26 stycznia 2020, 22:39:53 - bartekwr9
Gol Piotra Zielińskiego

Piotr Zieliński strzelił gola dla Napoli w wygranym 2-1 (0-0) meczu 21. kolejki włoskiej Serie A z Juventusem. Była to jego druga ligowa bramka w tym sezonie.

26 stycznia 2020, 20:45 - Neapol (Stadio San Paolo)
SSC Napoli 2-1 Juventus FC
Piotr Zieliński 63, Lorenzo Insigne 86 - Cristiano Ronaldo 90

żółte kartki: Diego Demme, Elseid Hysaj - Rodrigo Bentancur, Adrien Rabiot, Federico Bernardeschi, Matthijs De Ligt, Cristiano Ronaldo.

sędziował: Maurizio Mariani (Aprilia).

W Napoli Zielińskiego w 81. minucie zastąpił Elif Elmas, w 90. minucie w miejsce Arkadiusza Milika na boisku pojawił się Fernando Llorente, a poza kadrą meczową pozostał Hubert Idasiak. Cały mecz w barwach Juventusu rozegrał Wojciech Szczęsny.

Napoli ma na koncie 27 punktów i zajmuje dziesiąte miejsce w lidze. Juventus zgromadził 51 punktów i jest liderem.

fansport - 26 stycznia 2020, 23:27:27 - *.dynamic.chello.pl
brawo zieliński, pokonał szczęsnego, czyli żaden z tamtego szczęsny, prędzej nieszczęsny.

PM - 27 stycznia 2020, 7:31:22 - *.dynamic.chello.pl
Dobry wynik dla Interu Mediolan!

2019 - 27 stycznia 2020, 8:30:37 - *.dkr.mfc.us.edu.pl
fansport
Jakie brawo Zieliński? Przecież strzelił jednego gola w 63 minucie, a co robił przez 62 minuty?

ianek - 27 stycznia 2020, 8:54:10 - *.178.123.240
ja stale krytykuje Pietro ( polacchino) ale za ten mecz brawo . ..

fansport - 27 stycznia 2020, 10:43:13 - *.dynamic.chello.pl
zieliński nie jest napastnikiem i nie stoi jak drewniany kołek w polu karnym przez 90 minut, czekając, aż piłka się od niego odbije.

Xd - 27 stycznia 2020, 11:04:54 - *.opera-mini.net (*.114.12.237)
Fansport za to mylik jest napastnikiem i ile co robil przez 90minut drewniak? Byl na boisku jakby go nie bylo.

fansport - 27 stycznia 2020, 11:31:16 - *.dynamic.chello.pl
milik nie aspiruje do bycia waszym piłkarskim bogiem, za którego uważacie lewego i nie gra w jednym z najlepszych klubów świata, gdzie pomocnicy wykładają mu na pustaka, żeby mógł tylko dostawić nogę, a gdy już milik strzela gola, to ładnego i nieraz trafi zza pola karnego, w lidze włoskiej niech lewandowski pogra, zobaczymy jak sobie poradzi, bo z tego co widzę, to nawet ronaldo, grając w wielkim juventusie, nie radzi już sobie tak dobrze, jak radził sobie w hiszpanii w realu, gdzie strzelał gole praktycznie w każdym meczu.

2019 - 27 stycznia 2020, 11:38:02 - *.dkr.mfc.us.edu.pl
Liga Włoska jest tak samo cienka jak Bundesliga

fansport - 27 stycznia 2020, 12:42:33 - *.dynamic.chello.pl
dlatego żaden niemiecki klub nie grał w finale ligi mistrzów od 2013 roku, a przeważnie z grupy wychodził tylko bayern,czasem jeszcze borussia, jesteście denni jak ta wasza śmieszna bundesliga, która odkąd gra w niej lewandowski, tylko raz wygrała ligę mistrzów i to nie z lewandowskim, bo wtedy lewandowski grał jeszcze przeciwko bayernowi, a nie w bayernie, zobaczymy, kiedy niemiecki klub wygra znowu ligę mistrzów, albo kiedy nawet dotrze chociaż do finału, nawet w lidze europa kluby niemieckie mają problem, a co dopiero w lidze mistrzów.

Pl - 27 stycznia 2020, 16:14:57 - *.dynamic.chello.pl
a ty jesteś denny jak ta słaba serie A. Od 10 lat nie powąchali triumfu ani w LE ani w LM, trochę dłużej niż Bundesliga. Prawda jest taka, że Hiszpania i Anglia zostawiły w tyle zarówno BUndesligę jak i Serie A.

Marcinho - 27 stycznia 2020, 17:10:36 - *.play-internet.pl
fansporciku cymbale, we wczorajszym meczu Ronaldo wyrównał rekord 8-miu meczy z rzędu z golem, więc ładuje tam bramkę praktycznie w każdym meczu.

Koko - 27 stycznia 2020, 20:09:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Kto to jest lewandowski?

fansport - 27 stycznia 2020, 22:11:18 - *.dynamic.chello.pl
wychwalasz tak te swoją niemiecką bundesligię, pewnie na szparagi tam jeździsz, a włoskie przynajmniej do finału docierały.

? - 27 stycznia 2020, 22:58:08 - *.30.49.44.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Ty jakieś prochy bierzesz głoopku?

fansport - 28 stycznia 2020, 10:06:35 - *.dynamic.chello.pl
gadasz do lustra ?

Xd - 28 stycznia 2020, 12:36:29 - *.opera-mini.net (*.77.153.62)
Fansport a ty gadasz? Czyli jestes gad. Bo gady ...gad-aja a ludzie jesli juz to mówia..wiec jesteś denny gad-zino.

fansport - 28 stycznia 2020, 13:00:02 - *.dynamic.chello.pl
dobrze, że jesteś taki samokrytyczny, a teraz możesz ode mnie odpełznąć.

Sam - 28 stycznia 2020, 13:15:06 - *.opera-mini.net (*.77.153.62)
Sam se odpelznił gad-zino.mozesz nawet do tej swojej sennej serie a. Milik nawet na pustaka nie trafi bo zawsze trafia w okno do pana boga tak z 3-5m na bramka. Albo obok

Pl - 29 stycznia 2020, 19:04:05 - *.dynamic.chello.pl
A ty owoce zbierasz we Włoszech, że tak wychwalasz Serie A tak docierały, że aż jeden grał w finale w ostatnich latach i dostał 2 razy oklep