15 stycznia 2020, 15:52:50 - maciejko
Gol Karola Świderskiego w Pucharze Grecji

Karol Świderski strzelił gola dla PAÓK-u w wygranym 4-1 (2-1) rewanżowym meczu 1/8 finału Pucharu Grecji z ÓFI. W pierwszym meczu PAÓK wygrał 3-0 i awansował do ćwierćfinału.

15 stycznia 2020, 14:00 - Saloniki (Stádio Toúbas)
PAÓK 4-1 ÓFI
Lázaros Lábrou 12, Dimítris Pélkas 23 (k), 55, Karol Świderski 80 - Níkos Korovéssis 28

żółte kartki: Giánnis Michailídis - Níkos Marinákis, Manólis Bolákis.

sędziował: Giórgos Vréskas.

Świderski wszedł na boisko w 78. minucie w miejsce Miroslava Stocha.

Lulek - 15 stycznia 2020, 18:13:48 - *.146.101.103.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ten zawodnik na boisku to jawna prowokacja że strony KOD

Jansen - 15 stycznia 2020, 19:57:12 - *.8.199.158.ipv4.supernova.orange.pl
Jak na Ligę Grecką i klub z top 3 tej ligi.Niezłe liczby,ciekawe czy wraz z końcem okna transferowego jakiś włoski/niemiecki zespół nie złoży oferty "last minute" za niego. Grecy pewnie za mniej niż 5-7baniek go nie puszczą. Brzęczek powinien mu się przyjrzeć,na chwilę obecną był by lepszym zmiennikiem jak Kownacki.