10 listopada 2019, 18:58:08 - euzi
Gol Grzegorza Krychowiaka

Grzegorz Krychowiak strzelił gola dla Łokomotiwu Moskwa w zremisowanym u siebie 1-1 (1-1) spotkaniu 16. kolejki rosyjkiej ekstraklasy z FK Krasnodar. 29-letni reprezentant Polski ma na koncie sześć ligowych trafień w tym sezonie.

10 listopada 2019, 17:00 - Moskwa (RŻD Ariena)
Łokomotiw Moskwa 1-1 FK Krasnodar
Grzegorz Krychowiak 41 - Marcus Berg 45

żółte kartki: João Mário, Rifat Żemaletdinow, Władisław Ignatjew, Daniił Kulikow - Cristián Ramírez, Uroš Spajić, Ari, Marcus Berg, Kristoffer Olsson.

sędziował: Władisław Biezborodow (Sankt Petersburg).
widzów: 17 612.

W drużynie gospodarzy kontuzjowanego Krychowiaka w przerwie zmienił Anton Miranczuk, a awizowany w wyjściowym składzie Maciej Rybus doznał urazu na rozgrzewce i pozostał poza kadrą.

Łokomotiw jest wiceliderem i ma 31 punktów.

vip - 10 listopada 2019, 19:31:29 - *.dynamic.chello.pl
juz wolą udac kontuzje niż jechac na "warsztat" Brzęczka...

borr' - 10 listopada 2019, 19:31:40 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Typowy Rybus, kontuzja przed przylotem na repre.

Kibic - 10 listopada 2019, 21:06:23 - *.play-internet.pl
Oby coraz więcej polskich grajków szło grać do silnej ligi rosyjskiej. Kasa ta sama co na zachodzie a klimatyzacja łatwiejsza bo słowianski kraj.

dsfcv - 10 listopada 2019, 21:14:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
moze woli z Rosjanką pobyc w przerwie

Zajmon Leg - 10 listopada 2019, 22:50:37 - *.147.36.101.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Sędzia z Petersburga który lideruje sedziuje mecz jego rywalowi. Wiadomo remis musiał byc.

zwalniacz - 11 listopada 2019, 0:34:32 - *.icpnet.pl
Coś ty Krysiu narobił...

Robchy - 11 listopada 2019, 8:47:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
W sumie racja lepiej zostać w Rosji niż przelecieć do Brzęczka. A Błaszczyk będzie bo już gra podobno ??

ehri - 11 listopada 2019, 13:34:25 - *.dynamic.gprs.plus.pl
W sumie racja, lepiej zostać u Brzęczka niż grać w Rosji. Ps.Rybus to faja

Llolo - 11 listopada 2019, 16:49:56 - *.146.224.211.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Tak, będzie Błaszczu i nawet strzeli gola....

baltona - 12 listopada 2019, 14:33:47 - *.centertel.pl
Nieliczny zawodnik Polki , ktory na mundialu U20 odpadl dopiero z mistrzami swiata .

baltona - 12 listopada 2019, 14:36:04 - *.centertel.pl