czlowiek - 15 grudnia 2019, 19:23:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Lollitto - 15 grudnia 2019, 19:24:35 - *.146.54.252.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
W kolejnym meczu na Lechii znowu 7 tys. W zasadzie wystarczyłaby jedna trybuna.

Koss - 15 grudnia 2019, 19:25:46 - *.dynamic.chello.pl
Badziewiaki z Gdańska znowu przegrały, to jest dobra wiadomość.

Stomil - 15 grudnia 2019, 19:25:53 - *.centertel.pl
Jagiellonia to ten prawdziwy BKS? Gdzie im do Lechii kibicowsko.

On - 15 grudnia 2019, 19:29:04 - *.25.209.126.ipv4.supernova.orange.pl
Lollitto-Stadion Bałtyku ma 15 tyś a was było 3 tys wiec tez wam by starczyła 1 trybuna
Ps.Lechii więcej było na meczu PP niż was na ligowym acha zapomniałem Gdańsk większy

Vit - 15 grudnia 2019, 19:36:35 - *.244.219.77.tvkhajnowka.pl
I to jest paradoks polskiej ekstraklapy - oskarżany o preferowanie catenaccio Stokowiec decyduje się w Białymstoku na bardzo ofensywne ustawienie z pięcioma zawodnikami grającymi "do przodu". I jego zespół praktycznie nie istnieje, zbierając solidne lanie od dołującej ostatnio Jagi, której wystarczyło solidne bieganie, bo po zwolnieniu szkoleniowca jej piłkarze muszą się wykazać, aby zimą być pewnymi dalszej pracy. Stokowiec zaszalał i przegrał. A mógł ustawić swój tradycyjny tempomat i być może zwyczajowe 1:0 by na Jadze ugrał ;)

Jaga - 15 grudnia 2019, 19:37:04 - *.play-internet.pl
Stomil nie osmieszaj sie Jaga pokazała na finale kto jest lepszy kibicowsko a dzis doping tych z Gdanska był mierny. Jaga wroci na wlasciwe tory z trenerem z BATE

maykik - 15 grudnia 2019, 19:37:36 - *.play-internet.pl
where is Egy???

kupa - 15 grudnia 2019, 19:38:46 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Efekt nowej miotły. Ten mecz to był pewniak.

Bstok - 15 grudnia 2019, 19:42:03 - *.tel.tkb.net.pl
A ten STOMIL to jeszcze istnieje ? Która to liga ? Juz im chyba bliżej niż dalej do upadku haha

Bks - 15 grudnia 2019, 19:54:25 - *.centertel.pl
Czemu sobiech nie dostal czerwonej kartki za celowy faul od tylu ???

Kondon - 15 grudnia 2019, 19:59:40 - *.175.150.117.koba.pl
kibicow sukcesu z gdanska jakies 450 glow w sektorze moze niecale 500. calkowicie nieslyszalni przez caly mecz chyba przyjechali na piknik

ziuterk - 15 grudnia 2019, 20:01:56 - *.unknown.vectranet.pl
mimo ze nie kibicuje lechii ale jaga w 450 glow w Gddansku jak dzis dzien to niemozliwe.KIBICE SUKCESU W BIAŁYMSTOKU,NAWET 6 YYS NIE BYLO,ZENADA

kkk - 15 grudnia 2019, 20:05:59 - *.centertel.pl
Czemu Złotek nie anulował żółtej kartki dla Kwietnia jak cofnął gre do karnego???

ZS katowic - 15 grudnia 2019, 20:17:45 - *.centertel.pl
Zaskakujący wynik. Kolejny wałek po meczu Wisła-Pogoń?

skins - 15 grudnia 2019, 20:27:38 - *.centertel.pl
Trudno powiedzieć że to był wałek bo Lechia mało grała .Może znowu nie płacą im tak to w lidze jest .A wiecie panowie i panie że nasza liga jest na 32 miejscu .Trochę jeszcze brakuje do poziomu San Marino mi osobiście szczelna opada .

koneser - 15 grudnia 2019, 20:31:23 - *.centertel.pl
Do On. Dlaczego na Lechii jest niższa frekwencja kibiców niż na Legii Warszawa? Ach, zapomniałem Warszawa jest większym miastem niż Gdańsk.

Fago - 15 grudnia 2019, 20:37:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Vit takim abnegatom jak ty i tak źle i tak niedobrze. To lwia większość tej nacji ma genetycznie uwarunkowane, dlatego tutaj jest takie zagłębie frustratow. Jeden drugiemu pieklo szykuje. Tutaj akurat na piłce się wyzywa i leczy kompleksy

Obiektywny - 15 grudnia 2019, 20:42:28 - *.centertel.pl
Czemu w kontrowersjach nie bylo faulu sobiech- moim zdaniem na czerwona oraz czemu nie anulowano kartki kwietnia jak cofnieto akcje do karnego?
CO do karnego to musial i marciniak by tego nie gwizdneli. Jestem tego pewien, dla mnie to karny ale jakby go nie bylo to sedzia by sie wybronil.

fansport - 15 grudnia 2019, 20:43:48 - *.dynamic.chello.pl
peszko był trzeźwy i dlatego przegrał.

Bks - 15 grudnia 2019, 20:44:48 - *.centertel.pl
Sobiech tnie celowo z tylu, czemu nie dostal za to czerwonej kartki???????????? Zolta za przerwanie dobrej akcji ale to bylo od tylu i celowo bez szans na trafienie pilki !!!!!!!!!!!!!!!!!!

y - 15 grudnia 2019, 21:07:11 - *.146.181.188.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Zenek Martyniuk szaleje z radości.

szarek - 15 grudnia 2019, 21:28:32 - *.play-internet.pl
Stokowiec to dramat,trzyma na boisku katastrofe lipskiego,Lechia gra padline.

Gizmo - 15 grudnia 2019, 22:22:23 - *.play-internet.pl
Nie ma śianka, nie ma granka. Dawno nie było śianka, dawno nie było dobrego granka

Op - 15 grudnia 2019, 22:33:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Wcale ten mecz nie był pewniak, bo ostatnio Paixao i Lechia grali dobrze a Jaga na odwrót, Lechia broni Pucharu Polski.Był to tak naprawdę kolejny rewanż za przegrana Jagi w finale Pucharu Polski.Lechia w el.ligi europy moim zdaniemem była najlepsza że wszystkich ekip polskich ,poza Legią,bowiem nie przyniosła wstydu wygrywając jeden mecz z duńskim Brondby i napisuła na wyjeździe też, była dla mnie lepsza od mistrza Piasta

Sobiechowa - 15 grudnia 2019, 22:34:46 - *.centertel.pl
Czemu sobiech nie dostal czerwonej kartki???? To nie bylo tylko przerwanie groznej akcji ale przede wszystkim brutalny faul od tylu. Sobiech nie mial szans trafic w pilke!!!!! W kosza i w reczna ost. Zmieniono przepisy i za takie zagrania sa odpowiednio faul techniczny i czerwona kartka. W noge takowy przepis wprwadzono pare lat temu i chyba o nim zapomniano. To jest modelowy przyklad faulu od tylu na czerwona ksrtke !!!!!!

Cd - 15 grudnia 2019, 22:39:32 - *.centertel.pl
Na koniec, jaga musi miec 15 setek zeby strzelic 3 bramki. To jest jakach patologia bo zeby wygrac mecz jaga musi byc o dwie klasy lepsza. To jest gl. Problem. Ten mecz powinien byc zamkniety midzy 40 a 55 min. Meczu....malo brakowalo a lechii wpadlby jakis farfocel i skonczyloby sie 1-1

Barber - 15 grudnia 2019, 23:27:46 - *.play-internet.pl
I jest kwita. Za puchar.

Janusz P. - 15 grudnia 2019, 23:56:58 - *.ip-point.pl
Jaga@ Na finale jak cała Lechia weszła w 2 połowie na stadion, kibicowsko was zmiażdżyli, nic nie mam ani do Lechii ani do Jagi.

do Janusza - 16 grudnia 2019, 7:23:21 - *.8.101.89
Jaki ty mecz oglądałeś ??? W TV w 1 połowie było słychać tylko Jagiellonię a w drugiej doping był mniej więcej równo słyszalny.

obiektywny - 16 grudnia 2019, 7:24:53 - *.8.101.89
Burliga grając w Jadze w meczu z Pogonią za podobny faul co Sobiech i to z boku boiska dostał bezpośrednią czerwoną !!!!!

Danziger - 16 grudnia 2019, 8:43:56 - *.play-internet.pl
No i co z tego że wygraliście jak i tak mieszkacie w Białymstoku 😂😁

@danziger - 16 grudnia 2019, 9:03:50 - *.unknown.vectranet.pl
Lepiej w Białymstoku, niż w tym mafijnym grajdole pełnym folskdojczów.

Aga - 16 grudnia 2019, 13:06:26 - *.static.ip.netia.com.pl
każda Polka czy Polak wolą mieszkać w Białymstoku czy innym Rzeszowie zamiast w tym lewacko-mafijnym gDAŃSKU ... Brawo prawdziwy BKS ! jechaliście z nimi od pierwszej minuty do ostatniej .

obiektywny - 16 grudnia 2019, 13:32:43 - *.8.101.89
Ale macie problem, Białystok to bardzo ładne miasta, Gdańsk ma też sporo atutów....a jakbym miał wybrać to z trójmiejskich miast wybrałbym Gdynię lub Sopot bo są ładniejsze

Obiektywny - 16 grudnia 2019, 16:56:55 - *.centertel.pl
Ktos mi wytlumaczy czemu sobiech nie dostal czerwonej kartki za atak z tylu ?

VAR - 16 grudnia 2019, 18:16:41 - *.free.aero2.net.pl
Ile dostanie gracz Jagiellonii za niesportowe kopnięcie Wolskiego ? Peszko i Udovicić za mniejsze przewinienia dostali po 3 miesiące odsunięcia od gry. Bardzo jestem ciekawy decyzji.

Do var - 16 grudnia 2019, 20:36:10 - *.centertel.pl
Masz racje, pryklir powinien dostac czerowna kartke i ze 3 mecze, wolki stanal mu celowo na wory wiec tez powinien dostac czerwona i z 5 meczy , do tego sobiech powinien wyleciec z boiska za ksiazkowy faul od tylu.

Cd var - 16 grudnia 2019, 20:42:18 - *.centertel.pl
Nie nazekaj bo wolski tez powinien wyleciec i dostac wyzsza kare bo byl prowodyrem ...do tego sobiech....zaczynam miec watpliwosci czy to legia i lech sa najbardziej gorowane przez sedziow czy to jednak nie jest lechia, to nie pierwszy mecz z jaga kiedy lechii sedziowie pomagaja a do tego dochodza mecze z cracovia i slaskiem......owszem z legia stefanski was pokaral ale jedna jasolka wiosny nie czyni

Legia Fans - 17 grudnia 2019, 1:18:56 - *.30.56.92.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
lechia poczeka jeszcze na mistrza jakies 999 lat a jaga 1000 :D

LICHY ! - 17 grudnia 2019, 17:54:14 - *.76.75.73.ipv4.supernova.orange.pl
Tragedia wielka. Zabrakło 'TOMUSIA Musiałka" no i wielka klapa.Nie było karnego ani dwóch czerwonych dla przeciwników i leżymy. Na domiar złego ktoś obrabował klubową kasę.Święta na sucho i chudo panowie Piłkarzyki.

do Lichy - 18 grudnia 2019, 7:23:00 - *.8.101.89
Musiał jest ze stajni Lecha.....chociaż on raczej ma coś do Jagiellonii bo ost na VARze puścił dwie bramki ze spalonych dla Legii, wcześniej wypaczył dwa mecze z Lechem w Poznaniu a hitem jest interpretacja gry rękoma w 2 meczach Jagi z Lechią szczególnie rękę Stolarskiego i późniejsze jego tłumaczenie Burlidze (jest na you tube- polecam)