22 stycznia 2020, 22:52:36 - gabrielba
Drużyna Marcina Bułki w finale Pucharu Ligi

Paris Saint-Germain FC, w barwach którego występuje Marcin Bułka, awansował do finału francuskiego Pucharu Ligi. Drużyna Polaka wygrała 3-0 (2-0) z Stade de Reims. 20-letni bramkarz znalazł się poza kadrą swojego zespołu na to spotkanie.

22 stycznia 2020, 21:00 - Reims (Stade Auguste Delaune)
Stade de Reims 0-3 Paris Saint-Germain FC
Marquinhos 9, Ghislain Konan 31 (s), Tanguy Kouassi 77

żółte kartki: Predrag Rajković - Julian Draxler, Marco Verratti, Kylian Mbappé.
czerwona kartka: Marshall Munetsi (74. minuta, Reims, za brutalny faul).

sędziował: Mikaël Lesage (Dolna Normandia).

Finał odbędzie się 4 kwietnia w Saint-Denis na Stade de France. Paris Saint-Germain FC zmierzy się w nim z Olympique Lyonnais.

Lol - 22 stycznia 2020, 22:54:47 - *.play-internet.pl
Po co w ogóle takie newsy robić? Puchar Ligi? Serio?

stefek - 22 stycznia 2020, 23:10:05 - *.toya.net.pl
@Lol
90minut ma taką formułę praktycznie od zawsze, więc w czym problem?

jj - 22 stycznia 2020, 23:37:20 - *.retsat1.com.pl
ja się zastanawiam, po co on tam poszedł. przesiedzieć na ławce cały sezon?

Lelinho - 23 stycznia 2020, 0:17:45 - *.213.188.41.bcube.co.uk
czas terazniejszy dokonany powinien byc.
Wystapil raz;-)

do jj - 23 stycznia 2020, 0:19:41 - *.dynamic.chello.pl
akurat na ławce to go za bardzo nie widac

frolov - 23 stycznia 2020, 3:16:01 - *.dynamic.gprs.plus.pl
przynajmniej raz zagrał w tym sezonie, co nawet Krychowiak miał problem by tego dokonać w PSG

Janusz - 23 stycznia 2020, 5:22:11 - *.centertel.pl
Zobaczymy, czy coś z niego będzie. Ważne, żeby trafił na wypożyczenie do w miarę mocnego klubu, tamten niespodziewany debiut może mu to ułatwić. Bo jak ma się tułać po dziadach jak Grabara, to nic z niego nie będzie. Chociaż można skończyć gorzej. Wystarczy spojrzeć na tego "bramkarza z Arsenalu", co go to Jagiellonia ściągnęła.

ja - 23 stycznia 2020, 9:57:06 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Chamska promocja M. Bułki czy PSG? Wczoraj bowiem trochę bardziej znany bramkarz, W. Szczęsny, przynajmniej "znalazł się na ławce" a nie poza kadrą meczową w meczu Pucharu Włoch, nie ligi włoskiej, czyli wyżej cenionym - i ani słowa się 90minut.pl nie zająknęło. (napisałem w cudzysłowiu "znalazł się", bo wiadomo, że to taki układ, w pucharach gra zmiennik). W wypadku innych bramkarzy (a i W. Szczęsnego czasem) - to 90minut ani się nie zająknie, gdy bramkarz zagrał, bo "wiadomo, oni wiadomość z zagranicy tylko podają, gdy bramkę strzeli ktoś - więc o bramkarzach, to tylko jak mu się od pleców odbije i wpadnie, to będą wmawiać, że "strzelił bramkę samobójczą" (no, dla uczciwości, jak obroni karny, też napiszą). A tak - może nawet w 5 meczów z rzędu w dobrej lidze zagrać: ani słowa nie podadzą. A tu nagle "drużyna M. Bułki" - czyli z dużą dozą poczucia humoru określenie - "zagra w finale Pucharu Ligi". Powtarzam - czyja to promocja na tym portalu?

weekend191 - 23 stycznia 2020, 10:41:39 - *.132.243.82 (*.67.79.123)
@ja Kolega widzę nowy na 90minut to szybko wytłumaczę - portal wymienia zawodnika tylko w przypadkach awansów do finałów jakichkolwiek rozgrywek, ewentualnie wyników w tych finałach. Juventus awansował do półfinału stąd brak informacji o Wojtku ;)

edinio - 23 stycznia 2020, 12:04:03 - *.20.adnex.pl
Drużyna Marcina Bułki... No tak, w końcu mało kto słyszał o PSG, ale jak się napisze że to drużyna Bułki - jakiegoś podrzędnego zawodnika ostatniego planu! - to od razu wiadomo że o PSG chodzi...Tytuł Roku!

Karvanelli - 23 stycznia 2020, 13:55:29 - *.kddi.peering.digital-vm.com