4 grudnia 2019, 19:52:12 - kula1
Gol Thiago Cionka w Pucharze Włoch

Thiago Cionek strzelił gola dla SPAL 2013 w wygranym 5-1 (4-0) meczu 1/16 finału Pucharu Włoch przeciwko US Lecce. To pierwszy gol reprezentanta Polski w tych rozgrywkach. 33-letni obrońca rozegrał pełne 90 minut. Ponadto asystę przy drugim golu gospodarzy zanotował Arkadiusz Reca.

4 grudnia 2019, 18:00 - Ferrara (Stadio Paolo Mazza)
SPAL 2013 5-1 US Lecce
Igor 18, Alberto Paloschi 24, Alessandro Murgia 31, Thiago Cionek 45, Sergio Floccari 83 - Giannelli Imbula 55

żółte kartki: Simone Missiroli, Alessandro Murgia - Giannelli Imbula.

sędziował: Antonio Giua (Olbia).
widzów: 4947.

W drużynie gospodarzy do 69. minuty grał Arkadiusz Reca, którego zmienił Jasmin Kurtič. Bartosz Salamon spędził mecz na ławce rezerwowych SPAL 2013.

W 1/8 finału SPAL 2013 w styczniu zmierzy się na wyjeździe z Milanem.

lipa - 4 grudnia 2019, 20:05:05 - *.2.178.212
Sensacja chłop ma 33 lata i UDAŁO nu się strzelić gola,nawet starczyło mu sił na 90 min ...no jest o czym pisać!

mr - 4 grudnia 2019, 20:12:57 - *.telpol.net.pl
Biorąc pod uwagę, że jest prawym obrońcą/środkowym to fakt sensacja. Skąd tyle frustracji golem naszego reprezentanta z słabym zespołem w Pucharze Włoch.
2019 rok ludzie dalej się dziwią, że portal informacyjny podaje informacje xD.

Xx - 4 grudnia 2019, 20:13:04 - *.opera-mini.net (*.169.119.141)
@lipa a pupilek brzekola ktory przygarnia kaske za powolania do repry od szwagra kolasy z gruz arena mlody Reca nawet calego nie ugral.

do Xx - 4 grudnia 2019, 22:02:06 - *.mtm-info.pl
Oglądałeś w ogóle mecz barani łbie? Widać, nie skoro nie wiesz dlaczego nie dograł do końca

jojo - 4 grudnia 2019, 22:30:58 - *.play-internet.pl
cionek nigdy nie będziesz cebulakiem

jorguś - 4 grudnia 2019, 23:07:16 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Cionek nigdy nie bedziesz Brazylijczykiem.

ja - 5 grudnia 2019, 0:51:20 - *.play-internet.pl
Thiago do kadry.

Wisła P - 5 grudnia 2019, 3:45:16 - *.as43234.net
Xx lecz się na nogi bo na głowę dawno za późno frustracie

ZIENIU - 5 grudnia 2019, 11:00:12 - *.10.208.123
Też tam jest śmieszna frekwencja w grudniu na meczach

Xd - 5 grudnia 2019, 12:28:09 - *.opera-mini.net (*.112.5.168)
@wislap a co prawda boli? Za tego gola slowencow ktory dal sie ograc jak niemowlak bo pewnie junior lepiej by zareagowal niz Reca ale brzekol go nie zmienil bo wiadomo ze kaska wpada do kieszeni. Od szwagra kolasy i menegeiro. Wiecej grania drewniaka wieksza kaśka brzekola. Tu po stracie gola nawet przy 4:0 szybko zareagowali na zmiane.

Decydent - 5 grudnia 2019, 15:41:49 - *.161.137.145