1 grudnia 2019, 13:41:40 - bartekwr9
Gol Kamila Wilczka

Kamil Wilczek strzelił gola dla Brøndby w przegranym 1-2 (1-1) meczu 18. kolejki duńskiej ekstraklasy z København. Była to jego 16. ligowa bramka w tym sezonie.

1 grudnia 2019, 11:45 - Kopenhaga (Telia Parken)
FC København 2-1 Brøndbyernes IF
Viktor Fischer 28, 90 - Kamil Wilczek 6

żółte kartki: Michael Santos - Simon Hedlund, Johan Larsson, Andreas Maxsø.

sędziował: Jakob Kehlet (Aarhus).
widzów: 21 310.

Wilczek zagrał cały mecz. Jego zespół ma na koncie 31 punktów i zajmuje trzecie miejsce w lidze.

fsd - 1 grudnia 2019, 13:44:52 - *.160.169.44
Szkoda ze w Polsce nie mozna ogladac ligi dunskiej w przeciwienstwie do np. ligi gruzinskiej, ligi tunezyjskiej czy 3 ligi niemieckiej.

Deschain - 1 grudnia 2019, 14:00:36 - *.play-internet.pl
Tak a do tego gabińskiej bangladeskiej i nowokaledonskiej

Dofsd - 1 grudnia 2019, 14:05:53 - *.146.231.18.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gdzie można oglądać ligę gruzińską? Daj linka albo namiary

opos - 1 grudnia 2019, 14:25:29 - *.nat.nova.is
Kolejny sezon w którym nie zdobędzie mistrzostwa.Broendby frajersko co rok.

RTSpiastow - 1 grudnia 2019, 14:25:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Super wynik dla nas, jeszcze Bytovia...

Hehe - 1 grudnia 2019, 14:27:35 - *.opera-mini.net (*.169.29.220)
Derby Kopenhagi o godz.11!? A wy sie dziwicie ze w pl godz.meczow sa o 12.30 na jakimś gruz arena?

Boa - 1 grudnia 2019, 14:30:18 - *.centertel.pl
Broendby w tamtym roku straciło po 30 punktów do Kopenhagi i Midtyjland więc o czym ty piszesz? Te dwa kluby i długo, długo nic w Danii. To tylko polskie media zrobiły z nich potęgę i wychwalały rudego, bo przegrał 4-1 xD

.ycom - 1 grudnia 2019, 15:33:20 - *.sub-174-202-14.myvzw.com
Sá takie druzyny w wielu sportach gdzie jeden gracz strzela jak najety a druzyna I tak spada . Podolski/Köln. Ale Bröndby kocha Wilczka bo zape£nia stadion.

Jurek - 1 grudnia 2019, 15:54:47 - *.d-com.pl