19 listopada 2019, 22:33:53 - dwieladek
eME: Ken Kallaste i Henrik Ojamaa wystąpili w reprezentacji Estonii

Ken Kallaste z GKS-u Tychy i Henrik Ojamaa z Miedzi Legnica wystąpili w reprezentacji Estonii w przegranym 0-5 (0-2) wyjazdowym meczu grupy C eliminacji mistrzostw Europy przeciwko Holandii. Kallaste rozegrał całe spotkanie, a Ojamaa zszedł z boiska w 83. minucie, gdy zmienił go Mattias Käit.

19 listopada 2019, 20:45 - Amsterdam (Johan Cruijff ArenA)
Holandia 5-0 Estonia
Georginio Wijnaldum 6, 66, 78, Nathan Aké 19, Myron Boadu 87

sędziował: Davide Massa (Włochy).

Mecz na ławce rezerwowych gości spędził zawodnik Miedzi Legnica Artur Pikk.

W reprezentacji Estonii wystąpili zawodnicy z przeszłością w polskich klubach - Konstantin Vassiljev (Piast Gliwice i Jagiellonia Białystok) i Joonas Tamm (Korona Kielce) rozegrali całe spotkanie, a Sergei Zenjov (Cracovia) zszedł z boiska w 76. minucie, gdy zmienił go Frank Liivak. Na ławce rezerwowych gości mecz spędził Sander Puri (kiedyś Korona Kielce).