30 listopada 2019, 17:54:53 - maciejko
Dwa gole Mateusza Klicha

Mateusz Klich strzelił dwa gole dla Leeds w wygranym 4-0 (2-0) meczu 19. kolejki angielskiej Championship (drugi poziom ligowy) z Middlesbrough. 29-letni pomocnik ma na swoim koncie trzy ligowe trafienia w tym sezonie.

30 listopada 2019, 16:00 - Leeds (Elland Road)
Leeds United FC 4-0 Middlesbrough FC
Patrick Bamford 3, Mateusz Klich 45, 73, Hélder Costa 67

żółte kartki: Patrick Bamford, Kalvin Phillips - Paddy McNair, Daniel Ayala, Jonny Howson.

sędziował: Keith Stroud (Hampshire).
widzów: 35 626.

Klich rozegrał cały mecz. Na ławce rezerwowych gospodarzy spotkanie spędzili Kamil Miazek oraz były gracz Lecha Poznań Barry Douglas, a poza kadrą meczową Leeds znalazł się Mateusz Bogusz.

Leeds jest liderem tabeli z dorobkiem 40 punktów.

stefek - 30 listopada 2019, 17:57:08 - *.toya.net.pl
Leeds awans. (Nie)pewne info.

cool - 30 listopada 2019, 18:25:56 - *.adsl.inetia.pl
Tymi golami Klich zapewnił sobie miejsce w ekipie na Euro 2020 !!!

LUFC - 30 listopada 2019, 18:38:44 - *.dynamic.mm.pl
@stefek
Leeds awans. PEWNE info
Here we go with Leeds United...

z - 30 listopada 2019, 18:46:20 - *.213.241.82
Gdzie news że Polska zagra z Hiszpanią na euro?

Papagol - 30 listopada 2019, 19:08:49 - *.play-internet.pl
Miazek był za słaby na słabe polskie kluby, a niedługo może w Premier League zagrać... No i czemu Bogusz nie pójdzie na wypożyczenie? Skoro zazwyczaj łapie się do kadry Leeds, to w jakimś słabym klubie Championship dałby radę.

obserwator - 30 listopada 2019, 19:30:10 - *.92.249.2
Oby Leeds wreszcie weszło.

Boa - 30 listopada 2019, 20:57:56 - *.centertel.pl
Nie da ten Bielsa nawet na minutę wpuścić Bogusza, tyle razy był w kadrze, tyle razy nie wykorzystał zmian, a i tak go nie wpuścił.

godosz - 1 grudnia 2019, 13:37:34 - *.icpnet.pl
Leeds nie jest liderem tabeli, tylko liderem Championship!!!

Kibic - 2 grudnia 2019, 23:48:17 - *.90-149-125.nextgentel.com