[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2020/2021 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

 


13 lutego 2020, 15:47:36 - huberts
Jakub Banach w Chojniczance

16-letni bramkarz Jakub Banach został nowym zawodnikiem Chojniczanki Chojnice. Banach podpisał z Chojniczanką trzyletni kontrakt.

16-latek był ostatnio zawodnikiem czwartoligowej Gedanii Gdańsk.


źródło: Chojniczanka Chojnice

fansport - 13 lutego 2020, 15:50:39 - *.dynamic.chello.pl
prawnuk słynnego matematyka, przedstawiciela lwowskiej szkoły matematycznej.

powieczerz - 13 lutego 2020, 15:52:15 - *.internetdsl.tpnet.pl
Wreszcie jakaś młodzież do Chojny, brawo, teraz wprowadzać tych młodzieżowców

Mim - 13 lutego 2020, 17:41:49 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl
Nie mogę nieraz znieść głupoty ludzi. Chojniczanka nad przepaścią, a koleś"wreszcie młodzież""teraz wprowadzać tą młodzież". Człowieku...Wam trzeba doświadczonych i ogranych zawodników. Młodzieżą się nie utrzymacie.Eksperymenty z młodzieżą może robić Podbeskidzie, Stal, abo Miedź, ale nie czerwona latarnia.

Janek - 13 lutego 2020, 19:38:12 - *.router15.tygrys.net
Typowe januszowe myślenie - ten sezon, ta runda, teraz, tutaj, byle się utrzymać, byle wegetować, bez żadnej strategii i celu. A potem - jakoś to będzie. I późniwj się dziwimy, że leją nas wszędzie w europucharach.
Kilku doświadczonych Chojniczanka już ściągnęla, a o przyszłość trzeba też zadbać.

meloman - 14 lutego 2020, 8:32:09 - *.dynamic.chello.pl
pamiętam jak kiedyś grał na gitarze w zespole Hey

Pseudonim (max 10 znaków):

E-mail:

Redakcja 90minut.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy, które są niezależnymi opiniami czytelników serwisu. Jednocześnie 90minut.pl zastrzega sobie prawo do kasowania komentarzy zawierających wulgaryzmy, treści rasistowskie, reklamy, wypowiedzi nie związane z tematem artykułu, "trolling", sformułowania obraźliwe w stosunku do innych czytelników serwisu, osób trzecich, klubów lub instytucji itp., a w skrajnych przypadkach do blokowania możliwości komentowania wiadomości przez poszczególnych użytkowników lub całe sieci.

 

Napisz do nas