8 grudnia 2019, 22:37:06 - dwieladek
Gol Krzysztofa Piątka

Krzysztof Piątek zdobył gola z rzutu karnego dla Milanu w wygranym 3-2 (2-1) wyjazdowym meczu 15. kolejki włoskiej Serie A z Bologną. To czwarte trafienie 24-letniego reprezentanta Polski w tym sezonie.

8 grudnia 2019, 20:45 - Bolonia (Stadio Renato Dall'Ara)
Bologna FC 1909 2-3 AC Milan
Theo Hernández 40 (s), Nicola Sansone 84 (k) - Krzysztof Piątek 15 (k), Theo Hernández 32, Giacomo Bonaventura 46

żółte kartki: Mattia Bani, Takehiro Tomiyasu, Rodrigo Palacio, Federico Santander - Ismaël Bennacer, Alessio Romagnoli.

sędziował: Daniele Chiffi (Padwa).

Piątek rozegrał całe spotkanie. W drużynie gospodarzy pełne 90 minut zagrał Łukasz Skorupski.

Milan po piętnastu kolejkach zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli z dwudziestoma punktami, a Bologna jest dwunasta z szesnastoma.

AnWo_64 - 8 grudnia 2019, 22:38:22 - *.dynamic.chello.pl
Dobry mecz Piątka...

rympał - 8 grudnia 2019, 22:46:03 - *.adsl.inetia.pl
Przełamał się po raz 5 w tym sezonie.4 razy w lidze i raz w repr. z Izraelem

fansport - 8 grudnia 2019, 22:48:46 - *.dynamic.chello.pl
nareszcie się przełamałeś krzysiu, brawo ! rzut karny trzeba umieć wykorzystać, a drużyna i trener mają do ciebie zaufanie.

fansport - 8 grudnia 2019, 23:05:47 - *.dynamic.chello.pl
lewandowskiemu, który dużo goli strzelił z karnego, mów, że z karnego każdy down strzeli, a od piątka to się odczep, on dopiero zaczyna, a lewandowski w jego wieku przebijał się w borussii.

Senior Del - 8 grudnia 2019, 23:06:09 - *.ip.prioritytelecom.net
Ciekawa sytuacja, bo jak by Piątek nie strzelił bramki z rzutu karnego, to można byłoby dać tytuł 'Skorupski obronił rzut karny'.

Stop 447 - 8 grudnia 2019, 23:09:08 - *.CNet.Gawex.PL
Była cieszynka? Nie zakazano mu teraz?

ueo - 8 grudnia 2019, 23:13:03 - *.ptr.magnet.ie
dla mnie pionek za te cieszynki udawane albo nie w meczach. Nigdy już ode mnie wsparcia nie bedzie miał po bramkach w kadrze.

fansport - 8 grudnia 2019, 23:15:18 - *.dynamic.chello.pl
cieszynkę tylko w meczu z izraelem nie mógł wykonać, z wiadomych względów, poza sportowych, a gadają, że polityka i sport, to co innego.

y - 8 grudnia 2019, 23:22:12 - *.147.101.37.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@fansport, szkoda, że do twojego pustego dzbana nie przebiły się szare komórki, nieszczęsny hejterze.

starotyski - 9 grudnia 2019, 0:31:57 - *.as13285.net
@y
na bycie dzbanem trzeba sobie zasłużyć latami. to tylko forumowy kmiotek, nie zwracaj uwagi. ma tu jakieś specjalne względy i jest niebanowalny, chyba ze cały czas z proxy skrobie.

y - 9 grudnia 2019, 0:51:44 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@starotyski
Głupota też powinna być limitowana, a ten to wyjątkowy okaz, poprzekraczał już wszystkie jej normy i dalej nic, widocznie komuś z redakcji portalu się takie liche prowo podoba.

piergiorgi - 9 grudnia 2019, 3:47:48 - *.133.138.34
Gole z karnych się nie liczą. To może zacznijmy też liczyć pierdzenie bąka. Piątek jest słaby i żadne cieszynki tego nie zmienią.

or - 9 grudnia 2019, 6:26:33 - *.dynamic.chello.pl
Przełamanie napastnika to jest wtedy gdy zdobędzie bramkę z akcji a nie z rzutu karnego.

Pl - 9 grudnia 2019, 9:14:45 - *.dynamic.chello.pl
fansport nie kompromituj się

Kurczak - 9 grudnia 2019, 9:32:45 - *.30.30.155.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Fansport...Ty jesteś wciąż na innej plabecie

fansport - 9 grudnia 2019, 9:47:18 - *.dynamic.chello.pl
najbardziej mnie bawi, jak hejterzy wyzywają mnie od hejterów, sami jesteście najgorszymi hejterami i trollami, spójrzcie w lustra.

fansport - 9 grudnia 2019, 10:29:05 - *.dynamic.chello.pl
ja tylko odpowiedziałem, to wy zawsze pierwsi wyzywacie, nigdy nie było odwrotnie, więc nie kłam.

Xd - 9 grudnia 2019, 10:51:18 - *.opera-mini.net (*.169.124.130)
Fansport bo jak glupoty piszesz to jak moze byc inaczej?zanim cos napiszesz to skontaktuj to z lekarzem lub farmaceutem gdyz leki ktore zarzywasz szkodza twojemu zyciu i zdrowiu.

Pl - 9 grudnia 2019, 12:59:20 - *.dynamic.chello.pl
fansport jakbyś pisał normalnie to nikt nie zwracałby uwagi, a że piszesz brednie i obrażasz innych to czego się spodziewasz?

y - 9 grudnia 2019, 13:39:20 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nikt cie od hejterów nie wyzywa - to tylko nazywanie głooptaka po imieniu.

dino(L) - 9 grudnia 2019, 17:16:32 - *.17.112.84 (*.104.84.51)
Brawo Krzysztof

ciekawski - 9 grudnia 2019, 20:16:21 - *.92.249.2
Ciekawe kiedy z akcji coś strzeli?

ElfMeter - 9 grudnia 2019, 22:56:00 - *.static.ip.netia.com.pl
Gdyby go obrońcy Bolonii nie wycięli, to może i by strzelił z akcji, ale że go wycięli równo z ziemią, to strzelił z karnego.

Tur Turek - 10 grudnia 2019, 12:16:04 - *.play-internet.pl
Żydzi oblężali SS, NKWD i UPA. To oni strzelali najwięcej, często do wojsk krajów którym też służyli. Więc nie kumam co nie tak z cieszynką? Żeby się nie utożsamiać z tymi zabójcami? Czy może nie strzelać tak jak oni do niewinnych Palestyńczyków?
Pytanie ile w meczu Polska-Izrael było sportu i czy to nie było zamierzone by Pio strzelił i cieszynki nie zrobił.