30 listopada 2019, 17:19:13 - maciejko
Cztery bramki Adriana Cieślewicza

Adrian Cieślewicz strzelił cztery gole dla The New Saints FC w wygranym 12-0 (5-0) meczu 16. kolejki walijskiej ekstraklasy z Airbus UK Broughton FC. 29-letni pomocnik, który rozegrał całe spotkanie, ma na swoim koncie sześć ligowych trafień w tym sezonie.

30 listopada 2019, 15:30 - Broughton (Hollingsworth Group Stadium)
Airbus UK Broughton FC 0-12 The New Saints FC
Adrian Cieślewicz 6, 39, 61, 70, Blaine Hudson 17, Ryan Brobbel 26, Aeron Edwards 45, 54, Greg Draper 46, 56, 69, Kurtis Byrne 79

żółta kartka: Adrian Cieślewicz (TNS).
czerwona kartka: Jake Phillips (27. minuta, Airbus UK).

sędziował: Dean John (Swansea).

The New Saints są wiceliderem tabeli z dorobkiem 32 punktów w 15 meczach.

Kurczak - 1 grudnia 2019, 10:53:18 - *.30.19.117.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
No brawo!!! zawodnik ma możliwości na taka ligę i w niej sobie doskonale radzi. super. Oby tak dalej

Pab(L)o - 3 grudnia 2019, 0:13:35 - *.play-internet.pl
Niestety, na Złotą Piłkę raczej liczyć nie może, bo jak wiadomo - nawet zdolność strzelania od czasu do czasu 4 czy 5 bramek w meczu - czołowych miejsc w tym plebiscycie nie gwarantuje...