7 grudnia 2019, 16:57:08 - euzi
Bramka Łukasza Zwolińskiego

Łukasz Zwoliński strzelił bramkę dla Goricy w wygranym 2-0 (2-0) domowym spotkaniu 18. kolejki chorwackiej ekstraklasy ze Slavenem Koprivnica. Dla Polaka było to trzecie ligowe trafienie w obecnych rozgrywkach.

7 grudnia 2019, 15:00 - Velika Gorica (Gradski stadion)
HNK Gorica 2-0 NK Slaven (Koprivnica)
Łukasz Zwoliński 18, Kristijan Lovrić 34

żółte kartki: Dario Čanađija, Cherif Ndiaye, Aleksandar Jovičić - Božo Mikulić, Miloš Radivojević, Stipe Bačelić-Grgić, Karlo Lulić.
czerwone kartki: Cherif Ndiaye (53. minuta, Gorica, za drugą żółtą) - Bruno Goda (10. minuta, Slaven).

sędziował: Ivan Vučković (Zagrzeb).
widzów: 793.

W drużynie gospodarzy Zwoliński rozegrał całe spotkanie, a Michał Masłowski pozostał poza kadrą. W Slavenie z kolei Krystian Nowak wszedł na boisko w przerwie w miejsce Nemanji Glavčicia. W kadrze obu zespołów znaleźli się również byli zawodnicy polskich klubów - w Goricy na ławce pozostał Matija Špičić (Wisła Kraków), a w zespole gości przez cały mecz grał Tomislav Božić (Górnik Łęczna, Wisła Płock, Miedź Legnica).

Gorica zajmuje trzecie miejsce w tabeli, mając 28 punktów. Slaven jest siódmy i ma 18 punktów.

- 7 grudnia 2019, 20:06:39 - *.dynamic.kabel-deutschland.de

ąćóś pąćóś - 7 grudnia 2019, 23:42:19 - *.146.185.193.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
zastanawiam się, jak taki klub wiąże koniec z końcem... 793 widzów, z tego może 700 kupiło bilety...

jerry - 8 grudnia 2019, 0:05:23 - *.finemedia.pl
tak jak u u nas wiaze...zeruja na panstwowych w duzej mierze cos sprzedadza czasem plus sponsorzy...poza tym zdziwiloby sie wielu jak tam malo placa...w POgoni to bylo eldorado przy tym...nawet Dinamo placi straszne fryty w porownaniu do idiotow z Lazienkowskiej, Kadzior nie ma na pewno 200tys, a i pewnie ponizej 150...mamia chlopakow transferem zagranice i tak powinno byc i tyle

Piorun - 8 grudnia 2019, 8:16:43 - *.play-internet.pl
A mają też drugą ligę. Tam rzadko kiedy jest więcej niż 100 dusz na meczu. A u nas nawet na 3 ligę potrąci ponad 7 tysięcy przyjść.

ZIENIU - 9 grudnia 2019, 11:25:17 - *.10.208.65
Chorwacka liga powala na nogi z tą swoją frekwencją
A płaczecie na polską ligę gdzie średnia na mecz w całym sezonie to ok 10 tys widzów