15 grudnia 2019, 22:56:29 - dkelman
Samobójcza bramka Pawła Jaroszyńskiego

Paweł Jaroszyński strzelił samobójczego gola, a jego US Salernitana 1919 wygrał 3-2 (0-1) z FC Crotone w meczu 16. kolejki włoskiej Serie B. Polak rozegrał cały mecz.

15 grudnia 2019, 21:00 - Salerno (Stadio Arechi)
US Salernitana 1919 3-2 FC Crotone
Lamin Jallow 64, Cédric Gondo 74, 90 - Vladimir Golemić 14, Paweł Jaroszyński 86 (s)

żółte kartki: Cristiano Lombardi, Francesco Di Tacchio, Paweł Jaroszyński - Mattia Mustacchio, Simeon Nwankwo, Andrea Barberis.
czerwona kartka: Vladimir Golemić (29. minuta, Crotone, za faul taktyczny).

sędziował: Gianluca Aureliano (Bolonia).

W drużynie gospodarzy całe spotkanie rozegrał również Patryk Dziczek, który zanotował asystę przy drugiej bramce dla swojego zespołu.

Salernitana zajmuje 15. miejsce w lidze z dorobkiem 19 punktów.

Bolo - 15 grudnia 2019, 23:15:25 - *.206.63.87