14 lutego 2020, 22:21:51 - euzi
Gol Łukasza Piszczka

Łukasz Piszczek strzelił gola dla Borussii Dortmund w wygranym 4-0 (1-0) spotkaniu 22. kolejki niemieckiej Bundesligi z Eintrachtem Frankfurt. Dla 34-letniego obrońcy to pierwszy ligowy gol w tym sezonie.

14 lutego 2020, 20:30 - Dortmund (Signal Iduna Park)
BV Borussia 1909 (Dortmund) 4-0 Eintracht Frankfurt
Łukasz Piszczek 33, Jadon Sancho 50, Erling Håland 54, Raphaël Guerreiro 74

żółta kartka: Timmy Chandler (Eintracht).

sędziował: Bastian Dankert (Meklemburgia-Pomorze Przednie).
widzów: 81 365.

Piszczek rozegrał całe spotkanie, a jego klub jest wiceliderem z dorobkiem 42 punktów.

Wow - 14 lutego 2020, 22:45:47 - *.dynamic.chello.pl
Ponad 300 meczow w bundeslidze..i dalej wymiata..szacun..

sphinx - 14 lutego 2020, 23:09:50 - *.icpnet.pl
I pomyśleć, że zamiast prof. Piszczka na prawej obronie w kadrze gra Bereś albo Kędziora

Łubu_Dubu - 15 lutego 2020, 0:02:12 - *.centertel.pl
Jak wino.

poli - 15 lutego 2020, 5:59:57 - *.icpnet.pl
Bardzo słaby mecz piszcza, jak zwykle wolny, mało zwrotny. Napastnicy go wkrecajo w ziemię, kojcz Pan już karierę a nie żeby się nachapac

Mistrzu - 15 lutego 2020, 9:37:58 - *.play-internet.pl
Gratuluję! Pomimo wieku świetny zawodnik!

Mistrzu - 15 lutego 2020, 9:40:02 - *.play-internet.pl

Anty Poli - 15 lutego 2020, 10:47:08 - *.legionowodom.pl
Do Poli.
Ciągnij skórę w dół i w górę ..
Napinaczu internetowy ..

rR - 15 lutego 2020, 11:48:11 - *.145.103.145
Przełamał się po 447 dniach strzeleckiej niemocy. Taki z niego napastnik...

Janusz - 15 lutego 2020, 12:43:23 - *.dynamic.chello.pl
Bezczelne fryce z Kickera nazywają Łukasza "Oldie", czyli staruszek. Na pewno nie mogą znieść tego, że Polak został kapitanem niemieckiego klubu.

NIE !!!!!! - 15 lutego 2020, 14:07:09 - *.dynamic.gprs.plus.pl
34 lata Piszczek BRAWO !!! ciekawe czy milioner Lewandowski co za minutę reklamy bierze 1 milion złotych odpali coś biedniejszemu koledze co go wprowadził w zagranicę ?? Ma honor ????

Goral - 15 lutego 2020, 20:30:39 - *.105.213.193.static.cust.telenor.com