23 listopada 2019, 14:57:47 - maciejko
Gol Radosława Murawskiego

Radosław Murawski strzelił gola dla Denizlisporu w wygranym 2-0 (0-0) meczu 12. kolejki tureckiej ekstraklasy z Çaykur Rizesporem. Dla Polaka była to trzecia ligowa bramka w tym sezonie.

23 listopada 2019, 13:00 - Denizli (Denizli Atatürk Stadyumu)
Denizlispor Kulübü 2-0 Çaykur Rizespor Kulübü
Óscar Estupiñán 86, Radosław Murawski 90 (k)

żółte kartki: Burak Çalık, Radosław Murawski, Zakarya Bergdich - Abdullah Durak, Yan Sasse.

sędziował: Halil Umut Meler.

W drużynie gospodarzy Murawski i Adam Stachowiak rozegrali całe spotkanie.