19 stycznia 2020, 18:56:16 - dkelman
Debiut Artura Sobiecha w Fatih Karagümrük SK

Artur Sobiech zadebiutował w barwach Fatih Karagümrük SK w przegranym 1-2 (0-1) meczu 18. kolejki tureckiej drugiej ligi przeciwko Bursaspor Kulübü. 29-letni napastnik z powodu kontuzji został zmieniony w 43. minucie, gdy wszedł za niego Alassane Ndao.

19 stycznia 2020, 17:00 - Bursa (Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu)
Bursaspor Kulübü 2-1 Fatih Karagümrük SK
Jewhen Sełezniow 9, Kubilay Kanatsızkuş 90 - Alassane Ndao 63

żółte kartki: Burak Kapacak, Sedat Dursun, Kubilay Kanatsızkuş, Shehu Abdullahi - Zeki Yıldırım, Alparslan Erdem, Erik Sabo, Barış Başdaş, Ahmet Aras, Alassane Ndao, Gaber Dobrovoljc.

sędziował: Hakan Ceylan (İzmir).

Fatih Karagümrük SK zajmuje 12. miejsce w lidze z 23 punktami.

rr - 19 stycznia 2020, 18:58:34 - *.adsl.inetia.pl
W debiucie wędka?Miszcz!

mientus - 19 stycznia 2020, 18:59:10 - *.dynamic.chello.pl
buahahaahahah system rozwalony wedka w debiucie a 20kola euro sie nalezy xD

Zes - 19 stycznia 2020, 19:00:50 - *.dynamic.chello.pl
Wędka jest wtedy, jak trener gościa wpuści z ławki, ale zdejmie go przed końcem meczu (nie na skutek kontuzji).
To nie była wędka. Skoro zszedł w 43. minucie, to na pewno na skutek kontuzji, bo po co zmieniać gościa dwie minuty przed przerwą. Jakby był taki tragiczny, to by zszedł koło 30.

Jondek - 19 stycznia 2020, 19:06:48 - *.na5.pl