15 stycznia 2020, 19:54:08 - bartekwr9
Bramka Krzysztofa Piątka w Pucharze Włoch i pierwszy mecz Bartosza Salamona po powrocie do SPAL

Krzysztof Piątek strzelił gola dla AC Milan w wygranym 3-0 (2-0) meczu 1/8 finału Pucharu Włoch ze SPAL. Była to jego pierwsza bramka w tegorocznej edycji rozgrywek. Piątek zaliczył również asystę przy drugim trafieniu dla swojego zespołu. W SPAL wystąpił z kolei Bartosz Salamon, dla którego był to pierwszy mecz po powrocie do klubu z wypożyczenia do Frosinone Calcio.

15 stycznia 2020, 18:00 - Mediolan (Stadio Giuseppe Meazza)
AC Milan 3-0 SPAL 2013
Krzysztof Piątek 20, Samu Castillejo 44, Theo Hernández 66

żółte kartki: Andrea Conti, Samu Castillejo - Alessandro Murgia, Igor Júlio, Bartosz Salamon.

sędziował: Davide Ghersini (Genua).
widzów: 32 093.

Piątek zagrał cały mecz, a Salamon pojawił się na boisku w 65. minucie w miejsce Nenada Tomovicia. Na ławce SPAL cały mecz spędzili Thiago Cionek i Arkadiusz Reca.

W 1/4 finału AC Milan zagra z Torino FC. Mecz zostanie rozegrany 29 stycznia.

cool - 15 stycznia 2020, 20:03:48 - *.adsl.inetia.pl
Krzysztof Piątek dzięki bramce i asyscie jednogłośnie wybrany największym bohaterem meczu.Wyboru dokonali wszyscy kibice.

wachi - 15 stycznia 2020, 20:09:40 - *.210.79.103.getinternet.no
mecz sie ledwo skonczyl a ty ju takie info COOL masz haha.chyba meczu nie ogladales

ŁKS1908 - 15 stycznia 2020, 20:42:05 - *.rdsnet.ro
Ciekawe czy zagrał dziadek Ibrahimović i co z Leao

Jansen - 15 stycznia 2020, 20:45:59 - *.8.199.158.ipv4.supernova.orange.pl
Światełko w tunelu. Przez większośc meczu Piątek jak by schowany za obrońcami,bramka cieszy,światełko w tunelu. Teraz musi pokazać,że nawet wchodząc z ławki jest w stanie odwrócić losy meczu. Ibra może i ma swoje lata,jak potrenuje jeszcze z miesiąc,złapie rytm meczowy,ustrzeli coś też napewno. Na chwilę obecną,nie jest gotowy grać 90 minut na pełnych obrotach przy graniu meczów co 3 dni.

Zajmon Leg - 15 stycznia 2020, 20:47:36 - *.147.38.166.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wlacz Tvp Sport tam sa transmisje pucharu.

fansport - 15 stycznia 2020, 21:01:35 - *.dynamic.chello.pl
piątek ma już gola w 2020, a lewandowski nie, czyli piątek lepszy, bo strzelił w tym roku gola pierwszy.

Pl - 15 stycznia 2020, 21:06:28 - *.dynamic.chello.pl
Bundesliga wraca do gry w weekend dopiero. Poćwicz trochę zanim się wypowiesz bo to słaba prowokacja.

fansport - 15 stycznia 2020, 21:28:40 - *.dynamic.chello.pl
co mnie to obchodzi ? mógł grać w lepszej lidze, a nie w bundeslidze, lepsi piłkarze grają w lepszych ligach i już gole w 2020 strzelili.

Pl - 15 stycznia 2020, 21:32:42 - *.dynamic.chello.pl
Ha ha ha ha. Argument powala na kolana.

KKK - 15 stycznia 2020, 21:40:29 - *.180.165.10
Kazali chyba mu podawać, żeby go jakoś wypchnać za sesnowną kase.

fansport - 15 stycznia 2020, 21:47:44 - *.dynamic.chello.pl
z faktami nie wygrasz, choćbyś się wytężał, taki to ciężar.

Pl - 15 stycznia 2020, 21:51:07 - *.dynamic.chello.pl
To w takim razie Góralski jest lepszy od Piątka a Liga Grecka lepsza od Włoskiej bo grali wczesniej i strzelił wcześniej.

daft - 15 stycznia 2020, 21:51:51 - *.ipcom.comunitel.net
Ponoc odejdzie do legi albo ostatniego zespolu drugiej ligi tureckiej, w legi by zarobil troche wiecy ale poziom sportowy tez ma jakies znaczenie na tym etapie karjery

fansport - 15 stycznia 2020, 21:56:19 - *.dynamic.chello.pl
chodziło mi o ligi włoską, angielską i hiszpańską, akurat lewandowskiego nie widziałbym w słabszej lidze od tych, nawet francuskiej, bo tam jest tylko jeden klub, reszta się nie liczy.

Pl - 15 stycznia 2020, 22:00:19 - *.dynamic.chello.pl
No teraz w tym sezonie nawet w Angielskiej Liverpool ma bilans chyba 20-1-0 reszta daleko w tyle. We Francji kiedyś serię miał Lyon teraz PSG a reszta w tyle

fansport - 15 stycznia 2020, 22:10:14 - *.dynamic.chello.pl
ale w europejskich pucharach grają jeszcze wszystkie, czego nie można powiedzieć o niemieckich, europa jest wyznacznikiem siły.

tak o - 15 stycznia 2020, 23:39:01 - *.centertel.pl
Używanie nicku fansport to stan (braku) umysłu. I nie ma znaczenia, czy tutaj pisze oryginał, czy jakiś podszywacz.

starotyski - 16 stycznia 2020, 2:47:55 - *.as43234.net
to chyba nie ten buc co zwykle fansport, bo ten jest zabawniejszy.

Lipek - 16 stycznia 2020, 4:53:34 - *.internetia.net.pl
Brawo Krzysiu Zlatan Smutny Po Twoim Golu Brawo Krzysiu Teraz Odpal W Lidze Powodzenia Pozdrowienia

Polka@op.p - 16 stycznia 2020, 7:10:35 - *.dta.pl
Jestem niepełnosprawny umyslowo. Przepraszam was

ueo - 16 stycznia 2020, 8:18:21 - *.ptr.magnet.ie
straciłem szacunek po meczu z Izraelem. Płyniesz pomału do eklapy, czego z całego serca Ci życze. Będziesz przyspawany do ławki w lidze i oby równia pochyła.

fansport - 16 stycznia 2020, 11:39:48 - *.dynamic.chello.pl
brak argumentów, nie odnoszenie się do adwersarza ad vocem, tylko ad personam, to jest stan umysłu fanów lewandowskiego, którzy nigdy nie umieli inaczej rozmawiać, jak tylko obrażać, co jest dowodem ich intelektualnej słabości.

fansport - 16 stycznia 2020, 12:36:12 - *.static.chello.pl
cos

X - 16 stycznia 2020, 13:32:44 - *.opera-mini.net (*.215.138.73)
Fansport a ile goli ma ronaldo albo messisraka w 2020? Odpowiem ci. Zero! Zero! A juz graja 2 tyg.Idz lomzyski gimbusie malpy wa.lic.

fansport - 16 stycznia 2020, 15:41:23 - *.dynamic.chello.pl
a co mnie obchodzą ronaldo i messi, fakty się dla mnie liczą i tylko fakty, a prawda jest jedna i niepodzielna, nie obchodzi mnie, że niemcy też odpadły z mundialu, nie obcodzi mnie że ronaldo i messi też nie strzelili, obchodzą mnie tylko nasi.

Pl - 16 stycznia 2020, 16:02:40 - *.dynamic.chello.pl
W Europie Hiszpania i Anglia odjechały reszcie i to są fakty.