kibic - 30 listopada 2019, 18:56:45 - *.fiberway.pl
Ależ sensacja Puszcza łapie formę,a tu przerwa w rozgrywkach.

zz - 30 listopada 2019, 18:56:51 - *.96.181.7.ipv4.supernova.orange.pl

Max - 30 listopada 2019, 18:57:37 - *.dynamic.gprs.plus.pl

goral - 30 listopada 2019, 18:59:10 - *.150.173.186
Brawo trener Sandecji... już nazwiska nie wymienię. Moze miastu zalezy na spadku, dlatego trzymają się kurczowo tego trenera?

kibic - 30 listopada 2019, 19:00:01 - *.opera-mini.net (*.0.45.164)
Puszcza następny klubik bez kibiców po Garbarnii, Bytovii. .. takie kluby powinny co najwyżej kopać w trzecuch ligach

under46 - 30 listopada 2019, 19:01:32 - *.unknown.vectranet.pl
Puszcza na rekord Guinessa. Ilość przegranych U siebie i wygranych na wyjeździe w jednej rundzie.To śmierdzi z daleka...

obserwator - 30 listopada 2019, 19:05:17 - *.fiberway.pl
W małych derbach małopolski lepsza Puszcza.

Bali - 30 listopada 2019, 19:08:59 - *.centertel.pl
Do kibic przyjedź na k 2 albo na rejmonta 22 i zobacz kibiców puszczy albo wisły

Ts - 30 listopada 2019, 19:13:18 - *.centertel.pl
Do kibic kopac to cie mogę po du..... Ie tylko puszcza mks

podglądacz - 30 listopada 2019, 19:17:53 - *.fiberway.pl
Puszcza to jest zespół,5 zwycięst 4 remisy i tylko 1 porażka na wyjezdzie.Widac wolą grac na wyjazdach.Propozycja,resztę meczy rozegrac na wyjezdzie.

PM - 30 listopada 2019, 19:43:35 - *.play-internet.pl
Wypas w Legnicy będzie się długo odbijać. Sandecja spadek
Brawo dla Puszczy

OkO - 30 listopada 2019, 19:46:21 - *.play-internet.pl
Ale syf ... zero ambicji = zero przyszłości

Cd - 30 listopada 2019, 20:20:58 - *.play-internet.pl
Kazdy wie a nasz kapitan to potwierdzil ze w saczu ma byc spadek i to nie do 2 ligi. Nie ma kasy niie ma sponsora i nie ma checi na zmiane. Brak stadionu itd. sacz to wstyd dla polski nie tylko pilkarsko. wstyd!

Popek - 30 listopada 2019, 20:23:12 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kafar weź wy .....dalaj

Besi - 30 listopada 2019, 20:30:32 - *.adsl.inetia.pl
Jak można Korzyma nazywać napadziorem przecież to co ten super snajper prezentuje to jakaś kpina

Tomcio_MKS - 1 grudnia 2019, 0:31:42 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Bylem dzisiaj na Meczu w Nowym Sączu moje sugestie W pierwszej połowie Puszcza dominowala jesli chodzi o akcje i posiadanie piłki w drugiej juz groszke siadli ale patrzac na cały mecz Słuszna wygrana Puszczy Brawo Dla Sandecji za doping oraz transparent na temat stadionu.

Ma-kum-ba - 1 grudnia 2019, 12:44:34 - *.opera-mini.net (*.68.158.232)
Brawa dla Puszczy! Ustanowili chyba rekord rozgrywek osiągniętym stosunkiem punktów zdobytych na wyjeździe do tych wywalczonych u siebie - 19:4! Tu i tam rozegrali po 10 meczów. Gdyby wszystkie mecze grali na wyjazdach, to mieliby 38 punktów i walczyliby o awans. ;-)

Greg - 1 grudnia 2019, 14:05:12 - *.218.126.244
@besi- lecz swoje kompleksy w innym miejscu bo swoim poziomem nawiazujesz do jednej z piosenek Lady Pank.

sandały - 1 grudnia 2019, 14:45:29 - *.direct-adsl.nl