23 listopada 2019, 13:00 - Legionowo (Stadion Miejski)

Legionovia: 12. Paweł Błesznowski - 24. Kacper Będzieszak (70, 23. Bartosz Gołaszewski), 3. Rafał Zembrowski, 2. Bartosz Waleńcik, 4. Jonatan Straus, 18. Daniel Pietraszkiewicz - 8. Adam Imiela (70, 27. Ensar Hajrović), 6. Konrad Zaklika (70, 7. Arkadiusz Gajewski), 19. Luka Janković - 16. Mateusz Małek, 9. Eryk Więdłocha.

Stal: 39. Wiktor Kaczorowski - 22. Damian Sierant, 2. Damian Kostkowski, 6. Błażej Cyfert, 14. Łukasz Mozler - 16. Błażej Szczepanek (86, 75. Sebastian Pociecha), 4. Wojciech Reiman, 21. Sławomir Szeliga (52, 8. Michał Nawrot), 27. Dariusz Jarecki (66, 11. Dominik Chromiński) - 18. Tomasz Płonka, 17. Grzegorz Goncerz (76, 7. Artur Pląskowski).

sędziował: Marcin Szczerbowicz (Olsztyn).

UKLEJA - 23 listopada 2019, 14:53:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
ZKS TYLKO STAL sovia curwa tak jest

Stalowy - 23 listopada 2019, 14:59:08 - *.146.233.209.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
TAK JEST!!!
Jak Się Wojtek zajmuje strzelaniem bramek, a nie rozgrywaniem to mamy wynik!!!!!
Stalo, zainwestuj w porządnego prawego obrońcę, bo ten Sierant to już ledwo biega. No i dla Sławka zespół oldboi na emeryturke.

z całym szacnkiem dla Szeligi oczywiście. Super robota dla Stali. Nie zapomnimy!

Świrlandia - 23 listopada 2019, 16:26:34 - *.ip.oxynet.pl
@Widzew10 chyba śnisz, Resovia jedzie stal jak chce, do tego stopnia że nikt ze stali nie może się pokazać na rynku, a po zmroku z własnych osiedli się boją wyjść xD

PM - 23 listopada 2019, 17:01:20 - *.dynamic.chello.pl
To było do przewidzenia, aczkolwiek liczyłem na niespodziankę. Ale fajnie, bo Niedźwiedź zostanie i Stal na pewno nie awansuje

Pseudonim - 23 listopada 2019, 20:28:28 - *.next3.zicom.pl
Prawie jak Liga Miszczuf.

Kibic - 23 listopada 2019, 22:41:12 - *.dip0.t-ipconnect.de
Brawo trenerze Niedźwiedź, nie na rękę niektórym, że Stal i pan wygraliscie mecz

Pitra - 23 listopada 2019, 23:34:52 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Masakra

B - 24 listopada 2019, 8:55:48 - *.189.219.162.skyware.pl
Planowanego zimowego wietrzenia kadry w Stali nawet wygrane w ostatnich meczach nie powstrzymają - 4-5 zawodników z całej kadry do wymiany bo widać że 2 liga to za wysokie progi.

Andy - 24 listopada 2019, 21:05:44 - *.dynamic.chello.pl
W meczu dwóch beniaminków, wyraźnie lepszy ten z Rzeszowa. Teraz powalczymy o zwycięstwo z Garbarnią, i wskakujemy do pierwszej szóstki na zimową przerwę. Tylko rzeszowska STAL!!!
Gratki dla Widzewa za lidera

Andy - 24 listopada 2019, 21:14:00 - *.dynamic.chello.pl

Zwyczajny - 25 listopada 2019, 13:23:38 - *.static.ip.netia.com.pl
Podsumujmy mecz. Pierwsze wyraźne zwyscięstwo Stali na wyjezdzie, a 3 w ogole. Jako dorobek z calej rundy to mało. Stal musi punktowac na wyjazdach częściej. Szybka bramka ustawiła mecz. Legionovia stowrzyla sobie moze ze 3 sytuacje. Stal w 2 giej polowie zwolniła i bardziej czekała-ale Legionovia nie za bardzo miala atuty by prowadzic gre. Akcje Stali byly prowadzone prawa strona i środkiem (Jarecki sobie odpoczał troche) czyl Szczepanek i Reiman wzieli ciezar gry na siebie. Na prawej obronie jest dziura. Transfery powinny objemowac wzmocnienia na pozycjach: Szeligi (zszedl w 50 min),Sieranta i Kostkowskiego (prawa strona najwiecej błedów- ze słaba Legionovią). Płonka robił tylko wolne dla Stali (sporo ich zrobil w roznych sektorach) natomiast on nie pasuje do utrzymywania sie pryz piłce- tu ma braki. Przy slabszej formie Plaskowskiego- nie za bradzo wiadomo, kto ma bramki strzelac na wiosnę. Goncerz mnie nie przekonuje.

resoviak - 27 listopada 2019, 11:12:55 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Rzeszów,27.11.2019 rok - środa
Stal Rzeszów w sezonie 23019/2020 w II Lidze zajmie 16 miejsce i spadnie do III Ligi Grupy IV Lubelsko - Małopolska - Podkarpacka - Świętokrzyska w tryliardach%. A w dniu 30 listopada 2019 roku w sobotę u siebie Stal Rzeszów przegra z Garbarnią Kraków 0:10(0:5) w tryliardach%