25 stycznia 2020, 20:22:11 - bartekwr9
Bramka Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski strzelił gola dla Bayernu w wygranym 5-0 (2-0) meczu 19. kolejki niemieckiej Bundesligi z Schalke. Była to jego 21 ligowa bramka w tym sezonie. Kapitan reprezentacji Polski zaliczył również asystę przy czwartym trafieniu dla swojego zespołu.

25 stycznia 2020, 18:30 - Monachium (Allianz Arena)
FC Bayern München 5-0 FC Schalke 04
Robert Lewandowski 6, Thomas Müller 45, Leon Goretzka 50, Thiago Alcântara 58, Serge Gnabry 89

sędziował: Manuel Gräfe (Berlin).

Lewandowski zagrał cały mecz. Bayern ma na koncie 39 punktów i jest wiceliderem.

fansport - 25 stycznia 2020, 21:03:32 - *.dynamic.chello.pl
lewandowski strzelił tylko 1 gola w 6 minucie, a to znaczy, że przez 84 minuty nie strzelił potem gola, kiepsko, jak takiego napastnika, łatwo się domyślić, że potem zmarnował wiele setek.

Xd - 25 stycznia 2020, 21:04:23 - *.opera-mini.net (*.249.118.164)
@max z twojego dzbana

Anty - 25 stycznia 2020, 21:08:47 - *.opera-mini.net (*.249.118.164)
Nawet lamus wyszedl z lomzyskiej nory fanhejt?

paprykarz - 25 stycznia 2020, 21:35:31 - *.dynamic.mm.pl
Oglądałem. Bramka, kolejna nieuznana, asysta, kilka dobrych sytuacji. Dobry mecz.

fansport - 25 stycznia 2020, 21:41:19 - *.dynamic.chello.pl
widać, inny mecz oglądałeś.

Nuno Gomes - 25 stycznia 2020, 22:32:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
I po co strzelali na 5:0,jak to jest tylko Schalke 0:4? To jest brak szacunku dla nazwy rywala. Skandal. Adi Huetter na selekcjonera Niemców. On się nadaje jak mało kto. Oni już kiedyś mieli austriackiego "trenera" i nawet się podobnie nazywał. Imię to samo, a nazwisko w wymowie też bardzo podobne.

ueo - 25 stycznia 2020, 22:37:15 - *.ptr.magnet.ie
Robert juz strzela w tym roku a Ty? Kowaliku a co ten Robert osiągną w piłce poważnego? Liga Mistrzów, z reprezentajcja medal? coś jeszcze, jakiś znaczący puchar?

BadMad - 25 stycznia 2020, 23:41:42 - *.centertel.pl
Tylko jeden gol?Co to ma znaczyć?W tym tempie nawet stu goli nie strzeli !

futbolista - 26 stycznia 2020, 0:22:05 - *.boid.qwest.net
caly czas trzymajmy nasze kciuki, by mistrzem zostal LIPSK. klub na miare Nowej Europy [ po zmianach ].

true - 26 stycznia 2020, 0:58:39 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
btw.Zastanawiam się czy jest możliwość powrotu Adama Nawałki do reprezentacji.Trener nie ma posady już od dłuższego czasu natomiast wiadomo nie od dziś,że Wuja jest do zmiany.To może być ciekawy temat.

Pl - 26 stycznia 2020, 9:22:57 - *.dynamic.chello.pl