12 lutego 2020, 20:54:09 - dwieladek
Gol Karola Świderskiego w Pucharze Grecji

Karol Świderski strzelił gola dla PAÓK-u w wygranym 1-0 (1-0) rewanżowym meczu 1/4 finału Pucharu Grecji z Panathinaïkós AÓ. W pierwszym meczu PAÓK wygrał 2-0 i awansował do półfinału.

12 lutego 2020, 19:00 - Ateny (Olimpiakó Stádio Athínas Spýros Loúis)
Panathinaïkós AÓ 0-1 PAÓK
Karol Świderski 11

żółte kartki: Chrístos Dónis, Achilléas Poúngouras, Dimítris Kourbélis - Maurício, Dimítris Limniós.

sędziował: Michael Fabbri (Włochy).

Świderskiego w 71. minucie zastąpił Chuba Akpom. W zespole gospodarzy cały mecz rozegrał Achilléas Poúngouras (kiedyś Arka Gdynia), w przerwie boisko opuścił Dominik Nagy (wypożyczony z Legii), za którego wszedł Yassin Ayoub, a na ławce rezerwowych pozostał João Nunes (w przeszłości Lechia Gdańsk).

mati - 12 lutego 2020, 20:56:28 - *.dynamic.chello.pl
Mam nadzieje że nie ma żadnych wątpliwości kto powinien pojechać jako czwarty napastnik na euro

cool - 12 lutego 2020, 21:38:23 - *.adsl.inetia.pl
Karoldziękujemy.Jesteś w trójce najlepszych napastników-Lewy,Milik.Świderski !!!

kuczu - 12 lutego 2020, 21:38:53 - *.dynamic.mm.pl
Świder powinien dostać szansę w reprezentacji. Jest o wiele lepszy niż Kownacki.

r - 13 lutego 2020, 0:31:57 - *.dynamic.chello.pl
Ok, załóżmy, że to w tej chwili czwarty napastnik w hierarchii kadrowej, tylko jeszcze pytanie, po co w kadrze grającej jednym, a jedynie bardzo sporadycznie dwoma napastnikami, czwarty napastnik w kadrze na euro?

majk_dzord - 13 lutego 2020, 16:02:37 - *.static.upcbusiness.at
Dokladnie, w pierwszym meczu na euro na pewno nie wyjdziemy dwoma. W drugim wyjdziemy 10cioma obroncami, a w trzecim Blaszczu bedzie robil za napastnika.

Jasnowidz - 13 lutego 2020, 18:04:54 - *.96.219.3.ipv4.supernova.orange.pl
Ja to widzę go zamiast Milika jako partnera Lewego na tegorocznym EURO 2020. Och, Karol, jesteś nieobliczalny!

qtwompxwmo - 12 marca 2021, 0:55:50 - *.webenlet.hu
Muchas gracias. ?Como puedo iniciar sesion?