7 grudnia 2019, 22:40:31 - huberts
Wojciech Szczęsny obronił rzut karny

Wojciech Szczęsny z Juventusu obronił rzut karny w przegranym 1-3 (1-1) przez jego zespół meczu 15. kolejki włoskiej Serie A z Lazio. Reprezentant Polski rozegrał całe spotkanie.

7 grudnia 2019, 20:45 - Rzym (Stadio Olimpico)
SS Lazio 3-1 Juventus FC
Luiz Felipe 45, Sergej Milinković-Savić 74, Felipe Caicedo 90 - Cristiano Ronaldo 25

żółte kartki: Luis Alberto Romero, Manuel Lazzari, Lucas, Felipe Caicedo - Miralem Pjanić, Paulo Dybala, Wojciech Szczęsny.
czerwona kartka: Juan Cuadrado (69. minuta, Juventus, za faul taktyczny).

sędziował: Michael Fabbri (Rawenna).

W 79. minucie Ciro Immobile (Lazio) nie wykorzystał rzutu karnego (Wojciech Szczęsny obronił).

Drużyna Polaka jest wiceliderem włoskiej ekstraklasy z dorobkiem 36 punktów.

fansport - 7 grudnia 2019, 22:56:03 - *.dynamic.chello.pl
nieszczęsny, trzy gole stracił i pozycje lidera.

arek - 7 grudnia 2019, 22:56:50 - *.dynamic.chello.pl
Nie ma czegoś takiego jak włoska ekstraklasa. To tak, jakby napisali, że Śląsk jest liderem polskiej premiership.

a - 7 grudnia 2019, 22:58:37 - *.147.2.204.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Co prawda sam karnego sprokurował, ale wyjął elegancko, razem z dobitką. Ma szczęście, że się zmieniły przepisy, bo nie miałby okazji się zrehabilitować.

Misiek - 7 grudnia 2019, 23:26:35 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Włoska ekstraklasa to cienizna tak jak cienkie ciasto do pizzy ja to wam mówię wasz kochany Misiek

2. grupa zawodników w takiej klasie"
Także nie widzę problemu z używaniem takich słów w tym kontekście przez redakcję 90minut.

Kurczak - 8 grudnia 2019, 0:31:58 - *.30.17.90.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Fansport...ale chyba nie twierdzisz że Wojciech Szczęsny to słaby bramkarz co???

Janusz - 8 grudnia 2019, 6:40:30 - *.centertel.pl
Ja uważam. Szczęsny coś odwala na każdej dużej imprezie. Czy to w 2012 czy 2018.

Papagol - 8 grudnia 2019, 8:50:04 - *.play-internet.pl
Dla Lewandowskiego to zrobił, by nie dał się wyprzedzić Immobile. Ciro może się załamie po takim karny i Polak rodak wygra Złoty But.
Jajcowałem.

fansport - 8 grudnia 2019, 9:17:21 - *.dynamic.chello.pl
słaby nie, ale w nie najlepszej formie, ze słowenią puścił dw gole, zwłaszcza ten drugi gol w środek bramki, gdy klęczał, go obciąża.

Polo - 8 grudnia 2019, 10:20:36 - *.sta.asta-net.com.pl
Niektórzy nie wiedzą od czego zależy pisanie jakiejś nazwy wielką literą, a innym znów razem małą. Stąd takie głupie teksty. I potem myślą, że ekstraklasa to nazwa własna najwyższej klasy rozgrywkowej w piłkę nożną w Polsce.

poli - 8 grudnia 2019, 11:33:20 - *.icpnet.pl