[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


12 lutego 2020, 19:25:27 - kula1
Maciej Makuszewski piłkarzem Jagiellonii

Maciej Makuszewski przeszedł na zasadzie transferu definitywnego z Lecha Poznań do Jagiellonii Białystok. Zawodnik podpisał kontrakt do końca sezonu z opcją przedłużenia o rok.

30-letni pomocnik w rundzie jesiennej obecnego sezonu PKO Ekstraklasy wystąpił w pięciu meczach.


źródło: Jagiellonia Białystok

taka - 12 lutego 2020, 19:28:13 - *.dynamic.chello.pl
o 2 lata za późno

ac/dc - 12 lutego 2020, 19:32:04 - *.dynamic.chello.pl
Ciekawe kiedy zacznie całować herb nowego klubu na koszulce...

wiesław - 12 lutego 2020, 19:33:27 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
może się odbuduje na wschodzie

xxx - 12 lutego 2020, 19:34:39 - *.087.c64.petrotel.pl
Polak w Jagiellonii, szok.

Korwin - 12 lutego 2020, 19:36:39 - *.anonymouse.org
Zanim się odbuduje, to już go nie będzie. Wigry czekają.

Jagafan - 12 lutego 2020, 19:37:20 - *.elpos.net
A ja BARDZO sie cieszę!!!..nawet ja grał u nas w Białymstoku w koszulce Lecha, to i tak skandowano " Maciej Makuszewski"!!!! Zycze powodzenia z całego serca!!

Stan - 12 lutego 2020, 20:00:34 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Powodzenia Maki, jednak pobyt przy Bułgarskiej to zdecydowanie o jeden sezon za wiele

pyton - 12 lutego 2020, 20:02:10 - *.dynamic-4-waw-k-3-0-0.vectranet.pl
@emeryt resortowy?

erni80 - 12 lutego 2020, 20:11:23 - *.toya.net.pl
jeszcze Cywka do widzenia i kadra w sam raz na wiosnę wystarczy

borok - 12 lutego 2020, 20:21:19 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Lech się pozbył gwiazdy siedzącej na trybunach a Jaga bierze emeryta jako wzmocnienie? Ma grać w 4 ligowych rezerwach?.Chyba lepiej stawiać na własnych młodzieżowcach lub znaleźć kogoś perspektywicznego w niższej lidze lub za granicą. Już chyba dosyć zatrudniać takich asów podobnych do Santiniego, Savkowicza Mudrinskiego i im podobnych.

Kibic - 12 lutego 2020, 20:21:58 - *.as13285.net
Szkoda chłopa ale to już piłkarski złom. Tyle razy naprawiany i szpachlowany,że wizyta w warsztacie to kwestia czasu. Częsci drogie i niedostępne a licznika nie da się już przykręcić

mat - 12 lutego 2020, 20:35:40 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
definitywnego? Lech pisał, że rozwiązał z nim kontrakt - więc wolny transfer

Gryf - 12 lutego 2020, 21:20:04 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
definitywny Lech dołożył zgrzewkę żubra żeby odszedł

Gggf - 12 lutego 2020, 21:24:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
tak sobie oglądam skład Celtic w dzisiejszym meczu naszego Klimali nie ma na nawet na ławie,czy te nasze młode gwiazdeczki są poj,,,, że odchodzą z ligi i siedzą na trybunach

Piter - 12 lutego 2020, 21:36:17 - *.dynamic.chello.pl
Jest niewiele starszy lub trochę młodszy od WAS i co już złom? Pozdrawiam.

Mick - 13 lutego 2020, 0:08:09 - *.icpnet.pl
Teraz Tiba i może coś sie zmieni w szatni na lepsze.

PussyKille - 13 lutego 2020, 4:14:50 - *.centertel.pl
Na naprawę dobrego grajka się kiedyś zapowiadał.. Szkoda.. Ale rusini emeryturę będą mu wypłacać co się chwali..
Powodzenia Maki

leon - 13 lutego 2020, 7:54:57 - *.30.52.38.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl
gdzie on się pakuje.....szkoda chłopa

bks - 13 lutego 2020, 8:37:15 - *.8.101.89
i tak rozp....la 4 mil euro za Klimalę

:( - 13 lutego 2020, 8:41:54 - *.internetdsl.tpnet.pl
Makuszewski i Borysiuk - wysokopłatne przebrzmiałe nazwiska, w które kiedyś warto było inwestować, bo można było liczyć, że się ktoś na nie połakomi. Ale ten czas już minął, trójka z przodu i czas na przystań na emeryturę. A w Jadze panika po fatalnym starcie w Krakowie i spartaczonym okienku transferowym. Łapanie się brzytwy, bo woda wciąga coraz głębiej...

andy - 13 lutego 2020, 8:51:29 - *.internetia.net.pl
Chciał być bliżej domu. Z Białegostoku bliżej do Grajewa niż z Poznania.Proste.

borok - 13 lutego 2020, 12:10:26 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Do Makuszewskiego i Borysiuka dobrze byłoby dobrać jeszcze kilku tanich ale doskonałych grajkow z niższych lig- SzymkowiaK, Lawa, Peter, Garguła.

Kiki - 13 lutego 2020, 12:25:14 - *.centertel.pl
Niestety będzie walka o utrzymanie. Maku jest nie winny. To działacze piorą kasę za Klimalę.

Gutek - 13 lutego 2020, 12:38:41 - *.play-internet.pl
HAHAHA żal was słuchać obaj dostali kontrakty na pół roku i cieniutką kasę podwyżka dopiero przy przedłużeniu kontraktu o następny rok więc przez te pół roku muszą zasuwać na maxa więc nie opowiadajcie bredni wyjętych z d..y

Gutek - 13 lutego 2020, 12:41:03 - *.play-internet.pl
Do Kiki oni niczego nie muszą prac są właścicielami zrobią z tą kasą co zechcą więc przestań bredzić

bks - 13 lutego 2020, 12:49:57 - *.8.101.89
totalna panika po Krakowie.....przecież dla Bidy, Camary czy Imaza trzeba by jedną nogę amputować aby Makuszewski miał szansę z nimi rywalizować. Kostal też już lepiej rokuje, jedynie z Pryklirem mogą sobie porywalizować.
Podobnie jest z Borysiukiem, on mnie wnosi niż Szymonowicz czy Arsenic którzy mogą tez zagrać w pomocy. Zaryzykuję że i Mystkowski na 8 i Nawrocik ze Struzikiem bardziej zasługują na szanse.

darek - 14 lutego 2020, 19:23:46 - *.centertel.pl
Jak przychodzil z Lechii do Lecha to wyglądał na normalnego chlopa a w Poznaniu zmienił się na psychopate. Powinien trafić do drugiej ligi, wcale go nie żałuję że tak potoczyły się jego losy.

Po co mu t - 15 lutego 2020, 11:29:57 - *.dynamic.chello.pl
Mógł grać o puchary, a będzie walczyć o utrzymanie

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas