28 grudnia 2019, 20:23:10 - dkelman
Łukasz Fabiański obronił rzut karny

Łukasz Fabiański z West Ham United FC obronił rzut karny w przegranym 1-2 (1-1) meczu 20. kolejki angielskiej Premier League z Leicester City FC. 34-letni reprezentant Polski rozegrał całe spotkanie.

28 grudnia 2019, 18:30 - Londyn (London Stadium)
West Ham United FC 1-2 Leicester City FC
Pablo Fornals 45 - Kelechi Iheanacho 40, Demarai Gray 56

żółte kartki: Łukasz Fabiański, Arthur Masuaku, Issa Diop, Declan Rice - Hamza Choundhury.

sędziował: David Coote (Nottinghamshire).
widzów: 59 519.

W 12. minucie Demarai Gray (Leicester) nie wykorzystał rzutu karnego (Łukasz Fabiański obronił).

West Ham po 19 rozegranych spotkaniach zajmuje 17. miejsce z 19 punktami.

chogo - 28 grudnia 2019, 20:27:19 - *.dynamic.gprs.plus.pl
ten temple kelechi iheanacho z Wisły?

se - 28 grudnia 2019, 20:32:04 - *.dynamic.chello.pl
Szkoda, że się poślizgnął przy wyjściu i spowodował karnego.Jakby sędzia dał czerwoną by się wybronił.

Steffen - 28 grudnia 2019, 20:47:41 - *.adsl.inetia.pl
Kto by pomyślał, że ten Ikenaczo tak się rozwinie. W Widzewie dość słabo sobie poczynał, a w Anglii szaleje.
Wiadomo, na wyspach słabsza liga, no ale zawsze...

Varadi - 28 grudnia 2019, 20:59:17 - *.dynamic.chello.pl
Iheanacho coraz młodszy :O

Slavo - 28 grudnia 2019, 21:21:27 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Dobrze że "Fabian" znowu gra. Szkoda że przegrali ale WHU to słaby zespół. Tak mi się wydaje

. - 28 grudnia 2019, 21:23:06 - *.97.175.101.vegawlan.pl
Brawo Iheanacho, a tak samo szalał w meczu z Realem Saragossa wraz z Moskalem, Frankowskim i Kosowskim hehe

erni80 - 28 grudnia 2019, 21:27:35 - *.toya.net.pl
żeby w tym sezonie west ham nie zaliczył spadku

bolec - 28 grudnia 2019, 21:55:43 - *.146.227.13.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Chłopacy to nie ten Kelechi Ikenacho. To by miał przebite blachy, przecież ten w Wiśle grał z 15 lat temu też podobno z mocno kręconym przebiegiem. Daliście się nabrać gapy.

Kibic - 28 grudnia 2019, 22:13:38 - *.as13285.net
bolek-to jest ten Ikenaczo, on jak grał w Wiśle miał 12 lat tylko wyglądał na 18. Teraz robi kariere,po grze we Włocłavii Płock przeszedł pieszo do Manchesteru City a teraz gra w Lejczester FCi

kibol - 28 grudnia 2019, 22:18:33 - *.144.104.165
Żeby na Euro16 wybronił.

ypsylon - 28 grudnia 2019, 23:25:14 - *.85-237-182.tkchopin.pl
no to faktycznie osiagniecie wzgledem jego osoby bo...ja osobiscie naprawde nie pamietam kiedy on ten rzut karny obronil

GiGi TSW - 29 grudnia 2019, 0:35:29 - *.234.241.106
to chyba jego pierwszy mecz po kontuzji i...cyk, karny obroniony
swoją drogą West Ham United zwolnił dziś Pellegriniego, więc może coś się ruszy ?
może Pochettino ?

bleh - 29 grudnia 2019, 0:53:12 - *.olsztyn.vectranet.pl
Ciekawe, ile podrabianych paszportów krąży w piłce nożnej?

gaga - 29 grudnia 2019, 7:31:42 - *.dynamic.chello.pl
West Ham to jest jakaś żenada. Klub już tyle sezonów w Premier League z całkiem niezłym budżetem, a plączą się kolejny sezon gdzieś wokół beniaminków na końcu stawki. Masa przepłaconych obiboków, którzy zdają sobie sprawę, że lepszego kontraktu już nie dostaną, więc nie śpieszno im klub opuszczać, nawet mimo tak beznadziejnych występów.

ccc - 29 grudnia 2019, 12:32:12 - *.dynamic.chello.pl
Ikenacho to ma z 50 lat. Uwazam ze fifa powinna cos zrobic z tym przebijaniem blach zawodnikow z Afryki, bo to jest juz przegiecie.

Julian - 29 grudnia 2019, 13:35:28 - *.dynamic.chello.pl
to ten, tylko się przebrał

Lędzic - 29 grudnia 2019, 14:16:22 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
@ypsylon Fabiański obronił poprzednio karnego w grudniu 2018.

mister - 30 grudnia 2019, 11:43:22 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Co by nie mówić - karne to umiał bronić Boruc. Fabianowi to nigdy nie szło. Nawet ze Szwajcarią na ME ten jeden musiał nie trafić w bramkę, żebyśmy wygrali.