5 lutego 2020, 22:39:04 - dwieladek
Dwie bramki Roberta Lewandowskiego w Pucharze Niemiec

Robert Lewandowski strzelił dwie bramki dla Bayernu w wygranym 4-3 (3-1) spotkaniu 1/8 finału Pucharu Niemiec przeciwko Hoffenheim. To jego trzecia i czwarta bramka w rozgrywkach. Klub Polaka awansował do kolejnej rundy pucharu.

5 lutego 2020, 20:45 - Monachium (Allianz Arena)
FC Bayern München 4-3 TSG 1899 Hoffenheim
Benjamin Hübner 13 (s), Thomas Müller 20, Robert Lewandowski 36, 80 - Jérôme Boateng 8 (s), Moanes Dabour 82, 90

żółte kartki: Corentin Tolisso, Benjamin Pavard, David Alaba - Håvard Nordtveit.

sędziował: Sascha Stegemann (Środkowa Nadrenia).

Lewandowski opuścił boisko w 81. minucie, gdy wszedł na nie Joshua Zirkzee. Ćwierćfinały Pucharu Niemiec zostaną rozegrane 3 i 4 marca.

Ppeee - 5 lutego 2020, 22:42:41 - *.play-internet.pl
Kocham jego żonę Anieee

Ppeee - 5 lutego 2020, 22:44:21 - *.play-internet.pl
Szkoda że Ania ze mną nie jest w ciąży

x - 5 lutego 2020, 22:48:52 - *.087.c64.petrotel.pl
3..2..1, bo z karnego, bo z bliska, bo na pustą bramkę. A grube miliony na konto co rok wypływają.

nono - 5 lutego 2020, 22:54:12 - *.116.81.192
Dlaczego Ania jest w ciazy ? Co sie stalo ?

d3 - 5 lutego 2020, 23:03:39 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
to jego 2 i 3 bramka.

Rozbawiony - 5 lutego 2020, 23:07:55 - *.centertel.pl
Do nono. Chodzą słuchy że ojcem jest Boateng. Wszystko się okaże w dniu narodzin. Jak dziecko będzie ciemne...no cóż, przerwy na kadrę to dobry czas dla piłkarzy którzy grają tylko w klubach. Sam kiedyś korzystałem z gościnności żony Beckhama (nie napisze gdzie) gdy ten latał na kadrę. Było minęło.

fansport - 5 lutego 2020, 23:16:48 - *.dynamic.chello.pl
jak zwykle do pustaka. krzysio piątek w bayernie to by 3 dziś strzelił : dwie przewrotką i jedną nożycami.

mietek - 5 lutego 2020, 23:18:53 - *.internetia.net.pl
@fansport: A jeszcze kolejną spoza stadionu. Niech ktoś wreszcie zbanuje tego &%$#(&^

ssk - 6 lutego 2020, 0:24:51 - *.suwalki.vectranet.pl
Robert jest mega ! Najlepszy w historii Polski

paprykarz - 6 lutego 2020, 7:08:22 - *.static.ip.netia.com.pl
Etam, bramki w 36 i 80 minucie, co znaczy że przez pierwsze 35 minut nic nie grał, potem 45 minut się snuł i no koniec całą dogrywkę zmarnował. Za słaby do legii.

Socjologia - 6 lutego 2020, 7:23:17 - *.dynamic.chello.pl
Lewandowski królu złoty

adam - 6 lutego 2020, 7:50:03 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
To jego 4 i 5 bramka. Poprawcie.

fansport - 6 lutego 2020, 8:43:10 - *.dynamic.chello.pl
najlepszy w historii polski ? nie obrażaj go, on jest najlepszy w historii galaktyki,mało, w historii wszechświata i jak tu nie pisać złośliwie i wrednie o lewandowskim ? przecież to wy sami prowokujecie, przesadzone jest pisanie o drewnie, ale wy piszecie o nim, "najlepszy w historii polski", a to już dużo większe przegięcie w drugą stronę.

Kimberly - 6 lutego 2020, 9:21:57 - *.centertel.pl
Mój Lewandinio kochany brawo, kto nam będzie strzelał bramy jak skończysz karierę?

Kurczak - 6 lutego 2020, 9:53:23 - *.146.228.53.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Jestem dumny z tego że jestem obywatelem tego samego kraju co Lewy. niesamowity zawodnik. brawo

fansport - 6 lutego 2020, 10:14:34 - *.dynamic.chello.pl
kto nam strzelał bramki, gdy nie było lewandowskiego i wygrywał nam eliminacje, czyli to nic wyjątkowego ? byli tacy piłkarze za ery beenhakkera i wcześniejszej, za ery engela, cóż za zbieg okoliczności, że osiągnęli dokładnie tyle samo na mundialu, co lewandowski, a może nie jest taki wyjątkowy, jak nam jego fani próbują wmówić ?

Kurczak - 6 lutego 2020, 13:07:46 - *.146.228.53.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Spójrz na wiek Pana Roberta, najlepszego polskiego piłkarza w historii polskiej piłki nożnej i sobie odpowiesz dlaczego nie strzelał wtedy bramek w naszej kadrze.

fansport - 6 lutego 2020, 13:35:19 - *.dynamic.chello.pl
bardzo mnie cieszy jego wiek, bo to oznacza, że już niedługo się z nim pomęczę, jakieś pięć lat i nareszcie koniec jego kariery i koniec czytania waszych brodni pod artykułami o nim.

Kurczak - 6 lutego 2020, 14:03:10 - *.146.228.53.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Wszyscy tutaj mają nadzieję że Ty też już masz swoje lata.

fansport - 6 lutego 2020, 14:11:20 - *.dynamic.chello.pl
płonne są wasze nadzieje, a moje wprost przeciwnie.

2019 - 6 lutego 2020, 14:37:10 - *.dkr.mfc.us.edu.pl
Dawno mnie nie było. ale widzę, że fansporta dalej piecze Lewandowski i bardzo dobrze

Kpina - 6 lutego 2020, 14:56:49 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Domyślam się że 5 m na pustą 95% jego bramek tak wygląda reszta karne przez 16 lat gry jedna bramka z wolnego hahaha.
Dla Polski strzela tylko z San Marino i Giblartarem

Wie... mil - 6 lutego 2020, 15:03:41 - *.dynamic.gprs.plus.pl
10 sytuacji na mecz ma Lewandowski , ja by grał w słabszym klubie gdzie by miał 19 sytuacji na cały sezon i lepszych obrońców koło siebie strzelby ze 4 bramki na sezon (3 z karnych) zaliczyliśmy ławkę rezerwowych i trybuny . Gwiazdor miałby wtedy kilka euro na przeżycie ...

Max - 6 lutego 2020, 17:06:10 - *.dynamic.chello.pl
Czytam te wasze achy i ochy i śmiech mnie ogarnia...jaki najlepszy w historii? a cóż on osiągnął z reprezentacją czy z Bayernem? z reprezentacją zero osiągnięć oprócz wygranych eliminacji a z Bayernem opócz mistrzostwa i pucharu niemiec zero wyników w pucharach Europy!!!

Juras - 6 lutego 2020, 17:10:39 - *.dip0.t-ipconnect.de
fansport szczypie zapyziałe słoikowe czteroliterowe co?????? hehehheheheh tak ma być najlepszy Polski piłkarz w historii