4 stycznia 2020, 20:35:40 - bartekwr9
Bramka Karola Świderskiego

Karol Świderski strzelił gola dla PAÓK-u w przegranym 2-4 (1-2) meczu 17. kolejki greckiej ekstraklasy z AS Áris Saloniki. Była to jego dziewiąta ligowa bramka w tym sezonie.

4 stycznia 2020, 18:30 - Saloniki (Gípedo Chariláou Kleánthis Vikelídis)
AS Áris (Saloniki) 4-2 PAÓK
Daniel Larsson 17, Fran Vélez 41, Lindsay Rose 47, Lucas Sasha 70 - Karol Świderski 10, Léo Matos 77

żółte kartki: Lindsay Rose - Sverrir Ingi Ingason, Dimítris Giannoúlis.

sędziował: Anastássios Papapétrou.

Świderskiego w 72. minucie zastąpił Chuba Akpom. W Árisie cały mecz zagrali byli piłkarze Wisły Kraków - Julián Cuesta i Fran Vélez.

PAÓK ma na koncie 40 punktów i jest liderem.

__________ - 4 stycznia 2020, 21:21:35 - *.adsl.inetia.pl
Nawałka notorycznie nie wysyła mu powołań

Figa - 4 stycznia 2020, 21:24:36 - *.mnc.pl
Mam nadzieję że Świder zawita do reprezentacji. Wiadomo że nie skorzystał z transferu do włchoch gdzie pewna spółdzielnia wszystkich pcha i grają w kadrze.
Piłka jest chora i potrzebuje uzdrowieni

Do 1 noune - 4 stycznia 2020, 21:32:23 - *.146.225.170.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Myślę że Kawałka długo jeszcze nie wyślę mu powołania. Chyba że powołanie na zieloną trawkę może mu wysłać. No do pośredniaka może jeszcze.

Kurczak - 4 stycznia 2020, 21:35:21 - *.146.100.37.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
za co to repry??? chyba żeby buty Lewemu czyścić jak i innym napasnikom.

Figa - 4 stycznia 2020, 22:29:39 - *.mnc.pl
Myślisz że powołania są za grę. Zobacz powołania z Włoch i i inne
Skąd jest najwięcej i dlaczego??? Hehe

ff - 4 stycznia 2020, 23:57:18 - *.adsl.inetia.pl
Nie powoła go nigdy,bo musiałby zrezygnować z jakiegoś legionisty.

hmm - 5 stycznia 2020, 0:12:00 - *.dynamic.mm.pl
zrezygnować z parodysty piątka i powołać Świderskiego / Wilczka/ Przybyłke

Koneser - 5 stycznia 2020, 2:50:29 - *.24.50.240.ipv4.supernova.orange.pl
Słaby mecz Karola mógł strzelić więcej goli . . . Nie wiadomo jak wynikiem zakończył by się wtedy wynik meczu . Jest młody niech pracuje , musi wykorzystywać takie setki !

G.O. - 5 stycznia 2020, 9:49:53 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Legenda Paoku. Już przerasta ligę i tego jak mu tam Prijovica co się kopał po czole. Niedługo w kadrze 1 skrzypcd będzie grał.

Rampampam - 5 stycznia 2020, 13:42:53 - *.147.36.71.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Gdzie teraz gra prijovic? Zniknął gdzieś

G.O. - 5 stycznia 2020, 16:31:33 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Prijovic kopie się po czole gdzieś dalekooo.Za kasa poszedł.Bez ambicji.

Sebik - 6 stycznia 2020, 1:34:32 - *.play-internet.pl
@G.O. Prijović juz nic wiecej nie osiągnie i poszedł do Arabii w idealnym dla siebie momencie bo strzelił gdzieś parę bramek i płacą mu z 2 miliony dolarów plus 50k$ za każdą bramkę więc będąc przed 30 każdy by zdecydował sie na taki kierunek wiedząc, że Ligi Mistrzów już nie wygra. Przyznaj, że na jego miejscu byś zrobił to samo, bez ambicji to by było gdyby poszedł tam grać mając 22 lata