 1 gol - trzeba to gdzieś zapisać. Ciekawe, czy to taki wyskok, czy też może po tej beznadziei z resovią wreszcie coś się w nich odblokuje.
Lepiej późno niż wcale.

sssss - 10 listopada 2019, 16:03:18 - *.dip0.t-ipconnect.de

vv - 10 listopada 2019, 16:05:09 - *.146.57.34.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wiadomo przecież było, że ci/AP/ciaki spod wiaty przylecą odreagować kolejne bęcki.

Lin - 10 listopada 2019, 16:05:16 - *.43.114.232.ipv4.supernova.orange.pl
A gość o nicku ŁKS tradycyjnie meczu nie widział, ale mimo to wszystko wie najlepiej i najwięcej się mądruje. A co mi szkodzi, pajacuj człowieku dalej

Plaku - 10 listopada 2019, 16:15:45 - *.centertel.pl
Jak można tak źle grać po stracie zawodnika.to w pale nie mieści się. Dozo drużyn wygrywa tracąc zawodnika,a tu jak dzieci we mgle.możemy chcieli pobić rekord southampton (0:9)tylko czasu zabrakło? .

Kame - 10 listopada 2019, 16:18:06 - *.dynamic.chello.pl
@Toto No w czas się zorientowałeś. Tak to ułożyli, że ligowcy swoje mecze grają najpierw z Elaną,potem Widzewem, następnie z GKSem i na koniec ze Stalową. Jakiś przemyślany plan, a Stal powinna najbardziej korzystać na tym. Elana też miała grać o coś więcej po ostatnim sezonie, ale im kompletnie nie idzie.

Gizmo - 10 listopada 2019, 16:19:17 - *.play-internet.pl
Bycie trenerem to nie są takie proste sprawy. Nie wystarczy mieć dobrą karierę za sobą. Trzeba mieć to "coś" żeby zaistnieć w tym trenerskie wyścigu szczurów. Wątpię żeby Mosór to miał. Niemniej jednak trzeba mu życzyć wszystkiego najlepszego bo jak wziął marny Znicz to znaczy że nie boi się roboty.

Kame - 10 listopada 2019, 16:22:19 - *.dynamic.chello.pl
Trochę dziwna jest ta tabela na 90minut.pl Dlaczego GKS ma 3. miejsce, a Widzew 4. Skoro bezpośrednio mają tyle samo punktów zdobytych, a bilans bramek jest lepszy u Widzewa? Co tu decyduje, że czasem dają miejsce ex-aequo, a czasem rozdzielają?

Hradec - 10 listopada 2019, 16:23:15 - *.dynamic.chello.pl
Mosór powiedział że będzie grał piłkę ofensywną
trzeba teraz się spodziewać wyników hokejowych

wrwe - 10 listopada 2019, 16:38:44 - *.68.142.199
@PM a skumałeś dlaczego sędzia nie odgwizdał ręki i puścił akcję żeby resovia strzeliła? teraz pierwszy karny z D, proponuję zobaczyć a drugi też wielce wątpliwy i cudowny remis. Trochę dużo tych cudów resovii??

1910Podhal - 10 listopada 2019, 16:40:57 - *.147.104.36.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Super Widzew, widzimy się w piątek w Łodzi!

@Kame - 10 listopada 2019, 16:48:41 - *.146.185.23.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bo chodzi o to że komuś w redakcji 90 zależy żeby Widzew był jak najniżej w tabeli.Na profesjonalnych portalach RTS jest 3 zgodnie z regulaminem.

PM - 10 listopada 2019, 16:55:31 - *.dynamic.chello.pl
@wrwe jak sędzia popełnia błędy to się nie staje i czeka na Bóg wie co, tylko się oddala zagrożenie, a kopacze Widzewa chyba inaczej się uczyli.
A tak bardziej szczegółowo to pierwsza połowa bardzo defensywna, ale to Znicz dostaje czerwo. Do tego milion gwiazdorzeń Robaka i Kity, jak się kładli w szesnastce Znicza, to aż wstyd się nazywać zawodowym piłkarzem. Z trybun słuszne gwizdy i zawołania typu: "Do cyrku idź".
Druga połowa pod dyktando Widzewa, zasłużona wygrana, ale nie w takim wymiarze, 0-3 byłoby sprawiedliwym wynikiem. Ale tylko Widzew kopie leżącego. Bo z tego co wiem, Resovia i GKS Katowice to tak wysoko nie wygrywają. I nie mają pewnych egzekutorów jedenastek.
To by było na tyle, pozdrawiam wszystkich obecnych w Pruszkowie i miłego wieczoru!

Krakus - 10 listopada 2019, 17:05:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Gość z Łks-u władnie widział mecz bo był za darmo w tvp lepiej ze taki mecz puścili w otwartej niż wczorajszy ze śląskiem gdzie strzelili tylko 1 bramkę pozdrowienia tylko WIDZEW RTS

Mi(L)ik - 10 listopada 2019, 17:08:46 - *.host.pobb.as13285.net
Przydałoby się Lewy w formie z Bundesligi.

wariant B - 10 listopada 2019, 17:26:13 - *.bielskobiala.vectranet.pl
Lewandowski wracaj do Znicza i go ratuj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gandalf - 10 listopada 2019, 17:29:43 - *.rdsnet.ro
Cieszy, że tak wielu kibiców ŁKS-u ogląda mecze Widzewa i je później komentuje. To doskonale pokazuje jaką Widzew jest marką i jak silny jest marketingowo. Taka oglądalność i zainteresowanie to fenomen na skalę europejską.

rad - 10 listopada 2019, 17:42:55 - *.146.185.23.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@PM Gra w piłkę nożną polega na próbie strzelenia drużynie przeciwnej jak największej ilości bramek w celu odniesienia zwycięstwa w meczu,a w rozgrywkach ligowych zdobycia jak największej ilości punktów i zajęcia jak najwyższej lokaty,awansu.Często o awansie decyduje strzelony jeden gol więcej w całym sezonie,a Twoim zdaniem to "kopanie leżącego".Idąc twoim tokiem myślenia od 59 minuty i stanu 0-3 Widzew powinien rozgrywać piłkę bez kreowania akcji bramkowych,czyli zagrać ponad 30 minuty tak jak nasza reprezentacja ostatnie minuty z Japonią na MŚ 2018? Gwarantuję Ci że kibice w Pruszkowie łatwiej przełknęli to 0-6 po takim meczu,niż mieliby patrzeć na zaprzeczenie futbolu z wynikiem 0-3.

Gks - 10 listopada 2019, 19:11:37 - *.centertel.pl
Sędzia z Lublina miał sędziować dla Górnika Łęczna a tu sędziowanie pod leszcz z Łodzi

Gks - 10 listopada 2019, 19:14:22 - *.centertel.pl
WIDZEW jest wielki jak napiszesz z dużej litery 😃

Gks - 10 listopada 2019, 19:25:11 - *.centertel.pl
chciałem poprawnie napisać ale moderator z Łodzi ni pozwala poprawnej polszczyzny używać, Widzew kolejny sezon bez awasu miejsce rts w 2 lidze ewentualnie w 3.

Obser - 10 listopada 2019, 19:59:27 - *.opera-mini.net (*.248.212.58)
Sedzia Iwanowicz nota 10 i vara od niego...

Rts - 10 listopada 2019, 20:23:38 - *.243.76.195
@Gks - miejsce Gks jest również w 2 lub 3 tylko że niemieckiej...

opolczyk - 10 listopada 2019, 20:42:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Widzew to jest potęga.......

GKS&Piast - 10 listopada 2019, 20:51:11 - *.centertel.pl
Widzew Salom Liga.

ino - 10 listopada 2019, 21:12:42 - *.75.115.61
pytanie aktualne od lat- czy Zniczowi potrzebny jest trener?Moim zdaniem nie, budżet klubu jest stabilny, choć niewielki to wystarczający na pokrycie wydatków 2 lub 3 ligowych bo nie ma co liczyć na sponsorów poza urzędem miasta, kibiców też tylko garstka a więc odpowiedż jest prosta-nie.Wystarczy na treningi nauczyciel WF a skład na mecz ustala od lat ta sama osoba.

kozetti197 - 10 listopada 2019, 21:26:09 - *.unknown.vectranet.pl
nie lubimy was ale szacunek za wynik

Pan Trener - 10 listopada 2019, 22:49:00 - *.191.164.180.ipv4.supernova.orange.pl

Gamlin - 11 listopada 2019, 11:24:27 - *.play-internet.pl
Widzewiacy armio czerwona ilu was bd na marszu???

rand - 11 listopada 2019, 12:05:16 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Chwilkę przed drugą żółtą Bochenka był wyraźny faul na Zjawińskim i tu powinien być gwizdek !

ŁKS ruda - 11 listopada 2019, 17:14:44 - *.play-internet.pl

Robotnicze
Towarzystwo
Spermy

Łks - 11 listopada 2019, 17:19:45 - *.play-internet.pl
Przecie wiadzew nie awansuje tam jest GKS Katowice Bytovia sovia są lepsze drożyny znów będzie blamaż jak w końcówce był że dziewczyny nie awansowały teraz będzie to samo

gość - 11 listopada 2019, 18:05:19 - *.tktelekom.pl
Już nie mogę doczekać się kolejnej niedzieli i meczu kogoś z pary Łęczna,Znicz.

Lew - 11 listopada 2019, 18:22:44 - *.184.108.172
Ze rozpuszczoną kita przy takim wyniku trzeba zawitac do 3 ligi to ne zaden wstyd to obowiazek

Kubik - 11 listopada 2019, 19:38:25 - *.play-internet.pl
mecz w tv a sedzia slepy ewidetny faul na Zjawinskin wiec kartki nie powinno byc

Megabezos - 11 listopada 2019, 19:48:02 - *.centertel.pl
Po co zmienili trenera w Pruszkowie? Trener Prawda musiał grać emerytami po 30 (Zjawiński, Tarnowski, Misztal, Baran) i młodzieżą Rybak, Noiszewski, Pyrka i inne dzieciaki. Machalski tez nic nie gra ostatnio. Druzyna nie ma siły grac 90 minut, nie umie rozegrac piłki w srodku, Misztal nie podaje celnie piłek przy wzowieniu spod bramki. Takiego pogormu jeszcze w Pruszkowie nie było

ds - 11 listopada 2019, 19:56:03 - *.43.254.96.ipv4.supernova.orange.pl
kubik ale na czym polegal ten faul?
regulamin zmieniony,gol na wyjezdzie przy remisie licza podwojnie wiec tabela ok

turista - 11 listopada 2019, 22:17:33 - *.14.121.46.static.3s.pl
Dlaczego w dniu meczowym pod stadionem Widzewa i okolicy parkują auta z rejestracjami z połowy Polski a sporadycznie z Łodzi? O co tu chodzi - o mecz, szkolenia czy o jakieś targi??

rand - 12 listopada 2019, 9:51:55 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
@ds - popchnięcie w plecy...

ktos - 12 listopada 2019, 18:09:47 - *.dynamic.chello.pl
no to Widzew raczej nie spadnie oby tak było bo bez Widzewa ta 2 liga jest nudna

Raczej - 12 listopada 2019, 19:42:52 - *.30.1.8.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Widzew to pokazal klasę z Resovia, komentarz zbyteczny, bez wzmocnien awansu nie będzie, Robak emeryt dobry zawodnik na pol sezonu.

do turista - 14 listopada 2019, 7:27:43 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chodzi o to, że tylu kibiców na stadionie swego klubu nigdy nie doświadczysz.
Widzew jest ponadprzeciętnym klubem w skali kraju. Ma kibiców nie tylko w samej Łodzi, ale również w całej Polsce. Domyślam się, że trudno Ci to ogarnąć