19 listopada 2019, 19:48:53 - huberts
Marko Vešović zagrał w reprezentacji Czarnogóry

Marko Vešović (Legia Warszawa) zagrał w reprezentacji Czarnogóry w wygranym 2-0 (2-0) meczu towarzyskim z Białorusią. 28-letni pomocnik rozegrał całe spotkanie.

19 listopada 2019, 18:00 - Podgorica (Stadion Pod Goricom)
Czarnogóra 2-0 Białoruś
Stefan Mugoša 9, Sead Hakšabanović 14

żółte kartki: Igor Vujačić - Siergiej Kislak, Dmitrij Biessmiertnyj.

sędziował: Trustin Farrugia Cann (Malta).
widzów: 1371.

Poza kadrą meczową Czarnogóry znalazł się zawodnik Wisły Kraków Vukan Savićević. W drużynie gospodarzy w wyjściowym składzie mecz rozpoczęli były zawodnik rezerw Widzewa Łódź Igor Vujačić oraz były piłkarz Jagiellonii Białystok i Górnika Łęczna Damir Kojašević, którego w 72. minucie zmienił Dušan Lagator, a grający w przeszłości w Miedzi Legnica i Czarnych Żagań Darko Bulatović pojawił się na murawie w 77. minucie, zmieniając Seada Hakšabanovicia. W drużynie gości całe spotkanie rozegrał Oleg Wierietiło (w przeszłości Podbeskidzie Bielsko-Biała), a były zawodnik Zawiszy Bydgoszcz Iwan Majewskij wszedł w przerwie w miejsce Stanisława Draguna.