23 grudnia 2019, 18:49:38 - bartekwr9
Gol Karola Świderskiego

Karol Świderski strzelił gola dla PAÓK-u w wygranym 5-1 (3-0) meczu 16. kolejki greckiej ekstraklasy z Atrómitosem. Dla 22-letniego napastnika, który zagrał cały mecz, była to ósma ligowa bramka w tym sezonie.

23 grudnia 2019, 17:00 - Saloniki (Stádio Toúbas)
PAÓK 5-1 APS Atrómitos Athinón
Vieirinha 13, Sverrir Ingi Ingason 34, 41, Karol Świderski 53 (k), Josip Mišić 83 - Roland Ugrai 57

żółte kartki: Rodrigo Galo, Giórgos Manoússos, Spýros Risvánis (Atrómitos).

sędziował: Dimítrios Karantónis.

Cały mecz w Atrómitosie zagrał były piłkarz Lecha Poznań Dimítris Goútas.

PAÓK ma na koncie 40 punktów i zajmuje pierwsze miejsce w tabeli.

Wesołych bracie (L)
Wszystkim kibolom zdrowia. Uważajcie na siebie.

somsiad - 23 grudnia 2019, 21:58:07 - *.183.78.186
Blagam, tylko nie piszcie zeby go do kadry powołać

Takto - 23 grudnia 2019, 22:41:42 - *.play-internet.pl
Powolac go do kadry bo strzela bramki a kownacki nie strzela!Obiektywnie prosze podchodzic do zagadnienia!

do takto - 23 grudnia 2019, 23:17:00 - *.183.78.186
Obiektywnie to ty sie nie znasz na futbolu. Idz spac.

mxmln - 24 grudnia 2019, 2:02:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Tam zaraz Świderskiego powołać. Powołać powinni Marcina Robaka, bo strzela więcej od niego. Albo jakiegoś napastnika z A-klasy, bo strzela jeszcze więcej.

Kibic z Ol - 24 grudnia 2019, 3:44:23 - *.dynamic.mm.pl
@Takto obiektywnie patrząć, to Kownacki jest wystawiany na skrzydle, a Świderski na szpicy w słabej lidze greckiej

fred - 24 grudnia 2019, 9:36:25 - *.dynamic.chello.pl
Kownacki to przereklamowana gwiazdka ktorej sie nie chce biegać po boisku bo wydaje mu sie że jest najlepszy, trenerzy to mam nadzieje widzą, zresztą i tak pojedzie tylko 3 napastnikow a grac bedziemy jednym i stawiam wszystkie pieniadze że nie wyjdziemy z grupy, ostatni trener ktory chcial grać w pilke to byl Engel

gaga - 24 grudnia 2019, 11:42:54 - *.dynamic.chello.pl
Nietrafiony opis powyżej. Kownacki w Fortunie właśnie bardzo się stara... ale nie daje rady. Bardzo niski procent udanych dryblingów. To jest zawodnik, który ma w repertuarze kilka zwodów i już dawno został w Bundeslidze rozczytany. Widać, że sobie tam nie radzi. Gra, bo był dużą inwestycją dla klubu z Düsseldorfu.

dexter - 24 grudnia 2019, 14:37:30 - *.home.aster.pl
nie wiem czemu Brzęczek jeszcze go do kadry nie powołał.

ff - 25 grudnia 2019, 1:11:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brać na zgrupowanie oby dwóch niech strzelają Nieszczęsnemu po 3 karne kto strzeli więcej jedzie na euro