13 grudnia 2019, 19:52:27 - bartekwr9
Gol Łukasza Zwolińskiego

Łukasz Zwoliński strzelił gola dla Goricy w zremisowanym 1-1 (1-0) meczu 19. kolejki chorwackiej ekstraklasy z Interem Zaprešić. Była to jego czwarta ligowa bramka w tym sezonie.

13 grudnia 2019, 18:00 - Velika Gorica (Gradski stadion)
HNK Gorica 1-1 NK Inter (Zaprešić)
Łukasz Zwoliński 1 - Borisław Conew 69

żółte kartki: Musa Muhammed, Joey Suk, Patrik Periša - Nikola Soldo, Borisław Conew, Ivan Tatomirović.
czerwona kartka: Musa Muhammed (45. minuta, Gorica, za drugą żółtą).

sędziował: Fran Jović.

Zwoliński zagrał cały mecz. Poza kadrą Goricy znalazł się Michał Masłowski, natomiast na ławce mecz spędził Matija Špičić (były piłkarz Wisły Kraków). Poza kadrą meczową Interu znaleźli się Sierdier Sierdierow (kiedyś Cracovia) oraz Mario Vasilj (w przeszłości Legionovia Legionowo).

HNK Gorica ma na koncie 29 punktów i zajmuje piąte miejsce w lidze.

bolec - 13 grudnia 2019, 21:28:13 - *.146.226.125.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Uki, pozdro dla masła.Rozwijaj się i wracaj do kraju popykać jak kiedyś na osiedlu.

Filozof - 14 grudnia 2019, 9:18:58 - *.play-internet.pl
bolec >> niech Uki wraca już teraz popykac między blokami, w pół roku nadrobi braki i załapie się do kadry naszej podwórkowej drużyny.

FK - 14 grudnia 2019, 10:59:39 - *.10.208.183