Sandecja: 1. Daniel Bielica - 28. Michal Piter-Bučko, 5. Dawid Szufryn, 4. Marcin Flis - 11. Dominik Kun, 13. Radosław Kanach, 16. Michał Walski, 10. Thiago, 27. Damian Chmiel (90, 34. Miłosz Kałahur) - 24. Mariusz Gabrych (77, 91. Mateusz Klichowicz), 20. Maciej Korzym (88, 19. Kamil Ogorzały).

źródło: własne / Miedź Legnica / Statscore

Boa - 22 listopada 2019, 19:51:31 - *.centertel.pl

RMI1939 - 22 listopada 2019, 19:51:53 - *.99.41.188
Brawo bracia z Nowego Sącza!

zz - 22 listopada 2019, 19:52:58 - *.96.216.245.ipv4.supernova.orange.pl
no to sensacja

Dominiczek - 22 listopada 2019, 19:53:53 - *.unknown.vectranet.pl
Chciałbym pogratulować Sandecji wygranej niestety szybko dwie stracone bramki przkresliły nasze szanse na wygranie tego meczu gralismy dobrze atakowalismy cały czas do przodu jestem dumny z mojej druzyny ps kabareciarze

Cd - 22 listopada 2019, 19:53:57 - *.play-internet.pl
Szoookkkkkk!!!!! Brawo

Hw dp - 22 listopada 2019, 19:56:35 - *.play-internet.pl
Sand to super klub tylko rzadzony fatslnie. I bez sponsora. Wladze dno!

Ktoś - 22 listopada 2019, 19:57:19 - *.146.100.29.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gdyby nie Wajda tydzień temu to Sandecja miałaby dziś 27pkt

SAM - 22 listopada 2019, 19:57:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Boa@
Nie.Nowak ma w Legnicy swoich wyznawców i fanatyków.
Dla mnie to też niezrozumiałe że swój wkład w spadek też miał,a został dalej trenerem
Jeszcze bardziej niezrozumiałe dlaczego prezes Miedzi go zostawił i nadal trzyma...
Ciekawe gdzie co tym razem napiszą ci,którzy takich spazmów dostawali jak po 5-6 kolejkach pisałem że w tym sezonie,nadal z Nowakiem "walka" o miejsca 10-13

varadi - 22 listopada 2019, 20:00:37 - *.dynamic.chello.pl
Super mecz w wykonaniu Legnicy :-)

Milioner - 22 listopada 2019, 20:01:35 - *.dip0.t-ipconnect.de
Nowak odejdź mamy tego dość a tak notabene to już koniec walczymy o utrzymanie panie prezes obudź się

Pepe - 22 listopada 2019, 20:02:22 - *.147.39.174.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nowak wygra jeszcze jakieś pojedyncze mecze i to wszystko.Coś nie tak jest w Miedziance.Coś nie tak .!! Czegoś w tym klubie brakuje .. czy atmosfery czy pieniędzy czy celu . Nie wiem . Ale pewny jestem jednego.Nowak nic tutaj już nie zdziała.Albo taki trener pasuje właścicielowi klubu Panu Dadełło.

SAM - 22 listopada 2019, 20:03:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Odra wygrała na wyjezdzie,czyli u siebie też 3 punkty skasuje z "taką" Miedziom.
Ale Nowak powie że dobrze że kryzys dopadł drużynę teraz,dobrze że będzie przerwa,będzie lepiej BLA BLA BLA Niedobrze się już robi od tego co ten człowiek mówi

nołnejm - 22 listopada 2019, 20:03:48 - *.unknown.vectranet.pl
grać z chłopami co na wyjazdac strzelili do tej pory 6 bramek zdobyli 4 pkt chcieć grać o awans mówić że gra się dobrze trzymać się na stołku uszami i rzęsami brawo !!!

pepe - 22 listopada 2019, 20:05:27 - *.adsl.inetia.pl
brawo Sandecja za ogranie patelenek na ich jarmarku

GoodNews - 22 listopada 2019, 20:06:25 - *.dynamic.chello.pl
Dominik Nowak w Miedzi jeszcze 4 lata

Irasiad - 22 listopada 2019, 20:14:05 - *.dynamic.chello.pl
PM pewnie w szoku siedzi i płacze. Taki znawca ile to jego dziamdzianka rozjedzie Sandecje a tu zonk. Taki z niego ekspert

Cygan - 22 listopada 2019, 20:14:55 - *.dynamic-ww-02.vectranet.pl
Ekstraklasa, Ekstraklasa MKS heheh
Nie dla PSA kiełbasa !!!

Lca - 22 listopada 2019, 20:18:48 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Nowaka nie zwolnią bo ma jeszcze kontrakt na 3,5 roku i musieliby mu płacić więc właścicielowi się nie opłaca

dddddd - 22 listopada 2019, 20:21:08 - *.adsl.inetia.pl
Trudno, gramy dalej. Sandecja zaprezentowała się bardzo dobrze. Bronili się niemal cały czas ale jak już wychodzili z kontrą to były bardzo groźne. Pierwsza bramka tragiczna, dało się tego uniknąć, trzecia przypadkowa.

fajko - 22 listopada 2019, 20:29:32 - *.147.100.196.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ale ta Miedź odstawila cyrk no ludzie co wy zrobiliscie???

Dede85 - 22 listopada 2019, 20:32:18 - *.sferanet.pl
Dobry wynik dla Miedzi ;)

Varadi - 22 listopada 2019, 20:33:39 - *.ssp.dialog.net.pl
Jestem z lubina legnickiego i nie mogę żyć bez Miedzi

Mati - 22 listopada 2019, 20:44:27 - *.adsl.inetia.pl
Pozdro z Lubina dla malej Moskwy😂

Tak o - 22 listopada 2019, 20:48:37 - *.opera-mini.net (*.113.77.226)
@irasiad ty piesku nie szczekaj z tego kretowiska. Siad i do b.u.dy. Pilnuj swojego malutkiego zaglebia z panstwowej kasy do.j.ony.

stan - 22 listopada 2019, 20:49:51 - *.dynamic.chello.pl
ha,ha,ha...do boju ks mieć!

Milioner - 22 listopada 2019, 20:50:12 - *.dip0.t-ipconnect.de
To się tak dzieje jak się rotuje składem i nie ma się pomysłu na grę Nowak odejdź mamy tego dość.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Radomiak - 22 listopada 2019, 21:13:39 - *.191.192.90.ipv4.supernova.orange.pl
"Kibice", którzy czekają aby po meczu gdzie jakikolwiek zespół przegra żeby dać upust swojej "inteligencji" jesteście po prostu żałośni. Ta liga jest tak wyrównana i nieprzewidywalna, że każdy wynik jest możliwy. Pisanie takich farmazonów jest patologiczne. I nie pisze tego jako kibic Miedzi a kibic Radomiaka. Sam uważam, że nasz remis w Legnicy był fartowny ale tak jak napisałem to liga loterii. Nie zdziwię się jak na wiosnę np. Odra Opole będzie wysoko chociaż była na dnie. Teraz w piłce liczy się kasa i dyspozycja dnia. Ja kibicowanie traktuje jako miłość do swojego a nie nienawiść do przeciwnika i w ch.... mam takich napinaczy. Nie rozumiecie tego bo dla Was napinacze ważne jest przeglądać wyniki i hejtować tylko ciekawe czy powiedzielibyscie to w cztery oczy bohaterowie sprzed monitora.

Dr3 - 22 listopada 2019, 21:36:09 - *.95.39.46
Radomiak a ciebie tutaj ktoś zapraszał? Wypad pod newsy o swoim klubiku.

SAM - 22 listopada 2019, 21:40:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Hmmm....
##Było za dużo niedokładności, co widzieliśmy. Z tej niedokładności gra była rwana, nie potrafiliśmy nabrać odpowiedniego tempa. Niedokładne podania się mnożyły i było za dużo przestojów w naszej grze.##-trener Nowak
Matko Boska,ale tak ta gra wygląda od czasu 0:5 ze Śląskiem i 0:4 z Legią! Żadnej poprawy,żadnego kroku do przodu.Niech ktoś w tej Medzi "WAKE UP"
Ludzie,przecież trener to już wypalony,znerwicowany,chaotyczny człowiek.Awansu i tak nie będzie,to zastąpcie go kimś kto będzie miał jakiś pomysł.Potencjał piłkarski jest,ale wykonania żadnego,co przez takie wypowiedzi sam Nowak potwierdza

Romek58 - 22 listopada 2019, 21:47:18 - *.146.32.85.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Pepe, bardzo dobrze ująłes sedno problemu, żeby tak Dominik potrafił analizować...

głupek - 22 listopada 2019, 22:25:30 - *.centertel.pl
Nie wiem ale mam takie odczucia po meczu jakby mecz był ustawiony(nie ma kwitów tylko takie uczucie)

MKS - 22 listopada 2019, 22:38:51 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Miedź pierwsza połowa jeszcze ok. Na drugą chyba zapomnieli, że wyszli i mecz się zaczął. Druga połowa dno totalne. Przypomniały mi się łomoty z ex z Arką i Śląskiem. Z taką grą jak w drugiej połowie to będzie kiepsko. Mam nadzieję, że to wypadek przy pracy. Szkoda nie wykorzystanych dwóch dobrych okazji z pierwszej połowy Makucha i Ojamy. Mam wrażenie że Załuska przy pierwszym i ostatnim golu mógł zrobić coś więcej. Miedź powinna grać szybciej. Obecnie dochodzą do pola karnego i zaczyna się kombinowanie. Podania wzdłuż boiska i tiki taka Jak za Stawowego. Później strata, kontra i gol dla przeciwnika. No cóż trzeba jednak grać i walczyć dalej. Gratulacje dla Sandencji, która miała trochę szczęścia i zagrała odważnie. To im się opłaciło i dało 3 pkt. Fajnie by było wygrać z Odrą i nie stracić kontaktu z czołówką. Hej Miedź

BeeSKa - 22 listopada 2019, 22:52:08 - *.adsl.inetia.pl
Właśnie wróciłem do Wrocławia. Na świeżo, I połowa do zapomnienia, Miedź zero gry z przodu. Wszystkie podania ok. 20-30 m. od bramki Sandecji niecelne. Stąd wzięły się te kontry po których Sandecja strzeliła 2 gole na początku II połowy i ustawiła sobie mecz, dalej grali z kontry po fatalnych błędach piłkarzy Miedzi i gdyby z przodu mieli prawdziwego napastnika a nie Korzyma to by spokojnie i 6 goli wbili. 3 bramka to jakieś kuriozum, Załuska nie nadaje się na I ligę, po tym co pokazał. Każda jego interwencja była niepewna. Była jedna poprzeczka, ale no cóż nie wpadło nie pamiętam kto strzelał.
Bramka w 92 minucie to przypadek, już Sączersi chcieli kończyć ten mecz. Z taką grą wróże ciężki bój o awans do szóstki, a o awansie do extra. to można sobie pomarzyć.

Hultaj - 22 listopada 2019, 22:53:00 - *.dynamic.mm.pl
Gdzie Varadi.Jak tam u boków widziałeś piłkarzy,czy gdzie.Jak tam awans pewny jak to ty zawsze stwierdzasz.

Varadi - 22 listopada 2019, 22:55:56 - *.dynamic.chello.pl
@Hultaj, awans pewny bo znam się na piłce. A Ty nie.

PM - 22 listopada 2019, 23:43:39 - *.play-internet.pl
Irasiad beze mnie żyć nie może, ani bez Miedzi. Ale to dobrze Porażka u siebie była pewna, ale Sandecja była do przejścia. Niemniej albo to nieszczęśliwy zbieg okoliczności, albo piłkarze się obudzili i grają pod zwolnienie Nowaka. Jeśli tak, nawet lepiej. A co do ML: dumny po zwycięstwie, wierny po porażce

Radomiak - 22 listopada 2019, 23:45:33 - *.191.168.197.ipv4.supernova.orange.pl
Dr3 jestes zwykłym patologiem i tyle w temacie i każdy może czytać co chce barani łbie

kolo - 23 listopada 2019, 0:49:17 - *.unknown.vectranet.pl
@Dr3 - a ty skąd jesteś? Bo jak nie z Legnicy i Nowego Sącza to wypad pod newsy o swoim klubiku.
@Radomiak - kolego dobrze piszesz ale z hejterami nie wygrasz. Dla tych życiowych nieudaczników te napinkowe komentarze są sensem życia. Czują się wtedy tacy mocni... a w realnym życiu dostałby jeden z drugim z liścia od baby i by padł.

BeeSKa - 23 listopada 2019, 1:04:11 - *.30.24.231.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@pepe, brakuje piłkarzy chociaż na średnim poziomie. Połowa składu to zagraniczny trzeci sort, w dodatku pewnie przepłacany. Nasi nie lepsi. Co w tym klubie robi Ojamaa? Kompletnie bezproduktywny, a zapewne droga jest ta była gwiazda Legii. Brakuje 3,4 piłkarzy którzy ciągnęli by grę do przodu, ktoś w środku pola, na skrzydle no i napastnik bo Kort awansu nie zrobi.
Sądze, że w zarządzie doskonale wiedzą, że stać ich max na playoffy, które przegrają lub bezpieczny środek tabeli. Trener gra tym co ma, a ma niewiele. Poza tym na ekstraklasę trzeba by wymienić cały skład, żeby nie być chłopcem do bicia.

zabawne - 23 listopada 2019, 2:31:59 - *.adsl.inetia.pl
Kto twierdzi, że Załuska miał szansę wyjąć piłkę na 0:3 ten ma zerowe pojęcie o piłce.

pinokio - 23 listopada 2019, 8:26:50 - *.unknown.vectranet.pl
Festung Legnitz zdobyta.Nie ma czym już się chwalić.
żenada i wstyd.

Gizmo - 23 listopada 2019, 9:36:43 - *.play-internet.pl
Ta Miedź to zbierania średniej klasy zawodników którzy by pouciekali gdyby Pan Dadełło placil im mniejsze pieniądze bo tylko dla kasy tam są. Kort, Danielewicz, Załuska, Warcholak czy ten Sabala to gracze na których nikt w ekstraklasie nie chciał nawet spojrzeć.... Populizm prezesa i trenera którzy lubią "nazwiska" spowodował że Miedź jest sredniutka i dostaje baty od N. Sącza.

Kibic - 23 listopada 2019, 9:42:23 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
Nowak ty Ślepy nieudaczniku wypad z Legnicy. I daj żyć i wprowadzić świeżość i nowy tlen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SAM - 23 listopada 2019, 10:25:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
A tak w ogóle wszystkich "znafców" z Legnicy,zapraszam na trening Miedzi do parku,na boczne boiska,żeby poprzecierali sobie oczy jak ich bożyszcza "ciężko pracują". Słuchaweczki,wolnym kroczkiem na murawę,luzik,bezstresowo,pykanie piłeczką itd
Normalnie atmosfera jak w Barcelonie!

SAM - 23 listopada 2019, 10:36:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gin - 23 listopada 2019, 16:09:05 - *.centertel.pl
Pochołki kiepskich coraz lepiej😉

Ada - 23 listopada 2019, 17:14:24 - *.adsl.inetia.pl
Miarka się przebrala. Nowak won do okregowki.Wystarczy ze zremisuja w Opolu a z
C trybuny znowu będą pajacowac i krzyczeć Dominik Nowak. Czy on was oplaca ogarnijcie się co nie widzicie ze toniemy jest coraz gorzej.

SAM - 23 listopada 2019, 18:58:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ada@
Też mam wrażenie że na trybunie C dostają po 5zł na głowę za doping.Że śmieją się z nich w całej PL,to dla nich szczegół. Nawet "żyleta" potrafi krzyknąć "Legia grać,kur.... mać",i wygwizdać swoich pupili.W L-cy nie do pomyślenia

Gruby - 25 listopada 2019, 21:20:20 - *.dynamic-zab-01.vectranet.pl
O jakiej Żylecie w Miedzi ktoś mówi.Trzeba być skończonym idiotą żeby nawet nie dać reprymendy zawodnikom za piach a co dopiero trenerkowi .A jak słyszę darcie się Dominik Nowak to żygać Się chce.Ale widocznie Panu Daddeło nie zależy na awansie ,i mydli wszystkim oczy. Żal patrzeć na to bagno!!!!!!

tak? - 29 listopada 2019, 16:26:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl