4 stycznia 2020, 17:53:13 - bartekwr9
Gol Łukasza Adamczyka w Pucharze Irlandii Północnej

Łukasz Adamczyk strzelił gola dla drugoligowego Ballyclare Comrades FC w wygranym 2-1 (0-1) meczu V rundy Pucharu Irlandii Północnej z drugoligowym Harland & Wolff Welders FC. 37-letni napastnik zaliczył asystę przy drugiej bramce dla swojego zespołu.

4 stycznia 2020, 16:00 - Ballyclare (Dixon Park)
Ballyclare Comrades FC 2-1 Harland & Wolff Welders FC
Łukasz Adamczyk 68, Adam Gray 90 - Matthew Ferguson 38

sędziował: Shane Andrews.

Adamczyk wszedł na boisko w 63. minucie w miejsce Lee McCune'a. W drużynie gości Łukasz Gwiazda rozpoczął mecz w wyjściowym składzie.

Borys - 4 stycznia 2020, 17:56:19 - *.146.225.170.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Brawo Łuki.LZS Bodzanów pamięta.

Kryzysjugo - 4 stycznia 2020, 18:40:52 - *.play-internet.pl
Do repy go 😂😂😂

Kurczak - 4 stycznia 2020, 19:13:18 - *.146.100.37.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Kryzusjugo....takich jak Ty to powinni blokować tutaj. szkoda słów na takich imb...brawo dla tego zawodnika i szacunek dla tego co pamięta go

Yenne - 4 stycznia 2020, 19:34:30 - *.dynamic.dsl.as9105.com
Dodatkowy szacunek za gry w pilke przez dlugie lata mimo ze to tylko pol amatorska liga I trzeba trenowac po pracy wieczorami I grac na weekendach...