18 stycznia 2020, 16:49:12 - maciejko
Gol Karola Linettego

Karol Linetty strzelił gola dla Sampdorii w przegranym 1-5 (0-3) meczu 20. kolejki włoskiej Serie A z Lazio. Dla Polaka, który rozegrał cały mecz, było to drugie ligowe trafienie w tym sezonie.

18 stycznia 2020, 15:00 - Rzym (Stadio Olimpico)
SS Lazio 5-1 UC Sampdoria
Felipe Caicedo 7, Ciro Immobile 17 (k), 20, 65, Bastos 54 - Karol Linetty 70

żółte kartki: Bobby Adekanye - Ronaldo Vieira, Omar Colley.
czerwona kartka: Julian Chabot (73. minuta, Sampdoria, za faul taktyczny).

sędziował: Daniele Chiffi (Padwa).

Całe spotkanie w drużynie gości rozegrał Bartosz Bereszyński.

Sampdoria zajmuje 16. miejsce w tabeli z dorobkiem 19 punktów.

cool - 18 stycznia 2020, 16:56:47 - *.adsl.inetia.pl
To co wyrabia Karol w tym sezonie w Serie A jest niesamowite.Mimo że Immobile strzelił 3 gole to jednak we wszystkich programach TV we Włoszech tylko Karol,Karol,Karol !!!

Akademia - 18 stycznia 2020, 16:58:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Brawo Karolek brameczka też Bednarka szkoda tylko że Kownas znowu bez gola

Jansen - 18 stycznia 2020, 16:59:31 - *.8.210.248.ipv4.supernova.orange.pl
patrząc ja grę Sampdorii,formę,Linetty jest na chwilę obecną jednym z jaśniejszych pkt=ów tego zespołu.Forma rośnie,bramka kolejna cieszy,oby zaczął w kadrze odrywać coraz ważniejszą rolę,niż tylko grzanie ławy.

Jurekb - 18 stycznia 2020, 17:45:33 - *.147.23.192.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Yyyyyyno furman!!!

do Akademi - 18 stycznia 2020, 17:59:54 - *.icpnet.pl
Kownacki jest cienki jak barszcz. Lech zrobił interes życia ze go opchnął za te 4mln.

xyz - 18 stycznia 2020, 23:53:57 - *.toya.net.pl
oool- tak bardzo cie boli, ze strzelił? Bo widzę, ze bardzo cię coś boli tylko nie wiesz jak to wyrazić.

Neutral60 - 20 stycznia 2020, 11:07:35 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Grając w jedenastu Sampdoria straciła 5 goli a w 10 Żadnego gola. Ciekawe co by powiedział grajek obrony Bereś ????