26 stycznia 2020, 16:54:17 - dagazka
Gol Pawła Dawidowicza

Paweł Dawidowicz strzelił gola dla Hellasu Verona w wygranym 3-0 (2-0) meczu 21. kolejki włoskiej Serie A z US Lecce. Była to jego pierwsza ligowa bramka w tym sezonie.

26 stycznia 2020, 15:00 - Werona (Stadio Marcantonio Bentegodi)
Hellas Verona FC 3-0 US Lecce
Paweł Dawidowicz 19, Matteo Pessina 34, Giampaolo Pazzini 87 (k)

żółte kartki: Davide Faraoni, Sofyan Amrabat - Panagiótis Tachtsídis, Cristian Dell'Orco.
czerwona kartka: Cristian Dell'Orco (67. minuta, Lecce, za drugą żółtą).

sędziował: Rosario Abisso (Palermo).

Dawidowicz rozegrał całe spotkanie w barwach Verony, a Mariusz Stępiński pozostał na ławce rezerwowych gospodarzy.

Verona zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli z dorobkiem 29 punktów w 20 meczach.

rrrrrr - 26 stycznia 2020, 17:46:51 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
Chyba czas go sprawdzić w kadrze. A Hajto oczywiście klasycznie się mylił.

AnWo_64 - 26 stycznia 2020, 19:06:13 - *.dynamic.chello.pl
On ma już 25 lat. Kolejny zmarnowany talent...

gp - 26 stycznia 2020, 20:01:41 - *.dynamic.chello.pl
Jeżeli będzie grał, to może powalczyć o miejsce stopera nr 4 z Walukiewiczem.

rympał - 26 stycznia 2020, 20:02:02 - *.adsl.inetia.pl
Stara dobra tradycja panująca na tym portalu -strzlił bramkę za granicą automatyczne powołanie do reprezentacji

Arktos - 26 stycznia 2020, 21:38:00 - *.play-internet.pl
Up
I do tego zmarnowany talent.Tak swiernie sie zapowiadał :D

Jjj - 27 stycznia 2020, 10:19:17 - *.centertel.pl
W tym sezonie Hellas jest doskonałym miejsce do promocji, pierwsza cześć sezonu zmarnowana jeśli na wiosnę będzie lepiej , to może jeszcze jakaś poważniejsza kariera będzie udziałem tego grajka.