6 grudnia 2019, 22:48:35 - mogiel
Podsumowanie statystyczne I i II ligi

Przedstawiamy tradycyjne zestawienie statystyczne podsumowujące zakończoną rundę jesienną w I i II lidze. Tylko na 90minut.pl zapoznasz się z zestawieniami dotyczącymi meczów, bramek, zawodników, sędziów, występów, strzelców, kartek i innych. Zapraszamy do lektury.

Wszystkie statystyki dostępne są pod poniższymi odnośnikami:

Analiza statystyczna I ligi - KLIKNIJ!
Analiza statystyczna II ligi - KLIKNIJ!

Stalówka - 6 grudnia 2019, 23:48:27 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Stalówka-3 miejsce w tabeli młodzieżowców i zero obcokrajowców mi jakos dają rade.Tak trzymać.Teraz solidne wzmocnienia,11 meczy u siebie i wiosna będzie Nasza!

123 - 6 grudnia 2019, 23:56:39 - *.static.chello.pl
Tak daja rade ze sa 3 od konca😑

NoBody - 7 grudnia 2019, 0:02:41 - *.centertel.pl
Ciekawe, że redakcja tego portalu stawia się wyżej, aniżeli PZPN, który kieruje polską piłką kopaną. W meczu Widzewa z Gryfem 90minut nie uznało bramki Robaka, a laczynaspilka jednak bramkę przypisało Robakiwi.
Może też za sędziów VAR będziecie rozstrzygać. No to wtedy już jest pewne kto będzie Mistrzem Polski.

M. - 7 grudnia 2019, 0:10:28 - *.dynamic.chello.pl
@NoBody: co to znaczy "laczynaspilka jednak bramkę przypisało Robakowi"? Tam nie ma żadnej komórki odpowiadającej za weryfikowanie bramek. Protokół wpisuje sędzia i jeśli się pomylił, to taki babol zostaje już na zawsze. Od tego są portale piłkarskie, by ewentualne pomyłki sędziów korygować. To kto będzie tym mistrzem? Arka? Bo to arkowcy najczęściej narzekają na VAR.

PM - 7 grudnia 2019, 1:23:33 - *.dynamic.chello.pl
@NoBody zapewne masz na myśli tego karnego z niedawna. Otóż tam była taka sytuacja, że Robak strzelił w słupek tak, że piłka odbiła się jeszcze od pleców Ferry i przekroczyła linię końcową, stąd też jedni twierdzą, że Robak, inni że Ferra i zgody nie ma.

NoBody - 7 grudnia 2019, 8:33:50 - *.centertel.pl
@PM
W meczu z Gryfem piłka raczej wpadła po strzale Robaka. Nawet na nagraniach nie widać tego dokładnie. Wydaje mi się, że ten portal jako jedyny przyznał gola bramkarzowi.
@M
Jeżeli pomylił się nawet sędzia, to i tak musi zostać. W protokole sędziowskim kto jest wpisany jako strzelec? Jeżeli uważasz, że to portale są po to aby korygować takie błędy, to co należy zrobić w przypadku, gdy zespół X wygra z Y 1:0,a bramka padnie ze spalonego. Idąc Twoim tokiem rozumowania portal 90minut zawetuje ewentualny awans, jeżeli się okaże, że te dwa punkty dały awans. Dodatkowo portal będzie organizował swoje rozgrywki, bo zespół nie powinien awansować.

Elvis - 7 grudnia 2019, 8:41:18 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Z tym zero obcokrajowców to nie długo posłuchaj wypowiedzi trenera który powiedział że testują zawodników zagranicznych

Adi - 7 grudnia 2019, 9:15:05 - *.ujscie.net
Ta liczba karnych dla Widzewa w II lidze to jakiś kosmos ! :D
Co tam się dzieje ?

doAdi - 7 grudnia 2019, 9:25:56 - *.25.241.112.ipv4.supernova.orange.pl
Ofensywna gra, Widzew stwarza sobie bardo dużo sytuacji-spójrz ile ma bramek strzelonych. Z tych 11 karnych jeden był podyktowany niesłusznie, i akurat tego jednego Robak nie wykorzystał

M. - 7 grudnia 2019, 9:34:07 - *.dynamic.chello.pl
Nobody, jeśli Ty naprawdę nie umiesz znaleźć powtórki na której widać, że Robak trafił w słupek, to jest mi zwyczajnie przykro. Twoje porównanie ze spalonym jest też kompletnie nietrafione.

roosevelt5 - 7 grudnia 2019, 10:09:00 - *.3.152.160
W czubie tabeli młodzieżowców drużyny, które w podstawowej tabeli są w dolnej części.
Oczywiście są wyjątki, które potwierdzają regułę.
Mimo wszystko szacunek za odwagę i dawanie możliwości młodzieży ogrywać się w .... dorosłej piłce.
Może nie w meczu przeciw mojemu Widzewowi, ale życzę powodzenia.

NoBody - 7 grudnia 2019, 10:21:50 - *.centertel.pl
@M
A gdzie ja napisałem, że nie mogę znaleźć nagrań. Napisałem, że nagranie nie jest w 100% jednoznaczne. Robak strzelił w prawy słupek, w tym samym kierunku rzucił się bramkarz. Piłka odbiła się od słupka i leciała wzdłuż bramkarza. Na nagraniu nie widać czy kąt odbicia pozwoliłby piłce przekroczyć linie bramkową, czy pomógł mu nieznacznie bramkarz. No chyba że stałeś za bramką.
A dlaczego to porównanie ze spalonym jest nietrafione. Kto zarządza rozgrywkami drugoligowymi? PZPN czy 90minut. Na tym portalu została podważona decyzja sędziego, który bramkę przypisało Robakowi.
Poza tym prawdziwy dziennikarz jest obiektywny, a kibic parający się dziennikarstwem nigdy nie będzie obiektywny.

ryszard - 7 grudnia 2019, 10:24:28 - *.dyn.telefonica.de
Blekitni Stargard druzyna bez kibicow...300 osob przecietnie, ostatnie miejsce (nie liczac rezerw Lecha i Stali SW ktora gra nie u siebie)

ryba - 7 grudnia 2019, 15:20:15 - *.toya.net.pl
połowa drużyn w II lidze po ok 10 meczach u siebie ma razem ze 3-5 tys. kibiców to jest tyle ile u nas na 30 min przed pierwszym gwizdkiem

rand - 7 grudnia 2019, 15:42:53 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Robak czy Ferra - niech rozstrzygnie sędzia Pawłowicz !

j pis - 7 grudnia 2019, 19:28:46 - *.play-internet.pl
j pis

leo 1972 - 7 grudnia 2019, 20:16:19 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Jakim cudem Widzew ma dyktowane 2 razy więcej karnych niż następna drużyna kwalifikacji , przypadek? Nie sądze .

m.st.w. - 7 grudnia 2019, 21:58:37 - *.dynamic.chello.pl
@leo 1972, już Ci tłumaczę. Grają ultraofensywnie, mają pakę w napadzie, czyli Robak, król strzelców Ekstraklasy, w duecie razem z młodym zdolnym Kitą. A na podmęczonych rywali Widzew ma mocnego Wolsztyńskiego i Mandiangu, którego ciężko dogonić. Stąd multum akcji ofensywnych, a w konsekwencji również karnych.

pb - 8 grudnia 2019, 12:23:16 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
średnia widzów Stali Rzeszów to parodia, chyba uwzględnia z urzędu wszystkie rozdane karnety.

KKK - 8 grudnia 2019, 21:32:21 - *.tsm.tarnobrzeg.pl
@Stalowka, cała rundę w strefie spadkowej i "jakoś dają radę, tak trzymać"???

kolo - 11 grudnia 2019, 16:38:26 - *.42.20.214
ktoś tutaj pisze o Stalówce, a przypominam, że Stalówka gra o klasę niżej. tutaj to jest Stal Mielec.... nie zapożyczaj nazwy gościu i nie wprowadzaj zamieszania...