Fortuna I liga: Sandecja 2-2 Bruk-Bet Termalica

16 listopada 2019, 17:00 - Nowy Sącz (Stadion im. Ojca Władysława Augustynka)
Sandecja Nowy Sącz 2-2 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Maciej Korzym 14, Mariusz Gabrych 27 - Roman Gergel 80 (k), Michał Orzechowski 83

Sandecja: 1. Daniel Bielica - 11. Dominik Kun, 28. Michal Piter-Bučko, 5. Dawid Szufryn, 4. Marcin Flis, 27. Damian Chmiel (90, 9. Adrian Danek) - 8. Maciej Małkowski, 16. Michał Walski, 10. Thiago, 20. Maciej Korzym (75, 37. Bartłomiej Dudzic) - 24. Mariusz Gabrych (69, 13. Radosław Kanach).

Bruk-Bet Termalica: 22. Karol Dybowski - 13. Mateusz Grzybek, 32. Jonathan de Amo, 77. Artem Putiwcew, 16. Martin Mikovič - 24. Ernest Terpiłowski (69, 33. Michał Orzechowski), 5. Vlastimir Jovanović, 4. Piotr Wlazło (60, 20. Jacek Kiełb), 19. Michal Bezpalec (35, 10. Florin Purece), 23. Marcin Wasielewski - 7. Roman Gergel.

żółte kartki: Piter-Bučko - Jovanović, Purece, Putiwcew.
czerwone kartki: Maciej Małkowski (17. minuta, Sandecja, za uderzenie przeciwnika) - Vlastimir Jovanović (86. minuta, Bruk-Bet Termalica, za drugą żółtą).

sędziował: Tomasz Wajda (Żywiec).
widzów: 945.

Żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Mateusz Klichowicz.

źródło: własne / Statscore

zz - 16 listopada 2019, 18:55:21 - *.96.189.194.ipv4.supernova.orange.pl
norma Sandecji spadek pewny

Kibic - 16 listopada 2019, 18:57:30 - *.174.195.51
Sandecja spadek pewne info

Kibic - 16 listopada 2019, 18:59:36 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale jest dziadostwo z tej Niecieczy, moja noga tam już nie stanie w Niecieczy na meczu

Boli 10 - 16 listopada 2019, 19:01:57 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Spadek Sandecji.Ludomir Handzel dziękuje kibolą za głosy.

mar64ns - 16 listopada 2019, 19:29:38 - *.218.108.62
Wajda co .....czerwień nie wypowiadam się karny z kapelusza zawsze w Sączu musi dać popis swojego ego(miernego ego )

Kolonia - 16 listopada 2019, 20:40:28 - *.play-internet.pl
Ten "sędzia" znów dał popis. Czerwona kartka z kosmosu w 15 minucie meczu, a jak Cieczka nie była w stanie nic strzelić przez cały mecz, to oczywiście w końcówce jakiś karny zawsze sie gwizdnie... To jakiś skandal. KIEDY PZPN SIĘ PRZYJRZY TEMU PANU!?

PM - 16 listopada 2019, 20:41:17 - *.dynamic.chello.pl
Sło(n)iki! Żeby tak I połowę zmarnować?! Ale walczycie, tak jak Miedź odrobiła straty w Jastrzębiu, tak Wy odrabiacie w Nowym Sączu!

keisyr - 16 listopada 2019, 20:45:16 - *.218.117.147
Spotkały się dwa największe dziady z 1 ligi ! Jeden ze wsi a drugi bez stadionu !

PM - 16 listopada 2019, 20:46:34 - *.dynamic.chello.pl
Sandecja i tak spadnie!

Tak o - 16 listopada 2019, 20:51:05 - *.opera-mini.net (*.169.25.74)
Po co takie pastwiska albo wiochy zapyziale maja tu grac?dla takich druzyn to max 3 liga albo okregowka a nie pchanie sie do esa na salony. 1 liga to was i tak za duzo.

Argentino - 16 listopada 2019, 21:04:23 - *.96.144.180.ipv4.supernova.orange.pl
Byłem na meczu. Sędzia wypaczył mecz. Putincev powinien dwa razy za staranowanie zawodnika Sandecji wylecieć z boiska, a nawet nie zobaczył żółtych. Małkowski jeśli wogóle faulował to najwyżej na żółtą, było to na połowie Niecieczy, nie był ewentualnie faul taktyczny. A karny z kapelusza podciął naszym skrzydła i dlatego szybko stracili drugą. Szkoda zmarnowanych setek Gabrycha, Tiago i jeszcze trzeciej. Ale nie wykorzystane sytuacje sie zemscily.

max - 16 listopada 2019, 22:35:38 - *.24-79-r.retail.telecomitalia.it
Tak o musieli ci chyba gede obic w Nowym Saczu albo Niecieczy ze takie glupstwa wypisujesz...

BeeSKa - 17 listopada 2019, 2:37:30 - *.adsl.inetia.pl
@keysyr, No i co z tego, że są ze wsi? W porównaniu do połowy tej ligi Nieciecza nie ma problemów finansowych, nie grają rozpaczliwie o utrzymanie no i stadion na którym nie jeden zespół chciałby grać. Wystarczy spojrzeć na stadiony Wisły Płock, Zagłębia Sosnowiec, Rakowa, Stomilu czy Odry Opole.

Noto - 17 listopada 2019, 7:12:59 - *.cpe.smnt.pl
Tak tu niektórzy wypisują -Wieś -Miasto-czym różni się wieś od miasta???-moim zdaniem niczym to "Polska"-tu mieszkam i tu jak na razie jest mi dobrze!!!!co do wsi-wiosek to niczym się nie różnią od miast -wręcz przeciwnie-w wiosce oddychamy świeżym powietrzem co w miastach go brak -a że te wioski mają swoje piłkarskie drużyny to należy tym miejscowością przyklasnąć.Wieś to to już "nie zadupie"z lat 50 ubiegłego wieku tylko z eleganckimi drogami i pełną kulturą .To tyle o wioskach.Sport na coraz wyższym poziomie i ja tu nie widzę różnicy ----miasto-wieś,

Argentino - 17 listopada 2019, 7:49:16 - *.96.144.180.ipv4.supernova.orange.pl

Aa - 17 listopada 2019, 9:50:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Czerwona Małego słuszna uderzył rywala w twarz bez pilki. Karny też sluszny.To, że Wajda gwizdal w jedną stronę to inna kwestia totalnie nie panował nad meczem. Bardzo słaby sędzia.

wilson - 17 listopada 2019, 11:20:01 - *.dynamic.chello.pl
Z powodu takich gości jak "Tak o" mamy głupie, zakompleksiałe społeczeństwo. Kto raz był w Niecieczy - ten będzie pełen uznania dla pasji panstwa Witkowskich. Od klubów Ekstraklasy rożni ich to,że wydająś swoje a nie społeczne pieniądze.

True - 17 listopada 2019, 11:46:45 - *.opera-mini.net (*.112.80.32)
@wilson bo bogacz Witkowski ma kase i nie wie co ma z nia zrobic? To klub bez perspektyw i ładowanie kasy w studnie bez dna. Na jakies 5-6 lat. Kasa sie skonczy i nieciecza upadnie. Tak jak wczesniej Sokoly Miliardery Pniewy. Gdzie oni teraz sa? W czarnej d..!? Podobnie jakies Radunie stezyce a foto higieny gacie. Ja tez sobie zalozyc klubik na wsi np Czarni Rokitki albo Kolejarz Milowice i co z tego bede mial ze wypale miliony kasy? Jak nie ma perspektyw. Tylko ewen.zarobek na grajkach ale najpierw trzeba im placic wysokie pensje

Gizmo - 17 listopada 2019, 12:16:47 - *.play-internet.pl
Żal patrzeć jak się starcza ta Termalika. Kiedyś było tam swojsko, nieźle piłkarsko ale odkąd Pani Prezes uwierzyła w to że się zna na piłce to drużyna jest coraz słabsza a zawodcnicy nie nadążaja za zmianami trenerów. Kogo teraz Pani zatrudni? Smude? Baniaka? Bartoszka? Mroczkowskiego? Wiem że stać Panią nawet na ich wszystkich tylko że nie ma Pani pojęcia o ich warsztacie i możliwościach.

BARTEK - 17 listopada 2019, 12:27:25 - *.dynamic-ww-01.vectranet.pl
Trenerze Kafarski prowadząc 2:0, można nie utrzymać wyniku i zremisować 2:2? Co dalej P.Trenerze?

Do BARTEK - 17 listopada 2019, 13:35:01 - *.218.126.143
BARTEK nie pisz głupot. Byłeś na meczu, widziałeś? Z Telmalicą byśmy wczoraj spokojnie wygrali, z reżyserem Wajdą już się nie dało.

wilson - 17 listopada 2019, 14:09:19 - *.dynamic.chello.pl
@True : ilu ludzi chodzi na utrzymywane z pieniedzy podatników(nikt ich nie pyta o zdanie) Śląsk,Lechię, Pogoń, Wisłę itd ? A gdzie są Ruch Chorzów,Polojia Warszawa i Bytom ? W czarnej d....
Jak Cię stać to załóż sobie klubik, ale pewnie jesteś golas, co to innym zazdrości majątku.

True - 17 listopada 2019, 16:07:39 - *.opera-mini.net (*.112.107.20)
@wilson nie rozumiesz? Czy udajesz glupka!? Majac taka kase jak Witkowski wolalbym mieć taki klub jak Polonia wawa, Ruch czy nawet Stal Mielec kluby z tradycja i historia albo Wisla Krakow gdzie maja kibicow a nie takie wiochy zapyziale z garstka kibicow dla 600-1000osob. Bo przez takie wiochy poziom ligi jest marny i dostajemy potem oklep w eur.pucharach. Bo zamiast podwyzszac poziom zeby grali takie druzyny jak Widzew Polonia Ruch to sie ich niszczy tak jak Wisle a pozwala grac takim na pastwiskach lub na wiochach bez perspektyw i przyszlości. Przeszlosci tez zadnej nie maja. Rozumiesz to juz??jak legia lub lech upadnie i nie bedzie Rutki i szopena to powstana z innym moze nawet lepszym a taka nieciecza jak wczesniej pniewy juz nie wstana. Zamiast Polonia lub Ruch bujac sie w 3 lidze z jakas radunia lub gaciami to do esa pchaja sie takie sandecje lub termaliki czy nawet w 1lidze. Bo bogacz ma kase a źe liga poziomem upada to co mu tam..?

KKS - 17 listopada 2019, 21:03:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Jak WAJDA sędziuje taki poziom jak 1 liga to niewiem... Czy PZPN widzi co ten gość wyprawia? Jak dla mnie to on B-klasy nie powinien sedziować... Zero obiektywizmu.... Sandecje wykartkował jak chciał... To że jej nie lubi to wiadomo od dawna ale kim on jest że ktoś mu pozwala sędziować zawody sportowe to niewiem... Chyba że gość ma powiazania z Wajdą od FILMÓW TO JUŻ WIADOMO JAKIE SCENARIUSZE PISZE.... ZENADA "panie" Wajda!!!

wilson - 18 listopada 2019, 8:31:00 - *.dynamic.chello.pl
@true : WisłE się niszczy ? Kto ich niszczy ? Sarapata z Miśkiem ! W większości klubów patologia, obejrzyj reportaż o bandyrach z Gdańska. To już wolę ":Januszy" z Niecieczy.
Znasz taki klub Hoffenheim ? Jeśli nie poznaj. Ile razy Legia wygrała w Niecieczy ? No ile ?

BBT - 18 listopada 2019, 14:26:06 - *.play-internet.pl
Śmiejecie się z Niecieczy a w Nowym Sączu 900 kibiców. Śmiech na sali. Na wieś chodzi srednio 2 razy wiecej. Spadać do 3 ligi saczersi!

abc - 18 listopada 2019, 16:48:49 - *.2.178.212
Co sie podniecacie zarówno Termalica jak i Sandecja walczą tylko o utrzymanie po co sie tak podniecacie

kibic - 18 listopada 2019, 17:25:29 - *.net.cybernetwmw.com
Mecz się nieźle zaczął od ataków Niecieczy. Później inicjatywę przejęła Sandecja, czego efektem był ładny gol Korzyma. Mecz zakończył się w 17 po nieładnym zachowaniu Małkowskiego, za które otrzymał od razu czerwoną kartkę, zamiast upomnienia lub żółtej. Tym bardziej, że kilka minut wcześniej dwukrotnie wręcz stratowany został Gabrych, w jednym przypadku nie było nawet faulu, a w drugim wolny bez kartki. Pokazywało to, że sędzia daje przyzwolenie na taką grę, ale obrót sytuacji miał miejsce w 17 minucie, kiedy to zmieniło się podejście. Za taki faul powinna być żółta kartka, tyle że za ostry faul na Gabrychu chwilę wcześniej też.
Rzut karny po tym jak zawodnikowi Niecieczy odskakuje piłka, Piter-Bućko trafi najpierw w piłkę wybijając ją, a później w zawodnika, co z uwagi na niedokładne przyjęcie nic już nie mógł zrobić. Bramka ta podcięła skrzydła gospodarzom, bo niestety z sędzią nie da rady wygrać. Szkoda niewykorzystanej setki szczególnie Gabrycha, który przez pół boiska biegł na sam na sam.
Podsumowując, szkoda że fajnie zapowiadający się mecz jak na poziom 1 ligi, psuje sędziowanie, w takim przypadku poziom polskiej piłki nigdy się podniesie.

KKS - 18 listopada 2019, 18:07:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kibic... zdecydowanie zgadzam się z Tobą co napisałeś powyżej... Wajda nigdy nie lubił Sandecji i daje temu dowody... Jak już sędziuje i bierze kase to niech to robi obiektywnie... FRYZJER Z ZYWCA!!!