9 lutego 2020, 16:52:17 - dagazka
Bramka Arkadiusza Milika

Arkadiusz Milik strzelił gola dla Napoli w przegranym 2-3 (0-1) domowym spotkaniu 23. kolejki włoskiej Serie A przeciwko Lecce. Było to dziewiąte ligowe trafienie 25-letniego napastnika w tym sezonie.

9 lutego 2020, 15:00 - Neapol (Stadio San Paolo)
SSC Napoli 2-3 US Lecce
Arkadiusz Milik 48, José Callejón 90 - Gianluca Lapadula 29, 61, Marco Mancosu 82

żółte kartki: Kalidou Koulibaly, Piotr Zieliński, Arkadiusz Milik, Mário Rui, Diego Demme - Andrea Rispoli, Mauro Vigorito, Jacopo Petriccione.

sędziował: Antonio Giua (Olbia).

W Napoli Milik i Piotr Zieliński rozegrali cały mecz, natomiast Hubert Idasiak pozostał poza kadrą. Drużyna Polaków ma 30 punktów i zajmuje 11. miejsce w lidze.

cool - 9 lutego 2020, 16:54:14 - *.adsl.inetia.pl
Arek dziękujemy.Trzeci raz z rzędu największym bohaterem zespołu

GKsJ.Zdrój - 9 lutego 2020, 16:55:38 - *.dynamic.kabel-deutschland.de
12 zł na zwycięstwo Lecce było xD

Janusz - 9 lutego 2020, 17:00:26 - *.dynamic.chello.pl
A ci to już nawet z jakimś Lecce przegrywają. I to wszystko w sezonie, w którym wreszcie udało się coś pokazać w grupie LM. Niezbadane są prawidła piłki nożnej.

Laszlo - 9 lutego 2020, 17:00:39 - *.146.230.203.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Od poprzeczki w samo okienko... z 7metrow. Było blisko pudła sezonu. W ogóle ładne bramki w meczu

kimono - 9 lutego 2020, 17:14:11 - *.connected.pl
Przez tych pajaców straciłem 2PLN to był ostatni mecz a była ponad dycha do wyjęcia, więc jego bramka nikogo, niech pcha sznurek

vega - 9 lutego 2020, 17:19:00 - *.play-internet.pl
Gattuso świetny trener- serial jak znajomości ułatwiają znalezienie roboty

ja - 9 lutego 2020, 17:39:18 - *.play-internet.pl
vega: A co ma do tego Gatusso jak taki Milik i Zieliński partaczą sytuacja za sytuacją za nich na boisko nie wejdzie.

Elanowiec - 9 lutego 2020, 18:04:10 - *.play-internet.pl
Ale mu zeszło, widać było jak mu kamień z serca spadł po tym jak piłka jednak wpadła do bramki, bo byłaby kompromitacja oj Arus Arus

Mks - 9 lutego 2020, 18:45:03 - *.master.pl
Słoiki przegrywają z ŁKS 👍

absynt - 9 lutego 2020, 19:49:07 - *.62.204.168
A ja zagrałem za 110 na Lecce i tysiączek "na czysto" wpadł Zaraz za tą wygraną stawiam na Inter...może będzie niezła niedziela :D

... - 9 lutego 2020, 21:37:37 - *.146.60.74.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
Nieźle Napoli zdołowało w błyskawicznym tempie.
A Milik dobry piłkarz, ale karierę wyhamowują mu kontuzje.

fansport - 10 lutego 2020, 10:20:34 - *.dynamic.chello.pl