7 grudnia 2019, 16:54:50 - maciejko
Czerwona kartka Pawła Dawidowicza

Paweł Dawidowicz z Hellas Verona FC został ukarany czerwoną kartką w przegranym 2-3 (1-1) meczu 15. kolejki włoskiej Serie A z Atalanta BC. Polak, który rozpoczął mecz w wyjściowym składzie, opuścił boisko w 85. minucie po drugiej żółtej kartce.

7 grudnia 2019, 15:00 - Bergamo (Gewiss Stadium)
Atalanta BC 3-2 Hellas Verona FC
Rusłan Malinowśkyj 44, Luis Muriel 64 (k), Berat Djimsiti 90 - Samuel Di Carmine 23, 57

żółte kartki: Hans Hateboer - Miguel Veloso, Salvatore Bocchetti, Mattia Zaccagni, Paweł Dawidowicz.
czerwona kartka: Paweł Dawidowicz (85. minuta, Verona, za drugą żółtą).

sędziował: Paolo Valeri (Rzym).

Na ławce rezerwowych gości spotkanie spędził Mariusz Stępiński.

Verona zajmuje ósme miejsce w tabeli z dorobkiem 18 punktów.

cool - 7 grudnia 2019, 17:05:27 - *.adsl.inetia.pl
Skrzywdzili go !!!

xyz - 7 grudnia 2019, 17:49:31 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kolejna jego czerwona kartka, co on tak szaleje? I jeszcze przegrali przez niego, świetny występ

takbedzie - 7 grudnia 2019, 22:18:32 - *.146.128.17.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl