6 stycznia 2020, 22:39:12 - euzi
Gol Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik strzelił gola dla Napoli w przegranym u siebie 1-3 (1-2) spotkaniu 18. kolejki włoskiej Serie A przeciwko Interowi. Dla 25-letniego napastnika to siódme ligowe trafienie w sezonie.

6 stycznia 2020, 20:45 - Neapol (Stadio San Paolo)
SSC Napoli 1-3 FC Internazionale Milano
Arkadiusz Milik 39 - Romelu Lukaku 14, 33, Lautaro Martínez 62

żółte kartki: Antonio Candreva, Nicolò Barella, Stefano Sensi, Milan Škriniar (Inter).

sędziował: Daniele Doveri (Rzym 1).
widzów: 31 191.

Żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gości - Sebastiano Esposito.

W Napoli Milik i Piotr Zieliński rozegrali całe spotkanie. Ich klub jest na ósmym miejscu z dorobkiem 24 punktów.

Domingos - 6 stycznia 2020, 22:44:38 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Insigne powinien siąść na ławie. Kapitan od siedmiu boleści.

mezz - 6 stycznia 2020, 22:46:24 - *.dynamic.mm.pl
strzelil do pustej bramki, nalezy dodac. za to jezeli chodzi o Zielinskiego to mogl zostac i bohaterem i antybohaterem tego spotkania - swietne zagranie przy bramce Milika, kilka strzalow (podan do bramkarza?), dwie fatalne straty, ktore powinny zakonczyc sie kolejnymi bramkami dla gosci. ogolnie Napoli gra dramatycznie slabo.

fansport - 6 stycznia 2020, 22:54:13 - *.dynamic.chello.pl
a lewandowski żadnego gola w tym roku nie strzelił, czyli milik i stępiński są od niego lepsi, 2020 rok i jeszcze bez gola lewandowskiego.

ko - 6 stycznia 2020, 22:55:54 - *.dynamic.chello.pl
@mezz: Zieliński był najlepszym piłkarzem Napoli.
Napoli ma na ławce pachołka treningowego zamiast trenera. Nie ściągnięcie Insigne po pierwszej połowie to sabotaż. Widać kto spodnie w szatni nosi. Z Gattuso-charakterniaka pozostało wspomnienie z czasów boiska.

... - 7 stycznia 2020, 0:48:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Ale cienkie to Napoli w tym sezonie, aż się wierzyć nie chce, że to Ancelotti ich prowadził.

& - 7 stycznia 2020, 7:38:44 - *.opera-mini.net (*.77.143.239)
@fansport dopiero mamy 6 stycznia i jak nie wiesz ciołku to bundesliga jeszcze nie gra. messisrasi i sranaldo tez nie maja goli dzba.nku.

dino (L) - 7 stycznia 2020, 7:39:29 - *.dynamic-ra-10.vectranet.pl
To miło fansport ze pamiętasz o najlepszym polskim pilkarzu ubieglego roku bo to Lewy ma najwięcej goli w 2019 😀

lolson - 7 stycznia 2020, 9:17:18 - *.129.64.220
Esposito dostal żółtą karte? Ten ze Śska ?

Kurczak - 7 stycznia 2020, 10:25:08 - *.30.3.253.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
ooo...Fansport ze swoją glupcizna Lewy to najlepszy napastnik w historii polskiej piłki nożnej A w chwili obecnej jeden z najlepszych piłkarzy na świecie.

fansport - 7 stycznia 2020, 15:04:12 - *.dynamic.chello.pl
najlepszym w historii polskiej piłki nożnej jest piłkarz, który nigdy żadnego medalu nie przywiózł z mundialu,a nawet z euro, to tylko dla takich, którzy nie mają pojęcia o historii i dla nich zaczęła się historia od narodzin lewandowskiego, naprawdę, jak coś napiszecie, to boki zrywać, a co do liczby strzelonych bramek, to najwięcej tych goli miały przedwojenne gwiazdy polskiej piłki, tej prawdziwej piłki, a nie skomercjalizowanej, na użytek telewizji, byli wilimowski, kuchar, reyman, najlepsi strzelcy, a w historii najlepszym piłkarzem był deyna, trzeci piłkarz świata 1974, a nie tylko ósmy, jak lewandowski, który nigdy w trójce nie był.

Kurczak - 7 stycznia 2020, 17:37:10 - *.30.3.253.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Fansport...weź już lepiej nie pisz nic. każdy Ci jedzie A Ty się podniecasz. załóż kapcie i czytaj gazete;) Robert Lewandowski...najlepszy piłkarz w historii Polski!!!!!!!!

fansport - 7 stycznia 2020, 18:56:45 - *.dynamic.chello.pl
w historii alternatywnej tylko wasz lewandowski jest najlepszy w historii, nawet tych goli w swojej karierze ma dużo mniej od tamtych piłkarzy, a z pewnością od wacława kuchara, mistrza wielu sportów, nie tylko piłki nożnej, a mimo to, że wiele dyscyplin uprawiał, miał czas, żeby strzelić ponad tysiąc bramek udokumentowanych w klubach, w których występował, prawdy nie zakłamiecie, bo to spisana historia i fakty, z którymi nie wygracie.

swienty bo - 7 stycznia 2020, 18:58:54 - *.cust.hiper.dk
Po co wy w ogole odpisujecie temu fansportowi jak to to jest jakis gosc z redacji albo jakis przyjezdny z Ukrainy, ktory pracuje za 20 gr od posta, zeby pisac takie bzdury?