5 stycznia 2020, 16:50:01 - dagazka
Gol Mariusza Stępińskiego

Mariusz Stępiński strzelił gola dla Hellasu Verona w wygranym 2-0 (1-0) meczu 18. kolejki włoskiej Serie A ze SPAL. Była to jego druga ligowa bramka w tym sezonie.

5 stycznia 2020, 15:00 - Ferrara (Stadio Paolo Mazza)
SPAL 2013 0-2 Hellas Verona FC
Giampaolo Pazzini 14, Mariusz Stępiński 85

żółte kartki: Gabriel Strefezza - Mattia Zaccagni.
czerwona kartka: Nenad Tomović (38. minuta, SPAL, za brutalny faul).

sędziował: Marco Guida (Torre Annunziata).
widzów: 14 078.

W Veronie Stępiński wszedł na boisko w 73. minucie w miejsce Giampaolo Pazziniego, a Paweł Dawidowicz pojawił się na boisku w 90. minucie, wchodząc za Valerio Verre. W drużynie gospodarzy cały mecz zagrał Thiago Cionek, Bartosz Salamon pozostał na ławce rezerwowych, natomiast Arkadiusz Reca znalazł się poza kadrą meczową z powodu urazu.

Verona zajmuje dziewiąte miejsce w lidze z 22 punktami na koncie, a SPAL jest na 19. pozycji z 12 punktami.

Kurczak - 5 stycznia 2020, 19:05:18 - *.146.96.109.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
zgadzam sie i liga włoska to nie liga duńska czy grecka. więc strzelić dwie nawet bramki w takiej lidze to pełen szacun

__________ - 5 stycznia 2020, 19:27:48 - *.adsl.inetia.pl
Nawałka ?

Qlty - 5 stycznia 2020, 19:44:50 - *.opera-mini.net (*.188.224.85)
Paziini to ten sam co w 2001 roku grał w Sampdorii?

Kurczak - 5 stycznia 2020, 20:04:21 - *.146.96.109.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nie...to ten co w 1025 wybrał Chrobrego na krola

a - 5 stycznia 2020, 22:31:50 - *.wegrow.domtel.com.pl
Podstawowy gracz kadry J. Brzęczka znalazł się poza kadrą meczową ostatniej drużyny Serie A? Ale jak to?

@a - 6 stycznia 2020, 1:31:13 - *.play-internet.pl
z tego co wiem to jest kontuzjowany ..

Diego - 6 stycznia 2020, 11:52:50 - *.adsl.inetia.pl
do a: natomiast Arkadiusz Reca znalazł się poza kadrą meczową z powodu urazu.
Masz przecież wszystko napisane. Tak ciężko doczytać?

fansport - 6 stycznia 2020, 13:46:49 - *.dynamic.chello.pl
czyli lepszy jest od lewandowskiego, który jeszcze gola w tym roku nie strzelił.

obserwator - 6 stycznia 2020, 13:52:05 - *.92.249.2
a ten fun już zaczął rok od hejtowania.

fansport - 6 stycznia 2020, 15:04:51 - *.dynamic.chello.pl
przecież takie są fakty, musisz je zaakceptować.

fansport - 6 stycznia 2020, 20:13:34 - *.dynamic.chello.pl
w tym roku lewandowski nie strzelił jeszcze gola, czyli w 2020 roku stępiński jest póki co, od niego lepszy, proste jak budowa cepa.

obserwator - 7 stycznia 2020, 16:57:11 - *.92.249.2
@fanhejt jesteś pewien że w tym roku jeszcze gola nie strzelił?

Cantona21 - 6 lutego 2020, 9:27:13 - *.137.6.106
Zastanawia mnie czemu Salamon jest w kadrze pomijany przecież gra regularnie w serię A