14 listopada 2019, 22:33:03 - bartekwr9
eME: Marko Vešović zagrał w reprezentacji Czarnogóry. Awans Anglii do ME

Reprezentacja Anglii w meczu 9. kolejki grupy A eliminacji do mistrzostw Europy wygrała u siebie 7-0 (5-0) z Czarnogórą i na kolejkę przed końcem zapewniła sobie awans do turnieju finałowego. W kadrze Czarnogóry cały mecz zagrał Marko Vešović (Legia Warszawa).

14 listopada 2019, 20:45 - Londyn (Wembley Stadium)
Anglia 7-0 Czarnogóra
Alex Oxlade-Chamberlain 11, Harry Kane 18, 24, 37, Marcus Rashford 30, Aleksandar Šofranac 66 (s), Tammy Abraham 84

żółta kartka: Marko Vešović (Czarnogóra).

sędziował: Antonio Miguel Mateu Lahoz (Hiszpania).

Poza kadrą meczową Czarnogóry znalazł się zawodnik Wisły Kraków Vukan Savićević. Na ławce spotkanie spędzili były piłkarz Jagiellonii Białystok i Górnika Łęczna Damir Kojašević, grający w przeszłości w Miedzi Legnica i Czarnych Żagań Darko Bulatović oraz były piłkarz rezerw Widzewa Łódź Igor Vujačić.

Anglia jako dziewiąta reprezentacja zapewniła sobie udział na przyszłorocznych mistrzostwach. Pozostali uczestnicy ME to Belgia, Włochy, Rosja, Polska, Ukraina, Hiszpania, Turcja i Francja. Anglicy w finałach zagrają w grupie D i wszystkie mecze fazy grupowej rozegrają w Londynie.

a - 14 listopada 2019, 22:39:37 - *.30.2.7.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Bardzo udany mecz Vesovicia i całej Czarnogóry, z bardzo udanym komentarzem sportowego kanału telewizji wolskiej.
Taki komentarz bardzo niezależny, bo jeden i drugi komentator mówili swoje, jednocześnie i bez zależności od tego, co mówił współkonentujący.

ehri - 14 listopada 2019, 22:43:21 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Ech, cała ta grupa. Nie warto było robić, co by się.

max - 14 listopada 2019, 23:09:04 - *.dynamic.chello.pl
Ja tylko czekam na to czy uda się rozegrać sparing z Anglikami. Pokażą wtedy naszym kopaczom miejsce w szeregu.

@max - 14 listopada 2019, 23:33:36 - *.adsl.inetia.pl
Ta a później znów 1/8 finału - anglia trafia na konkretny zespół i do domu.

a - 15 listopada 2019, 0:32:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
No - tak jak na ostatnim mundialu...

G.O. - 15 listopada 2019, 6:12:11 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Do A A mecz oglądałeś?!To był gwalt i mecz do jednej bramki.Czarnogora nie istnisla.Polska tez by ich zmiazdzyla

fansport - 15 listopada 2019, 9:33:22 - *.dynamic.chello.pl
polska by ich nie zmiażdżyła, z resztą przekonamy się, jak zagramy mecz z anglią, ta nasza śmieszna grupa, w której straciliśmy 5 pkt przegrywając ze słowenią i remisując fartem u siebie z austrią, nie jest wyznacznikiem naszych prawdziwych możliwości, prawdziwe możliwości widzieliśmy na mundialu, gdzie lewy nie strzelił ani jednego gola i na pewno zobaczymy te prawdziwe możliwości na euro. z czarnogórą to my nigdy nie mieliśmy łatwo, nawet ten ostatni wygrany z nimi mecz, to bardziej oni go przegrali, po swoich kardynalnych błędach.

fanclubo74 - 15 listopada 2019, 11:24:19 - *.tktelekom.pl