[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


14 stycznia 2020, 20:00:36 - dagazka
Damian Szymański wypożyczony do AÉK-u

Damian Szymański został wypożyczony do końca sezonu z rosyjskiego Achmata Grozny do greckiego AÉK-u.

24-letni pomocnik jesienią zagrał w czterech meczach rosyjskiej ekstraklasy.

Klub z Aten zajmuje obecnie trzecie miejsce w greckiej ekstraklasie z 31 punktami na koncie.

W przeszłości zawodnikami AÉK-u byli m.in. Grzegorz Mielcarski, Mirosław Okoński i Roger.

Czytelnik - 15 stycznia 2020, 1:27:46 - *.231.12.153
Jeśli już, to Roger Guerreiro. Zapomnieliście o jego nazwisku.

Jansen - 15 stycznia 2020, 1:34:02 - *.25.50.26.ipv4.supernova.orange.pl
a dziennikarze tak go na siłe wciskali do Legii. Nie łapał się w przeciętnym klubie czeczeńskim z Groznego,widać,że zbyt duży przeskok z Wisełki Płockiej jak na jego możliwości. Brzęczek powoływał go na kadrę,ale gra w Wiśle,a w kadrze,to 2 inne światy.Ciekawe czy w AEK-u dostanie szansę,czy tam będzie grzał ławkę.

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas