4 lutego 2020, 23:19:32 - dagazka
Gol Krzysztofa Piątka w Pucharze Niemiec

Krzysztof Piątek strzelił swojego pierwszego gola dla Herthy w przegranym po dogrywce 2-3 (2-0, 2-2, 2-2) wyjazdowym spotkaniu 1/8 finału Pucharu Niemiec przeciwko Schalke 04. Klub Polaka odpadł z rozgrywek.

4 lutego 2020, 20:45 - Gelsenkirchen (Veltins-Arena)
FC Schalke 04 3-2 pd. Hertha BSC Berlin
Daniel Caligiuri 76, Amine Harit 82, Benito Raman 115 - Pascal Köpke 12, Krzysztof Piątek 39

żółte kartki: Amine Harit, Benito Raman, Juan Miranda, Bastian Oczipka - Jordan Torunarigha, Per Ciljan Skjelbred.
czerwona kartka: Jordan Torunarigha (100. minuta, Hertha, za drugą żółtą).

sędziował: Harm Osmers (Dolna Saksonia).

Piątek rozegrał całe spotkanie. Ćwierćfinały Pucharu Niemiec zostaną rozegrane 3 i 4 marca.

ehri - 4 lutego 2020, 23:22:23 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Zamienił stryjek kijek na kijek. Chociaż tyle, że znowu zaczął strzelać, pomimo tego że bramka raczej przeciętnej urody

hertha - 4 lutego 2020, 23:24:32 - *.116.124.4
niezla drukarnia

Rrrr - 4 lutego 2020, 23:25:01 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Oho czas rozpocząć konkurs ekspertów na 90minut, kto da najgłupszy komentarz, słucham państwa!

Siekierkę na kijek.

Autostopem - 4 lutego 2020, 23:29:09 - *.146.190.83.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Mamamija... ale teraz ma blisko do domu.

cool - 4 lutego 2020, 23:30:20 - *.adsl.inetia.pl
Krzysiek dziękujemy

y - 4 lutego 2020, 23:36:27 - *.146.184.208.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
fantroll będzie miał mokre sny całą noc.

kolo34 - 5 lutego 2020, 0:26:07 - *.dynamic.gprs.plus.pl
bravo Krzysiek, piekna brameczka

BI - 5 lutego 2020, 1:31:37 - *.252.47.88
Ehri, a tak bez sprawdzania w słowniku... Kto to jest stryjek?

spanien - 5 lutego 2020, 7:17:17 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
Była cieszynka ? Strzelał do fanów Schalke ?

.,k,. - 5 lutego 2020, 7:20:05 - *.connectit.pl
Niestety Piątek nie zagrał nic ciekawego. Jego taktyka to przewrócić się o trawę, machać rękami i czekać na gwizdek sędziego. Ktoś mu powinien powiedzieć, że to nie E-klapa.

Dab-Rozwad - 5 lutego 2020, 7:38:18 - *.toya.net.pl
@spanien jaha strzelal pistolero

Socjologia - 5 lutego 2020, 7:47:47 - *.dynamic.chello.pl
Strzelił i przegrał Normalnie sukces

fansport - 5 lutego 2020, 8:07:18 - *.dynamic.chello.pl
brawo krzysiu, jesteś najlepszy, zawsze wiedziałem, że jesteś lepszy od robercika, o gole w słabej herthcia dużo trudniej niż w bayernie, co innego grać w słabeuszu, gdzie nie ma dobrych partnerów, a co innego grać w bayernie, gdzie zawsze wystawiają piłkę jak na tacy, tak że tylko dostawić nogę, lub głowę, to żadna sztuka, robercik niech pokaże, jaki jest dobry, ale tam gdzie nie ma mu kto podawać, bo tak to każdy potrafi, dobić piłkę na pustaka.

fansport - 5 lutego 2020, 8:16:11 - *.dynamic.chello.pl
albo z karnego,albo z wolnego.

2019 - 5 lutego 2020, 8:54:46 - *.dkr.mfc.us.edu.pl
Nie było mnie dawno, ale fansport widzę dalej w formie, ale czego się spodziewać bo trollu.

DDZ - 5 lutego 2020, 10:44:03 - *.10.208.28
Łykacie gimbusy a to ktoś się podszywa pod tego pajaca słoika. Widać z daleka, że to nie jego forma zdań.
Brawo Bania! Teraz czekamy na gola w lidze !

Kurczak - 5 lutego 2020, 10:51:32 - *.30.9.249.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Fansport idz na eme Piątek jest ok ale Lewemu to on buty może szorować

BOT - 5 lutego 2020, 11:11:14 - *.30.32.200.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
@DDZ fansport to nie jest jeden gość. To zjawisko socjologiczne. Co głupsze jednostki tytułują się fansportem i piszą...

@k - 5 lutego 2020, 12:19:32 - *.147.51.219.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
A co miał grać ciekawego jak dostał raptem 3 piłki w polu karnym, jak reszta jego kolegów po 2:0 siadła na laurach i wiadomo jak się to skończyło. To co miał sam walczyć o piłkę i pół boiska biec i się kiwać?! Przy jednej sytuacji miał pecha bo wybito mu piłkę z linii. Krzysiu zagrał raptem drugi mecz a wy już oczekujecie od niego żeby hattricki co mecz strzelał i jeszcze Herthe do pierwszej szóstki doprowadził.Trochę wyrozumiałości!

2019 - 5 lutego 2020, 14:30:13 - *.dkr.mfc.us.edu.pl
BOT
Dziwisz się? gościu robi z siebie regularne pośmiewisko to potem różni sobie stroją żarty.